Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
[MENTION=20110]knedlyk[/MENTION], [MENTION=14454]Матвєй[/MENTION], гепатит В - однозначно ДА, Hib - однозначно НЕТ. От гепатита и взрослые периодически ревакцинируются (например, инфекционисты - жена и её коллеги раз в 5-6 лет, причём в обязательном порядке три раза с интервалами от 1 до 2 месяцев). А гемофилка детям после 1 года не делается, потому как дети старше одного года переносят её не хуже остальных ОРВИ.
Дуже дякую вам за кваліфіковану відповідь. Уточніть, будь ласка, ви маєте стосунок до імунології?

Також, якщо ваша ласка, чи могли би ви прокоментувати потребу у вакцинації від кашлюка? Поліомієліт, як я розумію, "маст хев" в будь-якому випадку.
 
Реєстрація
14.12.09
Місто
смт Білий Колодязь
Доброго дня. Ми вирішили вакцинувати нашу дитинку (2р4м), спочатку КПК, далі АКДП. Виникло питання, чи варто щепити від гепатиту В та гемофільних інфекцій? Наскільки в цьому є потреба? Буду вдячний за експертні поради.
А чому досі КПК не зробили, його ще в 1 рік треба було зробити? А так - зараз епідемія кору, тому Вам треба починати з КПК. Потім АКДП вже робити через 1 місяць.
 

Dr.Grey

M.D.
Реєстрація
27.11.09
Місто
Полтавская область
З приводу Hib не згодний. ХІБ-інфекція - основна причина розвитку менінгітів у дітей до 5 років. Жодного порівняння з ГРВІ. Та й пневмонія ще той подарунок. Тому краще до 1 року тричі щепитися.
З приводу кашлюку - хто хоч раз бачив таку дитину в реанімації, той жодних сумнівів не має.
 
Реєстрація
14.12.09
Місто
смт Білий Колодязь
З приводу Hib не згодний. ХІБ-інфекція - основна причина розвитку менінгітів у дітей до 5 років. Жодного порівняння з ГРВІ. Та й пневмонія ще той подарунок. Тому краще до 1 року тричі щепитися.
З приводу кашлюку - хто хоч раз бачив таку дитину в реанімації, той жодних сумнівів не має.
Там в питанні дитині 2р4міс - у дітей старше 1 року до 5 років щеплення ХІБ робиться 1 раз.

Новина сьогоднішня: Спалах кору в Одеській області: в селі Шевченкове захворіли вже 48 дітей, батьки з релігійних переконань відмовлялися їх прищеплювати
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Спросил у своей девушки-семейного врача. Ответ - гепатит В без вариантов обязательно, Hib - очень рекомендуется. Её ребёнок (4,5 года) вакцинирован полностью согласно листа. Естественно, всё индивидуально и ваш семейный врач может отговорить от Hib, например, но это на основе информации о состоянии ребёнка.
 
Реєстрація
15.05.16
Місто
Home
Телефон
Samsung A53 & A52
knedlyk, сімейний лікар, перші чотири роки стажу - на дільниці, планування і виконання щеплень - на мені. Навіть з величезною громадою переселенців кримських татар (які не щеплюються "за релігійними мотивами") мав один з кращих показників вакцинації по області, жодного ускладнення. Сьогодні щепив 230-того в цьому сезоні "свого" пацієнта Ваксигрипом. Тож є чим похизуватись.
Зараз працюю пліч-о-пліч з обласним імунологом, важкі випадки розбираємо разом.
З приводу кашлюку - згоден з твердженням, хто хоч раз бачив таку дитину в реанімації - сумнівів не має. Та й у дорослих ця патологія трапляється частіше, ніж ви думаєте. У мене в клініці є цікаві пакети "діагностика кашлю" та "діагностика тривалого кашлю", де зібрані відповідно імуноглобуліни M та G до найспецифічніших збудників кашлю, так ось - хто має бажання обстежуватись детально, а не списувати 10-кратні бронхіти протягом року чи трьохтижневий кашель - з палінням, кондиціонерами чи "глистами" - здають такі аналізи, і отримують, наприклад, М-ки до кашлюка, що свідчать про недавнє інфікування. І замість літрів сиропу і пачок антибіотиків призначається протикашльове центральної дії, зволоження повітря і прохолода в кімнаті на ніч - і все.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, сімейний лікар, перші чотири роки стажу - на дільниці, планування і виконання щеплень - на мені. Навіть з величезною громадою переселенців кримських татар (які не щеплюються "за релігійними мотивами") мав один з кращих показників вакцинації по області, жодного ускладнення. Сьогодні щепив 230-того в цьому сезоні "свого" пацієнта Ваксигрипом. Тож є чим похизуватись.

