Офлайн навігація/карти

Реєстрація
01.04.10
Місто
Львів
Телефон
POCO X3
Кочевник, ми про смартфони та Андроїд? Як що ні, то вибачаюсь.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Rost_K, про смартфони і андроїд. :)
В папці з оруксом є файл - onlinesources.xml в якому список всіх джерел онлайн-мап. Якщо правильно в нього прописати "супутник" (як це роблять в SASGIS), то можна користуватися супутниковими режимами в Orux. А оскількі останній кеш не витирає, то залишати його на потім.
 
Реєстрація
01.04.10
Місто
Львів
Телефон
POCO X3
Кочевник, так, є, качаю супутникові квадрати потрібні (там є така опція), потім без інтернету користуюсь.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хотів порадити карти OsmAnd. Використовую їх для прокладання веломаршрутів.
Але через те, що в безкоштовній версії джерело карт не змінюється, остання подорож не досягла кінцевої точки. За 8 км до фінішоної точки дорога, якою вів мене навігатор, зникла. Об`їзд додатково вимагав 25-30 км.
Як помітив пізніше, таких "польових доріг", що не існують, в мене було мінімум 4. Що наступного дня додало ще 5 км об`їздів :(
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone SE3 & SE2
Хотів порадити карти OsmAnd. Використовую їх для прокладання веломаршрутів.
Але через те, що в безкоштовній версії джерело карт не змінюється, остання подорож не досягла кінцевої точки. За 8 км до фінішоної точки дорога, якою вів мене навігатор, зникла. Об`їзд додатково вимагав 25-30 км.
Як помітив пізніше, таких "польових доріг", що не існують, в мене було мінімум 4. Що наступного дня додало ще 5 км об`їздів :(
Я для веліка користуюсь Komoot, не підвів ні разу
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Езжу на велике, юзаю "Страву".
Но если запустить приложение БЕЗ ИНТЕРНЕТА, то он может некорректно считать дистанцию - и это при включенном GPS!
У меня дистанцию 1.8 км посчитал как 1.93 км.
Также недостатком этого приложения вижу искривлённые линии, когда езжу прямо по дороге (т.е. вроде как ничто не мешает нарисовать линию прямо).
 

Вкладення

  • strava.jpg
    strava.jpg
    144.8 КБ · Перегляди: 12

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Хотів порадити карти OsmAnd. Використовую їх для прокладання веломаршрутів.
Але через те, що в безкоштовній версії джерело карт не змінюється, остання подорож не досягла кінцевої точки. За 8 км до фінішоної точки дорога, якою вів мене навігатор, зникла. Об`їзд додатково вимагав 25-30 км.
Як помітив пізніше, таких "польових доріг", що не існують, в мене було мінімум 4. Що наступного дня додало ще 5 км об`їздів :(
Может кто дорисовал? И на следующий день как раз обновление пришло.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Як помітив пізніше, таких "польових доріг", що не існують, в мене було мінімум 4.
Я інколи вмикаю османд, в суворих їбуках, коли інтуіція каже "всьо, приїхали" і незрозуміло, куди далі. Так от, навіть у "безкоштовній", з детальними картами області, малюються стежини, які ледве помітні у реалі, але вони є. Трапляються ситуації, коли ця стежина вщент заросла "підліском", або десь на лугах їдеш по пояс у траві і навіть старої колії нема, або впираєшся у якийсь струмок чи затоплену місцину, але це вже іздєржки місцевості.
 

Вкладення

  • a.jpg
    a.jpg
    173.3 КБ · Перегляди: 35
  • b.jpg
    b.jpg
    723 КБ · Перегляди: 35

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Так от, навіть у "безкоштовній", з детальними картами області, малюються стежини, які ледве помітні у реалі, але вони є.
Некоторые карты просто со спутника рисуют дороги. Там где они есть их не видно за деревьями или наоборот там где есть полевые дороги они не отображается.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Езжу на велике, юзаю "Страву".
После поездки на 65 км, когда Страва разрядила мне почти в хлам аккум в телефоне, я стал чуть хитрее - запускаю тренировку "Велосипед" на своих часах Amazfit Bip. После окончания тренировки она попадает в родное приложение, а оттуда - в Страву, причем уже с показателями пульса. И телефон цел :)
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Реєстрація
01.04.10
Місто
Львів
Телефон
POCO X3

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А ті що скачуються напряму з додатку? Програма встановлена нещодавно, карта Київської області має максимум пару місяців.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
А хто знає, як підключити в османд онлайн-карту у форматі ZMP ? Є класна топо-карта від державної геодезичної мережі, sas.planet її моментом підхватив, а у османд не вдалося...
.zip потрібно перейменувати у .zmp
 

Вкладення

  • ukr-dgm-shems.zip
    2.8 КБ · Перегляди: 3

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
А ті що скачуються напряму з додатку?
в бесплатной версии еще одна бедулька - количество скачанных карт. Семь, что ли. Пофиг, карта Украины или Львовской области, считается как одна карта. Обновление скачанной ранее карты тоже считается как еще одна скачанная карта.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Закачав нові карти. Все одно в наявності дороги, які заросли або перериті рівчаками.
 
Зверху