Акційні пропозиції lifecell

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х

Blueman

Заблокирован
Реєстрація
01.12.16
Місто
Киевская область
Телефон
Nokia 301 Dual Sim (кнопочник)
dj_joker, нормальная акция. Кто не успел, тот опоздал.

Лично я по таких акциях в прошлом году (8 марта, День Конституции, День Независимости) накачал себе достаточно видео и музыки, чтобы потом сэкономить и не допокупать интернет.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
'Ще дають інтернет за "лайк" в антисоціальних мережах? Як це відбувається?
 
Реєстрація
19.06.15
Місто
Киев
lifecell засипає подарунками! Придбайте смартфон Нuawei Y5II ВСЬОГО за 2999 грн та отримайте картку Brocard, 24 ГБ Інтернету, безліміт в мережі та 1200 хв на інші мережі на 1 РІК! Завітайте до магазину lifecell або до нашого Інтернет-магазину: s.lifecell.ua/s34
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Так нічого не зрозумів про "абонплату".
Свіжоактивований Смартфон 3G+S. Буде працювати цей подарунковий гіг інтернета без сплати абонки?

на свежеактивированный "дзвінки всім " дали гиг без проблем.

Добавлено через 2 минуты
кстати, кто в курсе , на акционные пакеты ( те которые на олх продают по 4-7 грн ) эта акция работает ? а то очень уж охото иметь 4 гига за 16-20 грн в месяц )))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.16
Місто
Изюм
Телефон
нокиа
АКЦІЯ "SHAKE & WIN

Акція «Shake & Win» для користувачів мобільного додатку «Мій lifecell»!
Спробуйте оновлений «Мій lifecell» для смартфонів на базі Android та беріть участь у акції «Shake & Win»!

Взяти участь в акції дуже просто! Щоб приєднатись достатньо:

встановити додаток «Мій lifecell» або оновити його до останньої версії за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.life.my&hl=ua

зайти у розділ «Shake & Win» у додатку;
та потрусити телефон, після чого на екрані Ви побачите, який подарунок буде гарантовано нарахований на баланс Вашого номеру!
Подарунковий фонд:

1 Гб інтернет-трафіку на 7 днів або

25 хвилин для дзвінків по Україні на 7 днів або

100 SMS по Україні на 7 днів або

Пакет «Соціальні мережі» — 1ГБ на 7 днів або

Пакет інтернету для карт і навігації - 1ГБ на 7 днів або

Пакет lifecell Відео — 1ГБ на 3 дні

Кожен учасник гарантовано отримає подарунок при першій спробі взяти участь в акції «Shake & Win». Взяти участь в акції можна чотири рази протягом строку дії акції, при цьому кожен наступний раз не раніше ніж через 7 (сім) календарних днів після попередньої участі в Акції. Можливість отримати подарунки при наступних спробах взяти участь визначається з випадковою долею вірогідності. Акція діятиме з 13.03.2017 до 09.04.2017.
Тож, випробуйте Вашу вдачу! Завантажуйте оновлену версію додатку «Мій lifecell» та ставайте
частиною веселого розіграшу корисних подарунків!

В Акції можуть взяти участь всі абоненти lifecell, що обслуговуються на умовах індивідуального контракту або індивідуальної передплати.

Акція діє на всій території України. Отримання послуг на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться по за межами впливу та контролю ТОВ «лайфселл».

Про успішне нарахування подарунку Вам буде відправлено відповідне SMS. Перевірити залишок нарахованого пакету можна за допомогою короткої комбінації *121#

https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/aktsii/shake-and-win/
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Сподобався оновлений додаток Мій lifecell, працює плавно і швидко, радує адаптація під Android 7.

 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В смарті з додатком може бути інший номер?
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Обращаю внимание модераторов, что шапка устарела
Если кто-то готов составить новую шапку - думаю модераторы передадут права на неё (автора шапки уже года 1,5 нет на форуме) - я так по акциям Киевстар получил доступ.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Новая акция для избранных:
Участвуйте в акции «Попробуй lifecell»! Пополните счет от 10 грн одним платежом до 28.03.2017 (включительно) и получите дополнительно 1 ГБ Интернета и 30 минут на все сети по Украине на 30 дней! Детали: 543339
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Е71&D780
Еще один вариант с 50 минутами на все сети, но на 15 дней:
Подарункові 1ГБ Інтернету та 50 хвилин на інші мережі на 15 днів вже чекають на Вас! Для їх отримання поповніть рахунок на суму від 10 грн одним платежем протягом 3 днів! Деталі: 543352
 
Реєстрація
03.01.16
Місто
Киев
Еще один вариант с 50 минутами на все сети, но на 15 дней:
Подарункові 1ГБ Інтернету та 50 хвилин на інші мережі на 15 днів вже чекають на Вас! Для їх отримання поповніть рахунок на суму від 10 грн одним платежем протягом 3 днів! Деталі: 543352

Lifecell откровенно задолбал делать предложения для избранных.сделали бы для всех ну или как с 300мб 3г одноразово для одного номера
 
Зверху