Тариф ITPhone Start. Обсуждение и сравнение.

  • Автор теми SerP
  • Дата створення
Реєстрація
21.08.18
Місто
Одесса
Телефон
redmi note 5 (CN) 4\64
Поэтому я призываю Интер, убрать абонплату за СИП для абонентов с прямой нумерацией, что бы для нас СИП был таким же приятным бонусом, как и BIP для абонов Лайфселл
Или хотя бы не за весь СИП, а в случае использования ИТфона :feel:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk
Тебе не надоело постоянно офтопить и флеймить в темах ИТ? Культуре общения поучись, хоть немного, и перестать захламлять темы.
Какое отношение слоны, Вольте, руссо МТС и Теле2 имеют к теме тарифа ИТ?
Зачекайте, я ж вашої особистої думки не питав, правда же? А дав відповідь на коментар одного з дописувачів. Цей форум, як я розумію, не є приватною власністю компанії чи вашої, а якщо вам не подобаються окремі твердження, то наведіть контраргументи. Плюс, зверніть увагу на назву теми ;)

ПС Щодо культури, то тут помагає дзеркало, перепрошую, на собі перевіряв ;)

Добавлено через 19 минут
Или хотя бы не за весь СИП, а в случае использования ИТфона :feel:
В принципі так й очікувалося, адже для цього заблокували можливість бачити/змінювати пароль в ЛК на замовлені через ІТФон номери!

Чесно, я був дуже спантеличений цим рішенням, бо застосунок досі сирий. Як хтось писав, або ІТФон "зливають", або ІТ просто "виживає" (від слова "жити") на цій гривні/20 грн. Якщо це спосіб боротьби з фродом, то це неправильно обрана стратегія.

На мій погляд з ІТФоном було прийнято низку прогресивних (проте половинчастих) рішень: замовлення номеру онлайн через застосунок, запуск сіпу для всіх номерів ІТ через власний (чи напіввласний) застосунок без оплати за послугу сіп в окремому тарифі, а також запровадження смс-тексту через сіп. Половинчасті, бо застосунок ще треба доопрацьовувати, замовлені в онлайні номери непросто перенести на пристрої (замовити ту ж руїмку з номером поштою, напр.), неможливість переходу з/на тариф ІТФонСтарт, а після нової ідеї ЗНОВУ брати оплату за сіп основний тариф стає невигідним порівняно з ЄК, наприклад.

PS Я це пишу не з якогось злого умислу, насправді мені імпонує оператор і я користуюся послугами що особисто сам, що й по роботі, навіть своїх рідних "підсадив", але крім мене ним по факту й не користується, бо все якось незручно, незрозуміло або уже зникло покриття. Навпаки, намагаюся показати, де є помилки в прийнятих рішеннях, особливо на тлі конкурентів
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Твой комментарий - оффтоп и флейм. Хоть ты отвечаешь, хоть сам пишешь...
Ты просто пользуешься тем, что в темах ИТ админы удивительным образом "не видят" поток оффтопа и флейма.

Добавлено через 4 минуты
Вот именно - это тема тарифного плана
Ха, а з чим же порівнювати-то тарифи, як не з конкурентними рішеннями?

І я вас не розумію, чесно! Вам хочеться тут чути аплодисменти та схвальні промови на політику тарифікації ІТ? Так ви самі казали, що тут на Реді ви не представляєте офіційної позиції Інтертелекому.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Ха, а з чим же порівнювати-то тарифи, як не з конкурентними рішеннями?
Тарифы - с тарифами.
Решения (приложения) - с решениями.

Добавлено через 1 минуту
Вам хочеться тут чути аплодисменти та схвальні промови на політику тарифікації ІТ?
Нет, конечно же. Никаких претензий к тем, кто обсуждает ТАРИФ(тарифкацию) и тариф им не нравится.
Мне тариф тоже не очень нравится, о чем я уже писал.

