Facebook

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
19.06.16
Місто
Изюм
Телефон
нокиа
Facebook порадує новою функцією

Опція працює на основі технологій комп'ютерного зору та машинного навчання.

Користувачів мобільного додатку соціальної мережі Facebook порадували новою функцією.

Як повідомляють ЗМІ, програму "наділили" зйомкою 360-градусних фотографій.

За словами розробників, користуватися новою опцією дуже легко. Досить запустити камеру всередині програми та обрати відповідний розділ меню.

Як і звичайні фотографіями, 360-градусні знімки можна публікувати на своїй часовій шкалі, завантажувати в альбоми та додавати в групи.

У компанії відзначили, що нова функція працює на основі технологій комп'ютерного зору та машинного навчання. Оновлення планують розгортати поступово. Вже найближчим часом його зможуть отримати всі користувачі мобільного додатку для Android та iOS.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не розумію я цих фейсбуків. Додають штучний інтелект, фото 360°, а ось нормальну стрічку новин не можуть.

Пролистав стрічку, зверну увагу на пару новин, повертаюся, а їх вже немає - "непопулярні". Перемикаюся в мобільній версії на "найновіше", а мені пропонують додати друзів і стрічка порожня.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Кочевник, надо понять, простить, и осознать, что этой парашей уже пользуются 2 млрд хомячков :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, згоден, що всі ці "фенечкі" зайві, але з лентою проблем не помічав. Регулярно читаю ФБ, винятково на мобільних клієнтах (ios)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не мобільний клієнт, а мобільна версія сайту.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, нічого не можу сказати, не користуюсь. Мені не зручно ні на компі, ні в мобільному браузері.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ну не користуєтеся - то нащо приходити в тему і уточнювати, що ви вищі за 2 мрлд плебеїв? Я не користуюся водафоном або не дивлюся Гру престолів, я ж не іду туди і не кричу що якість водафона лайно або всі фанати кіна задроти!
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
opex, якщо це в мою сторону - ФБ користуюсь, не користуюсь саме за допомогою браузерів. Але, скорше, це на пости вище, "неависникам" ФБ і любителям ВК.. :rolleyes:
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Ну не користуєтеся - то нащо приходити в тему
Отвечаем на ваш вопрос. Заходим в тему в надежде что фейспук допилят и им будет УДОБНО пользоваться, тогда и мы с радостью войдём в число двух миллиардов плебеев.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
У меня всё хорошо, правда.
У меня хорошая лента, мне все нравится. У меня в ленте контент, который я хочу видеть. Я отфильтровал плохой контент и теперь даже если кто-то из друзей решит спросить меня какая я станция метро - я этого не увижу.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Янус, научи как фильтровать базар контент. :eek: Лично я не умею. несколько раз предпринимал попытки начать пользоваться ФБ, но какждый раз что то раздражало сильно. Например вот эти разные морды, которые постоянно лезут. Как их убрать то?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Янус, навчи, як бачити те, що я хочу? Я вмію видаляти те, що я не хочу. Однак те, що я хочу, все одно не з`являється.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Морды убрать невозможно. Мне наоборот очень нравится, так как зачастую фейсбук мне предлагает совершенно незнакомых людей со смешными аватарами. Это ок!

научи как фильтровать базар контент.
Я говорил об пеерпостах всяких развлекательных сайтов с нелепыми тестами "Кто ты сегодня". Справа от поста есть менюшка, там нужно выбрать "не показывать мне говно с этого сайта никогда".
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Морды убрать невозможно. Мне наоборот очень нравится

Я тоже не против морд - иногда выдает знакомых мне людей, через каких-то друзей, или мой номер телефона у них забит в контактах.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
навчи, як бачити те, що я хочу?
Ну що за питання? Я не розумію.
Наприклад мені подобається група Радіохед, серіал Твін Пікс, співачка Аланіс Морісетт і мій друг Вася Пупкін. Я їх лайкаю або стежу за ними. Хоп - я бачу їх контент. Серіал Мєнти, ВІА Бахат-Компот мені не подобається і я їх не лайкаю і не бачу. Все просто, вуаля!

Добавлено через 1 минуту
Подписываться на интересных людей и страниц, как иначе)
Во-истину!!
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
plebis, в мене є в друзях подруга, в налаштуваннях вказано "відслідковувати в першу чергу".
І ось я зранку дивлюся новини. Вона поширила якесь посилання. Поки пролистав всю стрічку новин, повертаюся, а того посілання в стрічці немає. І на її сторінці я не бачу цього посилання. Замість нього в стрічці куча новин, від друга-письменника, якого лайкають і коментують значно більше, однак сьогодняшні новини від письменника мене мало цікавлять.
Як налаштувати, щоби бачити всі поширення подруги, а також іншого друга туриста? Ну а письменник вже буде лише з популярними новинами. То таке.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Може хтось зробити опитування між фейсбук лайт і класичним що буде ліпше і зрозуміліше?! Дякую
 
Зверху