Компанія FreshTel оголошує про старт нової моделі робочого процесу

Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Компанія FreshTel оголошує про старт нової моделі робочого процесу. З першого липня частина персоналу компанії переходить на роботу у віддаленому режимі. Це рішення FreshTel дозволить оптимізувати робочий час співробітників, а також більш ефективно виконувати бізнес-завдання і скоротити фінансові витрати на офісні приміщення та комп'ютерне обладнання.

Для організації ефективної роботи персоналу були сформіроввани кілька груп. У кожної визначено завдання та дедлайни, а також сформований графік робочих зустрічей з іншими департаментами. Для побудови віддаленого доступу і роботи співробітників поза офісом була використана синергія двох рішень - архітектура приватної хмари і принципи BYOD (Bring Your Own Device). Використання даних методик на фундаменті рішень компанії Microsoft і рішень з віртуалізації компанії HP дозволило вирішити всі поставлені завдання. Приватна хмара містить такі сервіси, як електронна пошта, внутрішній корпоративний портал, документообіг, фінансові та юридичні програми, білінгова система. Доступ до всіх сервісів здійснюється з дотриманням політик інформаційної безпеки.

Для побудови інфраструктури приватного хмари і доступу до нього наша компанія використовувала сервіси та продукти компанії Microsoft: Windows Server 2012 і 2008R2, Exchange 2013, SharePoint 2010, Lync 2010, SCCM 2012, SCDPM 2012. Сервіси опубліковані в інтернет за допомогою TMG 2010, також використана технологія Direct Access для забезпечення прозорого захищеного віддаленого доступу. В якості серверної платформи було використано обладнання компанії HP, зокрема HP BladeSystem і HP StorageWorks.

Цей крок FreshTel соответсвует світовим тенденціям побудови бізнесу. "BYOD - очевидний тренд і його не можна ігнорувати. Головна його перевага полягає в здатності компанії підтримувати зв'язок з власними співробітниками незалежно від місця і часу", - прокоментувала ініціативу генеральний директор FreshTel Олена Мініч.

«Наші співробітники вже давно оцінили переваги віддаленої роботи, яка стає можливою завдяки новим технологіям, зокрема, хмарним рішенням Microsoft. Половину робочого часу мої колеги проводять «в полях» - на зустрічах з клієнтами та партнерами, у мене самого також немає фіксованого робочого місця, я працюю в «хмарі». Перехід компанії Freshtel на нову модель роботи з використанням наших рішень - дуже своєчасний крок, який допоможе швидше реагувати на вимоги бізнесу і ринку і працювати ефективніше », - зазначає генеральний директор «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків.

Українські компанії активно підвищують продуктивність праці, використовуючи зрослу мобільність персоналу. Згідно з дослідженнями, головний плюс BYOD для співробітників - мобільність при виконанні завдань (83,7% респондентів), а основні переваги для компаній - зростання продуктивності праці (75,1%), збільшення задоволеності співробітників (52,3%) і скорочення для компанії витрат на мобільні пристрої та комп'ютери (39,5%). Дистанційна робота продовжує впроваджуватися в більшості розвинених країн. 37% компаній найбільш економічно сильних держав Європи та Америки пропонують такий вид зайнятості своїм співробітникам (за даними британської дослідницької компанії Vanson Bourne). Воркшіфтінг не тільки економить кошти роботодавця, а й дає метеріальні та психологічні бонуси персоналу - більше свободи для самореалізації, економії часу і грошей на проїзд на роботу та з роботи.

Тестовий режим віддаленої роботи компанії вже розпочато. Надалі FreshTel буде регулярно аналізувати результати і сам процес роботи, щоб вносити необхідні корективи в діяльність компанії і публікувати результати та етапи в пресі.


http://freshtel.ua/ua/about/news/nid/681/

Видать собственники сказали либо зп урежут, либо офис таво...

ПС: столько грамматических ошибок я еще не встречал, а некоторые термины я так и не понял.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Зачем анонсировать изменение внутренних процессов? Тем более, что новость плохая, давать глобально возможность удаленной работы можно только в сработавшемся, высокопрофессиональном, замотивированом коллективе и то, далеко не всегда.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ну ладно, на офисах экономия, но на компьютерном оборудовании - это как понять? Работники должны личные компы использовать? Тогда надо оплачивать что-то вроде аммортизации или надбавку за аренду, иначе смысл?
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Maxxx, на лицензиях экономия.
Народ тупо работает с чего угодно на одном серваке в облаке.
Короче показали какие они нищие.

