Пожар в крупнейшем супермаркете Симферополя (осторожно: фотографии!!!)

Voffka

Sniper
Реєстрація
17.10.08
Місто
Lemberg
Телефон
nokia 5320 vs 3410i
Чтобы красиво было.
мені в супермаркетах треба отримати не естетичну насолоду від архітектури в стилі бароко і картин на стінах, а свіжу і якісну продукцію за низькою ціною.
А якщо треба краси -можеш погуляти містом ))) Вийди на площу Ринок, піднімись на Високий Замок, подихай повітрям в парках (але телефони і дорогі речі залишай при цьому вдома :D)..... )))
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
мені в супермаркетах треба отримати не естетичну насолоду від архітектури в стилі бароко і картин на стінах, а свіжу і якісну продукцію за низькою ціною.
А якщо треба краси -можеш погуляти містом ))) Вийди на площу Ринок, піднімись на Високий Замок, подихай повітрям в парках (але телефони і дорогі речі залишай при цьому вдома )..... )))
Супермаркеты такие же объекты архитектуры, как и все остальные здания. А поскольку их становится все больше и больше, то со временем это УГ и вытеснит архитектуру в стиле Барокко. Достаточно взглянуть на убожище под названием Укрсоцбанк на пл.Мицкевича во Львове.
 

Voffka

Sniper
Реєстрація
17.10.08
Місто
Lemberg
Телефон
nokia 5320 vs 3410i
Супермаркеты такие же объекты архитектуры, как и все остальные здания
а чому багатоповерхівки будутють "коробочками"? Де їх культурна цінність? Треба бачити різницю між практичним застосуванням будівлі і потребою у її стилізації. Чому, наприклад, у спадщині ЮНЕСКО лише ансамбль історичного центру міста? А чому про Сихів забули? Чому всіх знайомих ведуть на пл. Ринок, а не на Замарстинівську? Львів-культурна столиця України, але це не означає, що тут немає сучасних форм архітектури...

со временем это УГ и вытеснит архитектуру в стиле Барокко/QUOTE]
не витіснить, ібо естети нікуди не пропадуть )))

згоден, що це-УГ збудоване в історичній частині міста не достойне там знаходитись. Через нього Львів хотіли виключати зі спадщини ЮНЕСКО.

так-так-так, я в курсі, що ми перейшли на "личности", але даний приклад є характерним і для інших міст..
 
Зверху