Свавілля Vodafone

Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Dimi4, ну а кто тебе виноват, что ты запутался в своих карточках? Не тупи и будь внимательным и все будет ок.
Лайф при дзвінку на 466 перенаправляє на своє інфо меню, тому це вже залежить від адекватності ОПСОСа!
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Матвєй, а як щодо адекватності абонента? Просто не треба втикати і все. Це як прийти до ресторану і замовити дороге вино, попередньо не глянувши в меню, а потім сваритися з офіціантом, коли вже рахунок принесли. Треба дивись що робиш і не плутатись в купі карток. В цьому разі провтик абона не є бєспрєдєлом оператора.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй, а як щодо адекватності абонента? Просто не треба втикати і все. Це як прийти до ресторану і замовити дороге вино, попередньо не глянувши в меню, а потім сваритися з офіціантом, коли вже рахунок принесли. Треба дивись що робиш і не плутатись в купі карток. В цьому разі провтик абона не є бєспрєдєлом оператора.
Всі ми не без "гріха"...головна проблема, що деякі оператори(Лайф, Інтертелеком) ведуть себе адекватно і перенаправляють твій дзвінок на свої меню, а деякі "європейські" бренди, типу МеТеСе і Київстар нагло намагаються вкрасти гроші з рахунку...Мабуть якби в тебе випадково випали гроші з карману, приємніше було щоб тобі вказали на це і віддали, ніж просто крисонули в свій карман...Чи ти не згоден?!
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Всі ми не без "гріха"
Ну так хай платять ті, хто грішить :) Не треба грішити, щоб потім не було за що сповідатись.
Так, можна сподіватись, що оператор має виправляти помилки абонентів, але то не значить, що абонам треба бути безголовими.
 

Котик

Заблокирован
Реєстрація
11.04.18
Місто
Львов
Ну так хай платять ті, хто грішить :) Не треба грішити, щоб потім не було за що сповідатись.
Так, можна сподіватись, що оператор має виправляти помилки абонентів, але то не значить, що абонам треба бути безголовими.

Гудок, бегиииии, тут нельзя выгораживать оператора, даже если он прав. :eek:
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Гудок, бегиииии, тут нельзя выгораживать оператора, даже если он прав. :eek:
Не підкажете, а в закордонних операторів також є короткі номери з рекламними послугами, за які беруть гроші з абонента?! Чи може гудки там навішують?! Ви звичайно "вигорожуйте" оператора і кожен раз перевіряйте номер який набрали і сім карту, так же веселіше...правда?!

Добавлено через 1 минуту
:) Я понимаю, что сейчас на меня камни полетят. Ну а шо ж делать, если я не согласен, что абоны должны тупить?
Не повинні абоненти тупити...Але ж можна кидати на автовідповідач типу'" не вірно набраних номер" , а не на платну бидло послугу..Сорі вже за офтоп
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Матвєй,
а зачем вообще пользуетесь данным опсосом - если он "такой плохой и наглый"... выбор еще какбы есть :cool:
Я например - в свое время, отказался от КС - именно из за его наглости в некоторых вопросах. С VF уже более десятка лет - подобных нюансов небыло, просто действительно - внимательнее нужно быть. Ну а по большому счету - у нас вся "тройка" с пушком :D
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй,
а зачем вообще пользуетесь данным опсосом - если он "такой плохой и наглый"... выбор еще какбы есть :cool:
Це мені нагадує деякі теми, коли тобі відповідають "що ти робиш на .Ру сайті?!" Аргументів нуль?!
Якщо в європейських країнах таке роблять оператори, то я забираю свої слова назад і погоджуюсь, що абонент сам лох...Ще раз напишу, нехай вмикають автовідповідач , який оповістить про невірний номер, а не тирять бабки!
 
Реєстрація
26.04.09
Місто
Днепр
Телефон
Nokia 6.1 4/64, Samsung Galaxy J7 Neo
Dimi4, ты пытался с Водафона позвонить на короткий номер Лайфцелл ??? Зачем ? Для звонков с других операторов существует номер 0-800-20-5433. Я со своего Водафона звонил на него раз 10, не сняло ничего, ни деньги, ни минуты.
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Не підкажете, а в закордонних операторів також є короткі номери з рекламними послугами, за які беруть гроші з абонента?!
Поняття не маю за весь світ. Але якщо послуга "Секс по телефону" в інших країнах якось працює, то значить, що платні номери в них теж є.
В Штатах, як я помітив, були не короткі номери, а номери типу +1 (800) MY-APPLE (безплатний номер КЦ Еппл). Тобто головним є не послідовність цифр, а відповідність цифр до букв на клавіатурі, що співзвучно назві компанії. Платні номери можуть бути такого ж типу, але не з кодом 800, а з іншим.
 

