Покриття Vodafone 3G (UMTS)

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Re: Vodafone 3G

Свого часу писали, що у утелу "потолок" дії 10 км від вишки прописаний програмно. Хтось засікав скільки він в МТС? (знайомий десь 15 км від Франика шукає відносно дешеевий нет)
 
Реєстрація
20.05.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung D500
Re: Vodafone 3G

В Буковелі доволі класний 3ж:
Даунлоад: 25.45, Аплоад: 4.66, пінг: біля 40.
На горках буває при розмові вивалює в едж.
Задоволений!
 
Реєстрація
10.01.09
Місто
м.Луцьк
Телефон
LG D690, LG A290, LG V400, MF622
Реєстрація
20.10.13
Місто
Луганск
Re: Vodafone 3G

Киев, Хрещатик
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
Re: Vodafone 3G

Интересно будет протестировать новое покрытие Киева. Раньше оно не выдерживало никакой критики в сравнении с КС
 
Реєстрація
02.07.15
Місто
Новомосковск
Re: Vodafone 3G

Интересно будет протестировать новое покрытие Киева. Раньше оно не выдерживало никакой критики в сравнении с КС

как раз во время новогодних праздников и будет тест с реальной нагрузкой. И проверка будет как на стабильность, так и на скорость.
 
Реєстрація
12.03.15
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3S Pro
Re: Vodafone 3G

А якщо ще взяти до уваги слова одного з представників Водафона, що недавно намалювався на форумі, про те, що кількість БС в нашій шапці в рази занижена від тої кількості, яку реально запускають (зокрема по моєму місту з його слів в три рази) - то 10% різниці по кількості вишок не є фактом.
 
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Re: Vodafone 3G

А якщо ще взяти до уваги слова одного з представників Водафона, що недавно намалювався на форумі, про те, що кількість БС в нашій шапці в рази занижена від тої кількості, яку реально запускають (зокрема по моєму місту з його слів в три рази) - то 10% різниці по кількості вишок не є фактом.

Задля справедливості варто зауважити, що кількість зареєстрованих БС у Київстара теж може бути занижена. Тому відносна різниця може відображати приблизно реальну ситуацію по БС.
 
Реєстрація
02.07.15
Місто
Новомосковск
Re: Vodafone 3G

Задля справедливості варто зауважити, що кількість зареєстрованих БС у Київстара теж може бути занижена. Тому відносна різниця може відображати приблизно реальну ситуацію по БС.

Однако, если сравнить темпы открытия новых городов, то сейчас лидером является Водафон, соответственно, и по количеству регистраций новых БС тоже должен быть Водафон. Ведь нужно же обеспечить покрытие в новых городах. Поэтому я считаю, что в данный момент у Водафон должно быть более занижено количество БС
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Re: Vodafone 3G

Отчитываюсь слегка по Полтаве. Сегодня ночью меня по работе носило едва ли не повсему городу, т.е. ездил всю ночь (только проспался) ;). Во всех местах, где я ездил, покрытие по нетмону не опускалось ниже -89dB. Однако... :rolleyes: Даже я не ожидал, что будет так круто. И это в задниях, в которых очень много металла, в виде оборудования. При разговорах (за всю ночь было около 70-ти звонков, входящих-исходящих) тело ни разу не выпало в 2G. Мерять писькомером speedtest`ом скоростя не было времени, да и смысл ночью мерять, понятно, что сеть не загружена особо. Все инет-зависимые сервисы телефона работали чётко и обновлялись чудесно, без затыков. На что обратил внимание, что при разговоре с напарником, у которого тело так же висело в 3G, так это качество. Я по началу даже подумал, что у него что то случилось приятное с микрофоном, ибо тембр голоса был на столько чист и приятен, что аж не привычно как то. Я даже сказал бы по народному , "цыкало" на высоких как то. :D Вообщем пока нравится :apl:, а кромя конечно же того, что тело стало меньше в какой то степени держать заряд.
 
Реєстрація
31.07.10
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite "Київстар 4G 125 2018" + "Індивідуальний"
Re: Vodafone 3G

sanioktlf, у Львові з інтернетом я теж досить вражений (в позитивному сенсі). Теж останній тиждень доводиться кататись ледь не через все місто (Сихів - Балатон) - львів'яни зрозуміють. так ось інтернет просто казковий. Рівень сигналу - це просто чудо якесь. Не чекав такого від МТС. Особливо,враховуючи якість голосу і рівень сигналу в багатьох точках по місту перед запуском 3ж. в середньому швидкість завантаження на рівні 8 Мбіт/с. в районі тролейбусної спостерігаю часто взагалі 17-18 Мбіт/с.. ось такі от пироги ;) навіть карту поставив наразі з телефона у планшет для користування інтернетом
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Re: Vodafone 3G

В Буковелі доволі класний 3ж:
Даунлоад: 25.45, Аплоад: 4.66, пінг: біля 40.
На горках буває при розмові вивалює в едж.
Задоволений!
Не знаю що там на Буковелі, а от зараз в Ясині перед підйомом на Драгобрат. Добре що в сина КС 3ж якого роздає тут на всіх, бо мтс-жжж і не пахне

Добавлено через 1 минуту
По Киеве Vodafone уже на почти 200 БС станций обогнал, по Украине разница всего лишь в 10 % (300) БС в пользу КС.
Навколо Львова хвальоний ковровий ватафон пропадає швидше за 3моб, в сихівських панельках також гірше за 3моб...
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Focs
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Re: Vodafone 3G

Рівень сигналу - це просто чудо якесь. ... в середньому швидкість завантаження на рівні 8 Мбіт/с. в районі тролейбусної спостерігаю часто взагалі 17-18 Мбіт/с.. ось такі от пироги ;) навіть карту поставив наразі з телефона у планшет для користування інтернетом
а у других операторов (кроме Тримоба) ты тестировал качество сигнала по городу?)
 
Реєстрація
20.05.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung D500
Re: Vodafone 3G

Не знаю що там на Буковелі, а от зараз в Ясині перед підйомом на Драгобрат. Добре що в сина КС 3ж якого роздає тут на всіх, бо мтс-жжж і не пахне
Обіцяли Буковель - забезпечили.
Поляниця - стабільний звязок. Вже не морочусь - "дайте пароль до віфі"
 
Зверху