Онлайн радіо Fizy для абонентів lifecell

Статус
Закрита.

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Morino, ничего нет, скриншот пжлст :rolleyes:

Добавлено через 1 минуту
А где оно всё находится?
Открыл приложение, а там только радиостанции...
В маркете обновления нет.

Прийшло сповіщення на нього натиснув і попав в в плейлист, скрін вище
 
Останнє редагування:

babakiurii

Україна Назавжди
Реєстрація
13.12.15
Місто
м.ЗБАРАЖ Тернопільська обл.
Телефон
Huawei P Smart 2019
По ходу глюк масовий...мені теж таке прийшло,обрадувався!!! А там турецька естрада...облом!!! А наскільки я непомиляюся ,то була мова за індивідуальний плейлист,чині??
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Глюк не глюк но радиостанций стало намного больше чем пару недель тому
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
взагалі не можу авторизуватись в фізі.
пише - неправильний пароль. посилання на зміну пароля приходить на пошту. але після зміни паролю видає те саме попередження що пароль неправильний.
 
  • Like
Реакції: P22
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
взагалі не можу авторизуватись в фізі.
пише - неправильний пароль. посилання на зміну пароля приходить на пошту. але після зміни паролю видає те саме попередження що пароль неправильний.
Я тільки що зареєструвався і все ок!))) Радіостанцій небагато, але майже на всі смаки присутні. Головне для мене джєм і радіо рок!
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
матвей, еще неделю назад радио было только 3 - 4 станции. В сравнении с этим сейчас их очень много. Радио Эра по возможности добавьте
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
+інтерпретації хіт ФМ які є на їх сайті та в офіційному додатку, де крутиться плейлист без реклами!))))
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Дивно Fizy по суті має бути без урахування трафіку але чомусь я зайти у додаток не можу. Безкінечне завантаження.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Дивно Fizy по суті має бути без урахування трафіку але чомусь я зайти у додаток не можу. Безкінечне завантаження.
Спробуй запустити через вайфай, а потім його вимкнути....Мабуть пару десятків кілобайт таки має бути!
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Спробуй запустити через вайфай, а потім його вимкнути....Мабуть пару десятків кілобайт таки має бути!
Да працює. Для авторизації таки потрібно пару кілобайт. Це незручно... Ні щоб зробити як у Vodafon TV.
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
таки потрібно пару кілобайт. Ні щоб зробити як у Vodafon TV
В наше время не иметь "пару килобайт" - это не комильфо.
Чтобы было "как у Ватафон ТВ", надо заплатить денюжку "как у Ватафон ТВ" )
Вот же-ж народ у нас, пользуясь шарой требуют ещё бОльшую шару.
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
И на каком т.п. без абонплаты проще всего "прикупить" эти пару килобайт для Fizy.
Проще говоря где покупка самого наименьшего пакета интернета для данного приложения стоит min денег, Какой пакет/т.п. можно использовать специально под потребности прослушивания Fizy?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
И на каком т.п. без абонплаты проще всего "прикупить" эти пару килобайт для Fizy.
Проще говоря где покупка самого наименьшего пакета интернета для данного приложения стоит min денег, Какой пакет/т.п. можно использовать специально под потребности прослушивания Fizy?
https://m.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/internet/
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
В наше время не иметь "пару килобайт" - это не комильфо.
Чтобы было "как у Ватафон ТВ", надо заплатить денюжку "как у Ватафон ТВ" )
Вот же-ж народ у нас, пользуясь шарой требуют ещё бОльшую шару.
У Vodafon TV не потрібно ні за що платити навіть за авторизацію!!! + 2 канали безкоштовні і куча радіостанцій
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
У Vodafon TV не потрібно ні за що платити навіть за авторизацію!!! + 2 канали безкоштовні і куча радіостанцій
В залежності від тарифу...В лайт плюс воно не безкоштовне...А в інших тарифах і без того інтернету вистачає...Тут же хочуть користуватися і зовсім не платити!
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
И на каком т.п. без абонплаты проще всего "прикупить" эти пару килобайт для Fizy
Ну кагбэ услуга предназначена для нормальных абонентов, а не на тех, у кого полный ноль по всем услугам и на счёте.
А во всех тарифах интернет присутствует, если конечно оплатить тариф.

Добавлено через 2 минуты
У Vodafon TV не потрібно ні за що платити навіть за авторизацію!!! + 2 канали безкоштовні і куча радіостанцій
Про 2 канала что-то я не помню.
Нравится "Ватафон" - пользуйся, я лично с этой ФСБэшной конторой сотрудничать не имею желания.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.07.10
Місто
Белая Церковь
В залежності від тарифу...В лайт плюс воно не безкоштовне...А в інших тарифах і без того інтернету вистачає...Тут же хочуть користуватися і зовсім не платити!

Всмысле ? Не смогу смотреть 2 канала на шару? И эт, если будет шейп, то он же и на ТВ распространится?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Причем тут Vodafone TV?
заканчивайте оффтоп:dik:
 

Morfey

Заблокирован
Реєстрація
06.08.17
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi redmi note 4x 4/64
А во всех тарифах интернет присутствует, если конечно оплатить тариф.
У меня тариф удобный, там нет интернета, и если слушать это радио то будет снимать по 1 грн в день, 30 грн в месяц. Не совсем это бесплатно.
Во вторых или скорость режется именно для этого радио или приложение кривое. Вчера катался по городу включил это радио, слушать было не возможно, все время прерывалось, интернет лайф, потом переключил на тунель радио на этом же интернете и радио играло без запинок.
 
Статус
Закрита.
Зверху