Котик

Заблокирован
Реєстрація
11.04.18
Місто
Львов
Не підкажете, а в закордонних операторів також є короткі номери з рекламними послугами, за які беруть гроші з абонента?! Чи може гудки там навішують?!
А есть инфа что нет?

Когда-то статью видел про короткие номера/подписки у зарубежных операторов, но не могу сейчас найти к сожалению её.
 
Реєстрація
24.12.09
Місто
Киев
Телефон
iPhone 5
Dimi4, ты пытался с Водафона позвонить на короткий номер Лайфцелл ??? Зачем ? Для звонков с других операторов существует номер 0-800-20-5433. Я со своего Водафона звонил на него раз 10, не сняло ничего, ни деньги, ни минуты.

я ж написал, случайно набрал. а еще можно с дуалсима тупануть и набрать.

интересно, а если поставить переадресацию с лайфа на 5433 и набрать туда с мтс, кто заплатит за инфо меню? :D
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Поняття не маю за весь світ. Але якщо послуга "Секс по телефону" в інших країнах якось працює, то значить, що платні номери в них теж є.
В Штатах, як я помітив, були не короткі номери, а номери типу +1 (800) MY-APPLE (безплатний номер КЦ Еппл). Тобто головним є не послідовність цифр, а відповідність цифр до букв на клавіатурі, що співзвучно назві компанії. Платні номери можуть бути такого ж типу, але не з кодом 800, а з іншим.

окей...якщо є платні номери по типу "секс по телефону", то їхня нумерація однакова для всіх операторів...Тобто 5433 наприклад буде тим "сексом по телефону" для мтс, київстар, лайф і міського номера...А у нас же сам мтс вирішив "підзаробити" на сексі з абонентом, зробивши конкретно цей номер платним...

Добавлено через 59 секунд
я ж написал, случайно набрал. а еще можно с дуалсима тупануть и набрать.

интересно, а если поставить переадресацию с лайфа на 5433 и набрать туда с мтс, кто заплатит за инфо меню? :D

ти з номера мтс, бо лайф не в курсі, що мтс за 5433 бере гроші)))

Добавлено через 7 минут
А есть инфа что нет?

Когда-то статью видел про короткие номера/подписки у зарубежных операторов, но не могу сейчас найти к сожалению её.

зато по наших мстс і київстар статей в гуглі безліч...Як по коротких номерах, так і смс підписках на всяку фігню...І я вважаю що це не нормально!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
интересно, а если поставить переадресацию с лайфа на 5433 и набрать туда с мтс, кто заплатит за инфо меню? :D
Я не пробовал такое, но переадресация может не установиться. Если не ошибаюсь, при установке переадресации система проверяет записан ли номер в нац/междунар формате, поэтому при указании короткого номера может быть отказ в переадресации. В любом случае, за переадресацию платит тот, кто устанавливает переадресацию, а не тот, кто звонит.
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
ну что фигня, набрал с воды на 5433 (симка стояла в переходнике от лайфа, заклееная наклейкой :D) и мне говорят, бла-бла, 20 грн соединение, 3 грн/минута
А где об этом включить FDN почитать подробнее? Лучше в личку, чтоб не потерялось. Спасибо.
Dimi4, можно попробовать настроить на сим-картах фиксированный набор FDN – данный режим может иметь практическое применение для ограничения нежелательных вызовов при пользовании двухсимным (двухсимник, трехсимник) телефоном.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Матвєй,
только что набрал для прикола 5433... начала базарить робобаба... отключился (выдержав время - за которое можно было понять что не туда попал), проверил балланс (более чем достаточный для снятия) - все на месте... вопрос - в чем проблема и что не так ?! :cool:
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
выдержав время - за которое можно было понять что не туда попал), проверил балланс (более чем достаточный для снятия) - все на месте... вопрос - в чем проблема и что не так ?! :cool:
первые 12 секунд бесплатно при звонках на спец. номера
 
Зверху