alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Emkill, в макс2 интер по умолчанию не пашет, разлачиваешь бут, правишь файлик и заводится сдма.
 

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
Мені смарифон прийшов розлочений, вже прошився на міуіпро і маю рут (магиск) що треба перевірити?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Блін...Вилізло п'ятно жовтого кольору в районі кнопок гучності...Це рахується гарантійний випадок чи ні? Буде воно рости, чи так і лишиться, хто має досвід?! В ігри не граю...телефон не падав...
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
У мене таке було на Meizu. Треба міняти екран. Мені порахували як гарантійний випадок
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Дзвоніть в Жжук і там питайте. Скоріше всього треба в сервіс. Я свій новою поштою в Харків відправляв
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Кочевник, вроде у его земели. Сегодня на работе товарищ показал 4х 2/16 - тож пятно возле громкости, заказывал с китая. В январе моему ми максу будет 2 года - никаких пятен.
 

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
Це гарантійний випадок. В знайомого на мі макс 2 пішли ледь помітні плями, телефон куплений в Алло 10 міс назад. В сервісі видали акт списання, пішов і взяв новий телефон в тому ж Алло
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я вже писав, тому повторюю. Помічено тут, що жовті плями виникають в одних і тих же людей, причому, на різних моделях телефонів. Підозрюю, що це стається від умов, в яких часто знаходиться телефон. Наприклад, в кишені штанів - кишеня запотіває, телефон нагрівається. Якщо носять в задній кишені, то ще до цього добавляється час від часу навантаження на згин телефона.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Периодически натыкаюсь в прессе на истерики журналюг типа "ААА! СКОРО ВСЕ XIAOMI С ГЛОБАЛКАМИ ПОВЕРХ КИТАЙСКОЙ ПРОШИВКИ ПЕРЕСТАНУТ РАБОТАТЬ!!!" и решил разобраться в данном вопросе.
Согласно данным сайта mi.com, у меня не Redmi 4 Pro, а 红米手机 4 高配全网通版 3GB内存 金色 32GB, о как. Загрузчик не разблокирован, да и рута у меня нет.
Чем я рискую?
(Телефон кстати в коробке с надписью Global, покупался на Розетке. Видимо польский Евромарт ставит на китайцев глобальную прошивку и продаёт под видом глобалки)
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
Матвєй, У Дюрі-бачі, таке було. Він міняв по гарантії.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Согласно данным сайта mi.com, у меня не Redmi 4 Pro, а 红米手机 4 高配全网通版 3GB内存 金色 32GB, о как. Загрузчик не разблокирован, да и рута у меня нет.
Слышал, что это касается только новых аппаратов, начиная с 2018-го года выпуска..
4-ки как работали так и будут работать..
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй, жовті плями - це на всіх твоїх телефонах були?
В перше в житті такі плями, але раніше в мене були лише Моторола і люмії...На мото були одного разу на дроід рейзер статичні зображення на білому фоні, але таким його я вже взяв з рук...Телефон вечором був в порядку і покладений на зарядку, а зранку в маршрутці помітив ті плями, коли запустив хром з білим фоном
 
Зверху