Глобус Банк

Реєстрація
26.10.08
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy S10
Можно с Відстрочки+ перебросить деньги на моно без комиссии?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
  • Like
Реакції: drmz

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
kvv, ты думаешь тут сидят шпионы шарика?:D
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
alex_b, таким агентам, які сидять у відділеннях це не допоможе, а от свинорилів побільшає
 
  • Like
Реакції: drmz

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
може під хайдом таке писати?

Бестолку. Они не так давно почти по всем карта повводили комисс за Р2Р, кроме Видсоточки, так что если бы хотели сознательно зарубить свинорылам мешкотягальню, то уже бы зарубили. Значит, пока не надо, а значит, от моего сообщения ничего не изменится.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
10.07.17
Місто
Київ
Оформив "Відсоточку+". Поклав на рахунок деяку суму (для більшості дописувачів "ред-форуму" - копійки, для мене - пів-року зарплатні). Наче обіцялось, що %% нараховуватимуться щодня... Минуло 20днів, але змін на рахунку 0 - залишилась початкова сума, не наросло ні копійки. Перерахунок буде в кінці місяця за кожний день чи..?
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
AleksKyiv, упадут % в конце месяца
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Оформив "Відсоточку+". Поклав на рахунок деяку суму (для більшості дописувачів "ред-форуму" - копійки, для мене - пів-року зарплатні). Наче обіцялось, що %% нараховуватимуться щодня... Минуло 20днів, але змін на рахунку 0 - залишилась початкова сума, не наросло ні копійки. Перерахунок буде в кінці місяця за кожний день чи..?

Нигде не обещалась выплата процентов ежедневно. Начисляют их ежедневно, а вот выплачиваются в последний рабочий день месяца и чётко за период с момента проводки денег по счёту, а не изменения авторизационного остатка. То есть если внесли деньги через кассу или СЭПом, то проценты капают уже на следующий день, а если по P2P, то в зависимости от расторопности тётек с Excel-ем и даты на календаре начислять могут начать через 3-5 дней после такой операции.
 
Реєстрація
25.09.12
Місто
Запорізька Січ
Телефон
Nokio 8910
webb, Как быстро зачислятся, к примеру на Викенд ? С глобусового сайта будет уже с комисом ?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
webb, Как быстро зачислятся, к примеру на Викенд ? С глобусового сайта будет уже с комисом ?

В TAS2U стащите по реквизитам карты, бесплатно, будет мгновенно поднят авторизационный, но зачислятся за 2-3 дня полностью, как любой другой p2p. Через глобусовый комисс, конечно.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Інформуємо Вас що з 01.07.2019 р, керуючись пунктом 6.1. Договору на відкриття поточного рахунку та обслуговування платіжної картки АТ «КБ «ГЛОБУС» (для фізичних осіб), АТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни та доповнення щодо змісту та форми тарифних планів: «БЮДЖЕТНА КАРТКА», «ДЕПОЗИТНА КАРТКА», «ЕЛІТНИЙ», «КАРТА ГЕРОЯ», «Партнерська картка», «Преміальна карта», «СТАНДАРТНА КАРТКА», «Відсоточка+», «ВІДСОТОЧКА», «ЗАПАСОЧКА», «Зарплатна картка» «Зарплатна картка_New+», «Бізнес карта», «ЮНАЦЬКА КАРТКА», на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів АТ «КБ «ГЛОБУС».
Також, 01.07.2019р. тарифний план «Миттєва картка» вважається таким, що втратив чинність. Переведення існуючих клієнтів з тарифного плану «Миттєва картка» на обслуговування за тарифним планом «Стандартна картка» здійснюється за наступним порядком: картки Мaestro Instant, відкриті на умовах тарифного плану «Миттєва картка», переходять на обслуговування на умовах пакету «БАЗОВИЙ» тарифного платну «Стандартна картка». За умови завершення терміну дії картки, які обслуговувались на умовах Пакету «БАЗОВИЙ», клас яких не відповідає класу карток, передбачений Пакетом «БАЗОВИЙ», підлягають перевипуску на картку відповідного класу для пакету «БАЗОВИЙ».
Більш детальну інформацію щодо умов обслуговування на умовах вищезгаданих тарифних планів та зазначених змін Ви можете дізнатись на дошках оголошень, що розміщені в операційному залі Головного Банку АТ «КБ «ГЛОБУС», відділеннях АТ «КБ «ГЛОБУС», на офіційному веб-сайті АТ «КБ «ГЛОБУС» www.globusbank.com.ua, а також зателефонувавши до Контакт-центру за номером 0 800 300 392.
З повагою,
АТ «КБ «ГЛОБУС»
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
1576866239195.jpeg
Шарик ставку понизил :(
Где теперь с свободным доступом выгодней всего ставка ?
 
Зверху