Мобільні оператори встановлюють техніку для прослушки

Реєстрація
26.10.08
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy S10
Мобільні оператори встановлюють техніку для прослушки

Мобільних операторів зобов'язали встановлювати техніку для прослушки клієнтів, повідомляє ТСН.
Вже мало хто сумнівається: якщо двоє говорять - третій слухає. І третій у цій ситуації може бути всевидюще око як державних секретних служб, так і різних "нишпорок", що працюють на замовлення.

Та, нещодавно у шпигунів з'явився справжній козир. Оператору мобільного зв'язку не буде видана ліцензія, якщо він не візьме на себе зобов'язання встановити відповідне устаткування. Тобто, кожен оператор зв'язку – потенційно погоджується відкрити таємниці абонентів.

Щоправда, працівники компаній запевняють, що особисто вони не слухають. "Уся ця робота організована таким чином, що ми, співробітники оператора, при всьому бажанні не знаємо і не можемо дізнатися, кого в даний момент прослуховують", - запевнив керівник департаменту безпеки оператора мобільного зв'язку Дмитро Фенцевич.

Втім, якщо вас будуть слухати, ви ніколи не здогадаєтесь про це по своєму телефону. Фахівцеві варто лише трохи попрацювати з мобілкою і всі таємниці зникнуть.

"Як це працює... Він просто лежить. Ні екран не світиться, нічого. Але в якийсь момент він просто робить прихований дзвінок. І, наприклад, я буду перебувати там... в будь-якій точці країни, світу взагалі - він мені зробить дзвінок, я підніму трубочку і буду слухати все, що буде у вас на нараді", - пояснив техніку сервіс-інженер з ремонту мобільних телефонів.

Щоправда і проти такої потенційної напасті є засіб протидії. Інженери радять щоразу, коли маєте намір вести секретну розмову, виймати батарейку телефону. Це, звісно, не гарантуватиме стовідсоткової конфіденційності, проте буде гарантія, що ваш особистий мобільник вам не зрадив.

http://tsn.ua/politika/mobilni-operatori-vstanovlyuyut-tehniku-dlya-proslushki.html
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Щоправда і проти такої потенційної напасті є засіб протидії. Інженери радять щоразу, коли маєте намір вести секретну розмову, виймати батарейку телефону. Це, звісно, не гарантуватиме стовідсоткової конфіденційності, проте буде гарантія, що ваш особистий мобільник вам не зрадив.

Пропоную закон: дозволити лише телефони з вмонтованою батареєю. Айфони, наприклад. Бо ж незручно підслуховувати! :D
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Мобільних операторів зобов'язали встановлювати техніку для прослушки клієнтів, повідомляє ТСН.
Лет 10 назад.
Фахівцеві варто лише трохи попрацювати з мобілкою і всі таємниці зникнуть.
Ага, инженеры оператора вставляют неонку в мобильные телефоны.

Пожалуйста, не постите такую лютую херню на красный, у нас все-таки местами неплохая репутация.
Увидел телеком журналиста - уе*и его с ноги
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Параноя - имхо!
 
  • Like
Реакції: al-m

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
хотел бы я этому журналамеру задать вопрос прямо здесь, в формате форума..
 
Реєстрація
01.04.10
Місто
Львів
Телефон
POCO X3
коли маєте намір вести секретну розмову, виймати батарейку телефону.
— Батарейки тоже отсоедините, сказал Кот.
— Чё ты жути нагоняешь? Джеймса Бонда насмотрелся?
— Да ладно, Рама, реальная маза, труба всё равно сигнал даёт.
:apl:
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
SIP + свой Астериск + шифрование канала спасут любителей конфеденциального общения ;)
 

vein

Заблокирован
Реєстрація
19.02.11
Місто
Краков\ Львов
Телефон
HTC DROID ERIS-Интертелеком NOKIA 1560- GOODLINE
Maxxx, в самсунг б 139 сдма,есть пунктик ,в настройках -Расширенное шифрование .При его активации и отсутствии аналогичного аппарата у собеседника ,понять речь невозможно..
 
Реєстрація
30.04.08
Місто
Киевская область
Телефон
Nokia 6630 , Nokia Lumia 800
Maxxx, в самсунг б 139 сдма,есть пунктик ,в настройках -Расширенное шифрование .При его активации и отсутствии аналогичного аппарата у собеседника ,понять речь невозможно..

Для техники которая может слушать выключенный телефон твоя шифровка ничего не значит. :D
 
Реєстрація
19.06.10
Місто
Uzhgorod UA, Prague CZ
Телефон
Dell Venue 8 Pro
Бред... ладно, еще прослушивание телефонных разговоров, но жучки в телефон - откровенный бред :)

Добавлено через 1 минуту
Для техники которая может слушать выключенный телефон твоя шифровка ничего не значит.
та не только выключенный, да еще и без батареи принимает звонок :)
 
Останнє редагування:

filin

Заблокирован
Реєстрація
06.08.11
Місто
Львов
Телефон
LG GS107
ой да пусть слушают !!! ;) если интересно :D
- Маша ти сегодня прийдешь или я к тебе ? хочу ....са , будем ?
- Маша купи хлеба и корма котам , не забудь бумагу туалетную :)
- да... да ...еду через пол часа буду...
- Как там тётя Дуся ? уже коньки отбросила ?
- А у бабушки как там давление и сахар ?
- да вот пошла анализы в поликлиннику сдавать ... а там очередь
- а Васе зарплату задерживают
:D
а для деловых разговоров всегда можно найти способ пообщаться конфиденциально или приватно с глазу на глаз ...
 
Зверху