Глюки Vodafone

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Інформація про роботи на мережах стільникового та фіксованого зв'язку: www.vodafone.ua
 
Причина: актуалізована інформація в шапці
Останнє редагування:

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Сьогодні якийсь глюк був під час розмови врубувалася якась музика, причому двіччі з різними абонентами
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Хочу зробити невелике уточнення щодо глюків в тарифі Unlim 3G. IPTV (в форматах m3u/m3u8/ts і FHD якості) i Netflix (в 4К) в даному тарифі у мене показують без шейпу, навіть якщо "сжирають" по 50-60 Ґб/день. А от Youtube, HDREZKA , Lostfilm , та інші сервіси потокового відео і онлайн-кінотеатри "сжирають" стандартні 3Ґб/день, і після них шейп 800 кб/с. Це я помітив лише вчора, тому що 2 тижні глюку дивився лише IPTV i Netflix. Можливо щось у тарифі змінили, тому що ще декілька тижнів тому назад на Netflix як і на IPTV з Youtube і іншими відеосервісами/онлайн-кінотеатрами поширювався стандартний шейп після 3Ґб. Ось і сьогодні у мене Youtube "зжер" 3 гб, і після нього ввімкнувся шейп 800 кб/с. Я замовив 1 Ґб за бонуси і роздав інет на тв. Netflix вже встиг зжерти 15 ҐБ, і ніякого шейпу, як і для IPTV в FHD-якості. Якщо такими і далі будуть умови тарифу, то мене це влаштовує - я дивлюся в основному IPTV i Netflix, а Youtube з відеосервісами як і торренти мені до одного місця.
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Хочу зробити невелике уточнення щодо глюків в тарифі Unlim 3G. IPTV (в форматах m3u/m3u8/ts і FHD якості) i Netflix (в 4К) в даному тарифі у мене показують без шейпу, навіть якщо "сжирають" по 50-60 Ґб/день. А от Youtube, HDREZKA , Lostfilm , та інші сервіси потокового відео і онлайн-кінотеатри "сжирають" стандартні 3Ґб/день, і після них шейп 800 кб/с. Це я помітив лише вчора, тому що 2 тижні глюку дивився лише IPTV i Netflix. Можливо щось у тарифі змінили, тому що ще декілька тижнів тому назад на Netflix як і на IPTV з Youtube і іншими відеосервісами/онлайн-кінотеатрами поширювався стандартний шейп після 3Ґб. Ось і сьогодні у мене Youtube "зжер" 3 гб, і після нього ввімкнувся шейп 800 кб/с. Я замовив 1 Ґб за бонуси і роздав інет на тв. Netflix вже встиг зжерти 15 ҐБ, і ніякого шейпу, як і для IPTV в FHD-якості. Якщо такими і далі будуть умови тарифу, то мене це влаштовує - я дивлюся в основному IPTV i Netflix, а Youtube з відеосервісами як і торренти мені до одного місця.

самый интересный глюк всёравно прошёл незамеченным.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Протягом дії «глюку» в тарифі Unlim 3G (на протязі вже третього тижня) я виявив його закономірності, принаймні для свого номеру: діє «глюк» протягом тижня, точніше 6,5 діб, далі шейп; починається він о півночі між 0'00 і 1'00, певного дня тижня, який я вам з зрозумілих причин не назву. Тобто через декілька годин після того як ВФ ввімкнув шейп, десь опівночі можна знову скористатися глюком (вимкнувши/увімкнувши сімку в смартфоні, не перезавантажуючи смартфон) і майже тиждень не обмежувати себе в швидкості інтернету.
 
Останнє редагування:

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Протягом дії «глюку» в тарифі Unlim 3G (на протязі вже третього тижня) я виявив його закономірності, принаймні для свого номеру: діє «глюк» протягом тижня, точніше 6,5 діб, далі шейп; починається він о півночі між 0'00 і 1'00, певного дня тижня, який я вам з зрозумілих причин не назву. Тобто через декілька годин після того як ВФ ввімкнув шейп, десь опівночі можна знову скористатися глюком і майже тиждень не обмежувати себе в швидкості інтернету.
Шановний Водафоне! Виправи вже нарешті той глюк, бо нема сили...
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
На супернет про вчора зняли абонку, а при перевірці залишку пише, що наступне оновлення пакетів 23 числа...Де ж обіцяний календарний місяць? Лишив заявку...Прийшло від оператора 4 смс, 2 з яких українською, а 2 російською...глюкофон!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
На супернет про вчора зняли абонку, а при перевірці залишку пише, що наступне оновлення пакетів 23 числа...Де ж обіцяний календарний місяць?
На це є народні приказки: обіцяного 3 роки чекають.
А ще краще: обіцянка-цяцянка, а дурному - радість. :D
 
Реєстрація
30.07.16
Місто
Житомир
Протягом дії «глюку» в тарифі Unlim 3G (на протязі вже третього тижня) я виявив його закономірності, принаймні для свого номеру: діє «глюк» протягом тижня, точніше 6,5 діб, далі шейп; починається він о півночі між 0'00 і 1'00, певного дня тижня, який я вам з зрозумілих причин не назву. Тобто через декілька годин після того як ВФ ввімкнув шейп, десь опівночі можна знову скористатися глюком (вимкнувши/увімкнувши сімку в смартфоні, не перезавантажуючи смартфон) і майже тиждень не обмежувати себе в швидкості інтернету.

4 месяца глюк у меня был , но я ведь не орал на форуме об этом каждый день? Говори свой номер ,устраним глюк
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Крашились 2 недели звонки внутри сети (2G/3G без разницы). Говоришь с человеком и тут "Ошибка вызова". Перезваниваешь, всё нормально и через 20 сек опять "Ошибка вызова". Иногда при попытке позвонить (на ВФ) 3 раза подряд "Ошибка вызова".
Написал о проблеме технику.
Теперь 6-7 раз на день пропадает связь. Думал, может телефон глючит. Поставил симку КС на пол дня. Нет, отлично работает, держит 3G там, где ВФ уже 2G на грани (БСки у всех на одной мачте).
P.S. Поддержка как всегда: "Перезагрузите ваш телефон, протрите симку боярышником.."

Краши звонков:


Отсутствие сети:


Другие операторы в том же месте:

 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.12.17
Місто
Днепр
Телефон
OnePlus 7
У меня так же сеть глючит в помещении, на что их спецы говорять "СТЕНЫ НЕ ПРОПУСКАЮТ СИГНАЛ". Сигналы других операторов проходят нормально, Лафсел 4жо, Киевстар 4жо, а вот Водафон слабенький онли 2жо.
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Уже несколько дней андроид приложение на двух номерах показывает наличие 15 пакетных смс в тарифе Red Light (контракт), по *110*20# и в ИП эти смс отсутствуют. К оператору дозвонится и уточнить этот момент пока не получилось.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Amtes, это скорее всего 15 смс в роуминге.
Зайди в приложение, на главном окне тапни по смс, а затем под цифрой 15 тапни на стрелку.
 
Зверху