Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Re: Fintech Band (Monobank)

Я три рази поповняв свого провайдера і три рази через кілька днів дзвонив їм, щоб знайшли платіж. Вони то знаходили, але просили поповняти через п24, що я і роблю. Бачу стільки місяців, а проблема і досі глобально не вирішена, а жаль.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Re: Fintech Band (Monobank)

Вик Влад,
shaft,
BaDa, очень странно, особенно на фоне того, что провайдер пополняется с такими траблами с момента официального запуска Мони.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Re: Fintech Band (Monobank)

Вик Влад,
shaft,
BaDa, очень странно, особенно на фоне того, что провайдер пополняется с такими траблами с момента официального запуска Мони.

У датагрупп на сколько я помню есть несколько счетов в разных банках.
Может проблема в этом? У меня с самого начала проблем не было.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Fintech Band (Monobank)

Вик Влад,
shaft,
BaDa, очень странно, особенно на фоне того, что провайдер пополняется с такими траблами с момента официального запуска Мони.



В 2 часа ночи 30 мая отрубился инет. Оплатил, через 30 минут увидел на счету. Инет правда появился чуток позже, пока биллинг разблочил.
 
Останнє редагування:

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Re: Fintech Band (Monobank)

Та ясно, що з великими провайдерами проблем не буде. В мене тут провайдер на кілька домів, може з десяток. От з ним проблеми. Але мені простіше заплатити 1 грн. комісії п24, гроші з якого миттєво поступають навіть цьому маленькому провайдеру, а з Моно - ні.

Так само як і мій ОСББ. З кредитних коштів оплата йде з комісією. Питав у підтримки Моно - кажуть не заключений договір з ними. Коли буде заключений - невідомо. Без п24 нікуди.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Re: Fintech Band (Monobank)

Lorn, тоже была похожая беда. Местечковый провайдер. Когда Моня подтягивал шаблоны из привата, всё работало. Потом Моня всё поломал и платежи стали уходить просто через СЭП.Каждый раз после платежа приходилось пинать провайдера по телефону, только тогда платежи находились и проводились по лицевому счету. В результате вернулся на приват.
PS. Чтобы не платить привату 1 грн комиссии, можно установить регулярный платеж.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: Fintech Band (Monobank)

Аналогічно. В мене профайдер ФОП (рахунок в Укрисибі), через Приват його білінг нормально підтягує платіж, через Моно треба телефонувати і вручну додавати, хоча реквізити платежів вказував однакові.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Re: Fintech Band (Monobank)

Дюрі-бачі, а всё потому, что у ФОПа с приватом договор на прием платежей, и приват передает провайдеру электронный реестр, который автоматически парсится и разносится по лицевым счетам (в той же 1С).
А платежи из других банков по реквизитам через СЭП разносят тётки из бухгалтерии вручную (часто из-под палки).
 
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE
Re: Fintech Band (Monobank)

моня дал кешбек для jd.ru :) paypal продукты и супермаркеты :apl:
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Re: Fintech Band (Monobank)

 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Re: Fintech Band (Monobank)

Таким образом процент кэшбэка будет тупо уменьшен. И банку будет это выгодно с экономической точки зрения. Молодцы!
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Re: Fintech Band (Monobank)

Ніяк свинорилів не переможуть)) Сумніваюсь, що відміна диференціації буде в сторону збільшення за операції власними коштами. Ні вам, ні нам - 3% на продукти))
 
Зверху