РЯТУЙТЕ! чи є тут спеціалісти по "Quark Express"

Власне зіткнувся з такою проблемою, почав верстати газету в кварке, создав проект, а в ньому 2 макета, коли создавав перший макет виставив поля сторінки: внутрішнє 1 см, наружне 2 см, создав другий макет, а в ньому поля проставились по умовчанню такі ж як і в первому, але ж мені треба змінити поля для кожного макета індивідуально. Що робити, як міняти поля сторінок, для кожної сторінки окремо в межах одного проекта?
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
По-идее мышью перетянуть направляющие. По крайней мере так в пижамкере.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я уже давно не работаю в Кварке, а в Индизайне делаешь себе мастер-страниц сколько угодно, и при добавлении новых страниц в публикацию указываешь какой хочешь мастер как образец. Думаю в кварке примерно то же.
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
opex, а у тебя индиз русифицирован? Просто интересно, как с ним профи работают. Я привык к пейждмейкеру, несколько раз пытался спрыгнуть на индиз, но так и не смог.
 
Сутки на прольот просидів за компом і розібрався! Потрібно при створенні нової сторінки в проекті вказувати "Пустой разворот", після чого прога в новій сторінці розвертає поля дзеркально противоположно, що мені в принципі і необхідно. А змінювати поля на льоту "перетягування мишою" неможливо :(((
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
opex, а у тебя индиз русифицирован? Просто интересно, как с ним профи работают. Я привык к пейждмейкеру, несколько раз пытался спрыгнуть на индиз, но так и не смог.

Не русифицирован, как и весь адобовский набор.
Дело привычки, если работаешь каждый день - выучишь.
 
Зверху