Загальні питання про Інтертелеком

  • Автор теми SerP
  • Дата створення
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Краще взяти сдма-термінал з трубкою. Бо якщо використовувати ір-телефон, то під час користувпння цим же сіпом за кордоном, буде відвалюватись цей сіп на одному із девайсів через використання різних ір-адрес.
У випадку використання сдма-терміналу таких проблем не буде, бо сіп-девайс буде лише 1. Та й управляти переадресацією на цей сіп під час закордонної поїздки можна буде в асса.
Я теж так думаю, але от у ip-телефона купа крутих фіч порівняно зі звичайним терміналом.... До речі, конференції, переадресації, dnd можна робити на терміналі?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Голос можна буде прошити окремо від даних, як я розумію?
Теоретично - можна. А практично - ні, якщо нема знайомого дилера, який погодиться це зробити.

Добавлено через 2 минуты
Я теж так думаю, але от у ip-телефона купа крутих фіч порівняно зі звичайним терміналом....

Толку з тих фіч, якщо сіп буде відвалюватись через користування ним із різних ір-адрес.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
До речі, конференції, переадресації, dnd можна робити на терміналі?

Не знаю за всі термінали. Треба читати інструкції до них.

Добавлено через 1 минуту
Оце другий момент, через який я вагаюся

Таке може зробити лише знайомий дилер.
 
Останнє редагування:

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Подскажите, можно ли, и если да, то как:
1. Подключить городской номер при нахождении в тарифе "Доступный" за 25 гривен
2. Можно ли выбирать код города при подключении

Сайт читал, но не нашел. Может плохо смотрел, но не смог.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Подскажите, можно ли, и если да, то как:
1. Подключить городской номер при нахождении в тарифе "Доступный" за 25 гривен
2. Можно ли выбирать код города при подключении

Сайт читал, но не нашел. Может плохо смотрел, но не смог.
1. Якщо твій теперішній номер відноситься до мобільної нумерації, то не можна. Лише нове підключення з новим номером на міську нумерацію. А до міського номера Інтер дає конвергентний номер з кодом 094, як бонус.
2. Раніше було можна. По-ідеї, і зараз не має бути ніяких обмежень. Все залежить від того, чи є у цоа\дилера доступ до номерної ємності чужих міст.
 

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Продублирую:
Внимание, с процессорами МТК работают только RUIM последнего образца. По умолчанию с ними не работают даже RUIM Едина краина, нужно править (либо перешивать) в СЦ.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Подскажите, можно ли, и если да, то как:
1. Подключить городской номер при нахождении в тарифе "Доступный" за 25 гривен
2. Можно ли выбирать код города при подключении

1. Сам вопрос непонятен.
2. Можно.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Хотел узнать, можно ли к имеющемуся номеру 094 получить городской, и если да, то на каких условиях.
Я теж свого часу думав, що можна. У ІТ все навпаки. Історично склалося так.
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
оскільки я розумію номери йдуть парами (співпадають останні 6 цифр). Відповідно ні конвергентний номер отримати окремо від міського ні підключити міський до існуючого 094 неможливо технічно.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
оскільки я розумію номери йдуть парами (співпадають останні 6 цифр). Відповідно ні конвергентний номер отримати окремо від міського ні підключити міський до існуючого 094 неможливо технічно.
Як я розумію, конвергентний уже автоматично резервується під прямий.

Добавлено через 29 минут
І питання не по темі. Будь ласка, допоможіть знайти на ринку cdma-термінал Avenor V-FC9300 або FC9100. Спасибі!
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
EvgenyTar, залежить від кривого номеру. Може бути від трьох до шести.
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
EvgenyTar, может от региона зависит? В киевском цоа дали 3 странички номеров на выбор - специально не смотрел, но показалось что именно 6.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Номер в тарифі: "Мобільне життя - Так просто!".
В списку послуг якась "3G на місяць". Я її не підключав, в списку заявок в АССА також не видно підключення цієї послуги. Статус - "Не перейшла в новий місяць", бо гроше недостатньо. На рахунку 12 грн, послуга коштує 20грн.
Що за послуга, звідки взялася?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Кочевник, если не ошибаюсь, 1 гиг на месяц за двадцатку. Откуда взялось - можешь уточнить по *750, они могут сказать канал подключения (звонок, АССА, заявление в ЦОА) и дату.
 

Kara

Свой, тутэйшы
Реєстрація
18.09.10
Місто
Луганск
Телефон
Huawei P40 lite
Подняли абонку с 1.08 на Интертелеком ТВ. В частности, тариф Лёгкий стал 47 грн/мес. Теперь, собственно, нет смысла платить за Мегого через ИТ. Напрямую стоит столько же.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Давно інтер змінив тарифи ? Зараз в тарифі інтернет 44,111,222 і після вичерпання пакетних мб не шейп , а 1мб по 2 коп
 
Зверху