Хватит засорять тему.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.03.18
Місто
Макеевка
А в чем проблема подключить свой старый номер ЕК к ИТфон и не платить двойную абонку?
Новый тариф же для номеров, заказанных из приложения?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А в чем проблема подключить свой старый номер ЕК к ИТфон и не платить двойную абонку?
Новый тариф же для номеров, заказанных из приложения?
А що ви маєте на увазі під подвійним платежем? У мене є ЄК094 б/а за 30 коп./хв. на зовнішні мережі з платним сіпом за 1 грн., а також є ІТФонСтарт за 40 коп./хв. з тепер уже знову 1 грн./хв., ще є ЄК прямий за 25 грн./міс. + 20 грн./міс. за сіп = 45 грн.

Виходить дивна історія: у абонентів з cdma-телефонами основна проблема - слабке покриття, неможливість нормального роумінґу за кордоном. Врешті, я гадав, ІТФон ці задачі вирішить.


Добре, я пристроїв з cdma-дзвінками не маю. Коли з'явився ІТФон, сподівався, що плата за тех.послугу сіпу зникне для всіх тарифів, потім думав, що зникне лише для тих, хто прив'язує свої номери до ІТФону, врешті - для тарифу ІТФонСтарт. Ну, ладно, не вийшло.

Я подумав, що складно порівнювати лише тарифи, бо вони напряму прив'язані до технологій та рішень, напр., що толку порівнювати ІТФонСтарт, скажімо з "ґріном" або "єдиним" чи там тригривневим київстарівським? Та навіть з рідним ЄК нема що порівнювати. Різні цільові групи, різні задачі, а у разі сіпу все одно потрібний інтернет.

Можна порівняти хіба зі Смартлайном від УТК за 10/74/79 грн. Там нема смсок взагалі, проте якщо у вас уже є телефон від УТК, зможете взяти номер за 10 грн.
Для бізнесу є Хмарна АТС з 5 номерами за 250 грн./міс. та 500 сумарними хвилинами з веб-інтерфейсом. Є ще одеський Тенет, який "впарює" IP-телефонію безкоштовно в своїй мережі. В них відсутнє поняття як плата за технологію.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.03.18
Місто
Макеевка
knedlyk,
если будете пользовать свою ЕК 094 через ИТФон разве будет какая-то дополнительная плата за СИП? Нет
 
Реєстрація
06.03.18
Місто
Макеевка
EvgenyTar,
да что ж такое, в смысле будет? И так же при использовании через сип на любой звонилке снималась такая же оплата. Плата же вводится не за использование приложения а в тарифе Старт.
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
А если здесь на месте - увы, платить за воздух это не шара, а глупость. Если денег много, то... пожалуйста.
20 грн в месяц это много???
О чем спорим? Это две с половиной поездки на метро...

Добавлено через 4 минуты
плюс застарілий CDMA-стандарт.
Что ты этим хочешь сказать? В чем он устаревший?
Ты ж на поезде, наверное, ездишь и не считаешь его устаревшим от того, что уже есть самолеты и автомобили?
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Vus
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
20 грн в месяц это много???

О чем спорим? Это две с половиной поездки на метро...
Я теж допишу: справа не в сумі, а в справедливості - оплаті за "повітря". Ви ж не платите за доступ до мережі інет, скажімо, через xDSL/Docsis/Ethernet/FTTH/B? Лише за МБ. А тут треба чомусь платити за технологію доступу до послуги, крім самої послуги.
Добавлено через 4 минуты
Что ты этим хочешь сказать? В чем он устаревший?

