Провайдер NashNet (Киев)

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Веб-сайт: http://www.nashnet.ua/

Карта покрытия:

Знімок екрана 2016-12-09 о 21.11.02.jpg

Подключился недавно, под неплохую акцию, была до 31.11.16 (125 грн за 100/100 Мбит, платить их один раз в 2 месяца в течение года), пока впечатления положительные, нет вечерних залипонов, которыми в последнее время часто страдал Триолан. Главный плюс для меня - бесплатный постоянный IP. Ну и, наверное, самые адекватные, оперативные и профессиональные монтажники, из всех подключенных мной "итернетов". :)

Кто еще пользуется, как впечталения?
 
Реєстрація
27.05.10
Місто
Київ
Телефон
Nokia 7610 Samsung І5700 Samsung GT-C5212i
Шукаю провайдера, думаю підключатись. Хто користується напишіть + і - ?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
За 2 года использования вопросов нет, все супер. Нравится, что оплата снимается по дням, т.е. можно докинуть произвольную сумму и пользоваться, а не 1 число провтыкал фиксированную абонку, и нет инета.
 
Реєстрація
13.11.21
Місто
Kyiv
Доброго дня. Розглядаю як один із варіантів підключення. Як стабільність, підтримка, швидкість вирішення проблем ?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Tommy-Gun, просто чудово, ніяких проблем.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Alloe, хіба Нашнет пропонує жпон?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Alloe, не знайшов у них на сайті.. У мене Нашнет, в підтримці сказали, що не резервують обладнання, жпон не пропонували.. Може, десь в іншому районі?
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
Alloe, не знайшов у них на сайті.. У мене Нашнет, в підтримці сказали, що не резервують обладнання, жпон не пропонували.. Може, десь в іншому районі?
Gpon підключають, коштує 900 грн, треба двонити запитувати про конкретний будинок щодо можливості підключення.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Alloe, не знайшов у них на сайті.. У мене Нашнет, в підтримці сказали, що не резервують обладнання, жпон не пропонували.. Може, десь в іншому районі?
В мене мама на Закревського живе, підтримка сказала що там є резервне живлення, так що зранку подам заявку на підключення.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Ну що підключили сьогодні в квартирі моєї мами інтернет, поки тільки позитивні враження, монтажники пішли в 15:08 а в 15:25 вже вимкнули світло, включили назад в 18:01 весь цей час інтернет працював, монтажники в бахілах, кабель від ланету підключили через розетку-подовжувач, а не змотками як робить дехто, так що не дарма цього провайдера всі нахвалюють.
 
Зверху