Добавлено через 3 минуты
Видать собственники сказали либо зп урежут, либо офис таво...
и то и то. Я даже наблюдал как агентов набирали, типа за каждого абона откат и все. Никаких мерчей, торговых ... один чел (вроде 3 в Харькове всего, не считая парочки технарей) за все отвечает и тот будет дома сидеть работать.
Ну и как им с 8 БС во всем регионе ? (город и часть области)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.04.11
Місто
Чернігів
Телефон
Mi6, Mi10TPro5G, FlyTS113
Згадалася байка дідуся Крилова: "А вы, друзья, как ни садитесь...".
Навіщо потенційних клієнтів годувати байками про внутрішні процеси у компанії, якщо у Чернігові оператор покрив лише частину приватного сектора десь на околиці?
Клієнту цікаво мати стабільний сигнал мережі і зручні девайси. У випадку останніх бажане демократичне ставлення компанії до девайсів самих клієнтів, а не лише втюхування свого обладнання. А от до чого тут прес-релізи на сторонні теми з купою граматичних помилок? Загадка справжня! :)
 
Реєстрація
12.09.12
Місто
Севастополь
Телефон
Lenovo P780
.. ну как зачем? Компания просто поняла, что если не выдавать время от времени хоть какие-то новости, то о ней совсем забудут.
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Город-герой Киев
Телефон
Xiaomi Note 8 Pro, Lenovo Tab 4 8 plus

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Maxxx, на лицензиях экономия.

На лицензиях можно экономить и по другому, как ты сам сказал

Народ тупо работает с чего угодно на одном серваке в облаке.

Какая религия запрещает с чего угодно (тонкие клиенты, линухи) работать в офисе и экономить?

А вообще подход неплохой (не касательно Фрештела, а вообще)
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
Maxxx, BYOD - необязательно только свое за свои деньги и именно дома.
это, еще как вариант, тебе контора тупо дает бабло - ты покупаешь шо хош, ставишь любую ось (андроид и айос в т.ч.) и юзаешь HSD (hosted shared desktop) через тот же типа "ситрикс".
ранее в крупных конторах использовалась (и будет, от нее полностью нельзя отказаться) немного иная схема: у конторы есть сапплаер, типа ХП, они предоставляют комп+поддержку. Но ХП компы не продают конторе, а дает в аренду.
Такая аренда+техподдержка стОит огромных денег. За год "лошадка" им окупается уже полностью. А учитывая, что их меняют не каждый год, в лучшем случае раз в три - то ХП (или кто еще) тут просто в шоколаде. А вот сама контора - огромные затраты. От этого стараются уйти многие. Хотя бы частично.
так что BYOD может быть и в офисе, не только дома, и толк приличный.
 
  • Like
Реакції: Ysk
Реєстрація
12.03.11
Місто
Крым
ПС: столько грамматических ошибок я еще не встречал, а некоторые термины я так и не понял.

Ну, дык, они дома теперь работают! Вот и писал сотрудник пресс-релиз за бутылочкой пива с шумной компанией...
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
В моем селе с завтрашнего дня Фрештел перестает работать. В КЦ говорят, что до конца декабря инета не будет. Но думаю что навсегда...
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
В якому це саме селi ? А то на Академмiстечку вже більш як пiв-року не можу користуватись їхніми послугами (демонтували вишку). Ваша інформація має якесь офіційне джерело?
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Ognenko,

По-моему, более чем официальный источник.

Це я раптом телефоную в КЦ і чую, що вони припиняють роботу на два тижня ? Чого це я телефоную, або ще краще - якщо б я не телефонував, то вони б і далі спокійно працювали ? Мій дзвінок в КЦ призвів до збою в роботі Freshtel ? :apl:

Я хотів би почути історію, що передувала дзвінку.
І що це за село ? (запитую вже вдруге).
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Географічні координати 050.445 0030.94650°26′43″ пн. ш. 30°56′44″ сх. д. / 50.445278° пн. ш. 30.945556° сх. д. (G)Координати: 50°26′43″ пн. ш. 30°56′44″ сх. д. / 50.445278° пн. ш. 30.945556° сх. д. (G)50.445278, 30.945556
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Да. 3-й день без интернета сидят абоненты. А я ведь предупреждал народ...
 
Останнє редагування:
Зверху