Ты ж на поезде, наверное, ездишь и не считаешь его устаревшим от того, что уже есть самолеты и автомобили?
Некоректне порівняння, бо справа у пристроях, кількість яких обмежена в Україні, навіть наявні не заводяться одразу, у швидкості Інтернету, а також у покритті сигналом країни. Сіп якраз і МАВ би вирішити ці проблеми, imho.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Я теж допишу: справа не в сумі, а в справедливості - оплаті за "повітря".
Вот ты по рынку идешь и доказываешь продавцу и всем покупателям, что цена на товар у продавца не стоит запрашиваемых денег? Стоишь час, день, неделю и рассказываешь? Нет? Ну написал раз-два-три и достаточно наверное. Иди дальше по ряду, бери более подходящее - бип, смартлайн, etc...
В конце-концов, сип работал и раньше на таких условиях, кому надо было, те пользовались. Мы ж не видим статистику, может с IT Phone нагрузка на сип-сервер просто как снежный ком росла. В итоге могли получить вообще нерабочую услугу. А может трафик вырос, а прихода не то что нет, а в минус идет. Отрегулирует всё не твои аргументы, а время и статистика...
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Я теж допишу: справа не в сумі, а в справедливості - оплаті за "повітря"
Может сказать маркетологам, пусть включат это в абонплату?
А шо... Идея - пусть будет у ВСЕХ не 25 грн (к примеру), а 40... Но СИП - бесплатный... Пусть ЕК будет не 0 абонка, а 15 грн, но СИП - бесплатный.
Вопрос - легче станет?
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Может сказать маркетологам, пусть включат это в абонплату?
А шо... Идея - пусть будет у ВСЕХ не 25 грн (к примеру), а 40... Но СИП - бесплатный... Пусть ЕК будет не 0 абонка, а 15 грн, но СИП - бесплатный.
Вопрос - легче станет?

Тема IT Phone Start, а не ЕК.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
А по-умолчанию (если никаких действий не предпринимать), какая тарификация будет с 1-го апреля? 1гр по факту использования SIP, или 20гр\месяц? Или это зависит от суммы на счету? Если >= 20гр, то абонка, а если < 20гр то по факту использования?
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Описка, читать "сделать в ИТФон Старте абонплату 15 грн и бесплатный SIP"... далее - по тексту.
Спасибо, что заметил.

Сделать в IT Phone абонплату 25 грн, но давать чисто символический пакет услуг типа 50 минут на врагов или же без абонплаты по 1 грн в день и 40 коп. Сейчас же что? Нет возможности соскочить на другой тариф. В том же ЕК за 45 грн получится 100 мин на врагов, дальше по 30 коп + бонусом 2500 Мб инета. А здесь? 40 коп вместо 30 за звонки, 2 коп вместо 1 за инет и нет возможности никуда перейти. + Руимку еще покупай отдельно.

Есть отличная линейка CDMA тарифов ЕК - СИП это альтернатива подключения и вопросов к наличию абонки нет.

Сделали бы пакеты с абонкой в ИТ Старте, где сип подключен - вопросов не было бы... Редко юзаешь - платишь 1 грн. На постояной основе - платишь абонку 25-35 грн за минимальный пакет, где и СИП есть, и минуты для звонков...
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
20 грн в месяц это много?
Подумай головой. Не много, если за 1 номер. Надо было сначала сразу предупреждать, что это все будет денег стоить. Я много нагенерировал, до сих пор идут сообщения что денег хотеть стали. И думал пользовать, давая те же 10-20-30грн с каждого, но теперь это уже 30-40-50грн будет получаться с каждого. Ну и не надо забывать, "аппетит приходит во время еды", посмотри что с киевстаром делается. Тоже было 35грн, сейчас и 75грн ему мало за внутрисеть. Нравится - вперед и платить. Я посмотрю-подумаю, может буду немного, а может и обойдусь другими средствами.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Сделать
Сделали бы
Сейчас можно много раз повторять практически одно и то же, кто бы какие хотел видеть тарифы (я своё видение сразу же озвучивал), но никто на форуме решения не принимает.
Я думаю, что месяц-два должно пройти, тогда, возможно и будут какие-то переделывания в тарифах.
 
Зверху