Зараз працюю пліч-о-пліч з обласним імунологом, важкі випадки розбираємо разом.

З приводу кашлюку - згоден з твердженням, хто хоч раз бачив таку дитину в реанімації - сумнівів не має. Та й у дорослих ця патологія трапляється частіше, ніж ви думаєте. У мене в клініці є цікаві пакети "діагностика кашлю" та "діагностика тривалого кашлю", де зібрані відповідно імуноглобуліни M та G до найспецифічніших збудників кашлю, так ось - хто має бажання обстежуватись детально, а не списувати 10-кратні бронхіти протягом року чи трьохтижневий кашель - з палінням, кондиціонерами чи "глистами" - здають такі аналізи, і отримують, наприклад, М-ки до кашлюка, що свідчать про недавнє інфікування. І замість літрів сиропу і пачок антибіотиків призначається протикашльове центральної дії, зволоження повітря і прохолода в кімнаті на ніч - і все.
Спасибі, дуже приємно! Стосовно кашлюка, як я розумію, ви радите зробити щеплення? Чи це робити краще в комплексі з АКДС або рознести в часі? Як ви вважаєте?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Спасибі, дуже приємно! Стосовно кашлюка, як я розумію, ви радите зробити щеплення? Чи це робити краще в комплексі з АКДС або рознести в часі? Як ви вважаєте?
Так вона ж йде в АКДП...Як її розбивати?! Такі прививок зазвичай нормально переносяться...Мої малі погано на поліомієлітні краплі реагували-температура і фрш.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Так вона ж йде в АКДП...Як її розбивати?! Такі прививок зазвичай нормально переносяться...Мої малі погано на поліомієлітні краплі реагували-температура і фрш.
Ах, точно, некоректно сформулював.. У нас після КПК апетит звірячиц був ))
 

Linkoln

Заблокирован
Реєстрація
18.09.18
Місто
Львов
Телефон
Meizu m5 note + Lg frog
knedlyk, Сьогодні щепив 230-того в цьому сезоні "свого" пацієнта Ваксигрипом.
вірусів ГРЗ гострих распіраторних захворювань відомо понад 300 це тільки тих що зафіксовані + вони мутують. Навіщо щеплюватися від 3-4 якихось вірусів грипу ? якщо залишиться ще 300 інших вірусів ?
До прикладу я вакцинуюсь від грипу ще з 2000-х років майже щосезону а в цьому сезоні ДВА рази з інтервалом, і що 31 числа ВЕСЬ колектив ( 5-6 чоловік) в тому числі і я перехворів з кашлем температурою соплями всім комплектом хвороба тривала до 14 днів ! кашель і охриплість пройшли тільки через 14+ днів. Хтось з температурою 38 хтось без але всі перехворіли Гострим распіраторним вірусним захворюванням з виходом з ладу мінімум на 3 дня постільного режиму , де хто на ногах, але по доброму треба було б хочаб тиждень дома видсидіти ... Толку мені з того щеплення ? перший раз щепився ще напевно у вересні одна з перших вакцин в місті під замовлення 380 грн , ну і потім знову була "застуда" тому вакцинувався дещо пізніше а не через два тиждні як інструкція пише, а ще через місяць захворів ... Це я до того ,що ,факт, що раптом не встиг виробитися імунітет чи ще щось так от ДВА рази цього року і по 1 разу протягом останніх 5-7 років , і хворів Гострим распіраторним Вірусним захворюванням щороку , ви скажете грип переноситься тяжче ? не завжди + - те саме .... але 600 грн викинув в цьому році (380+187)

Добавлено через 40 минут
knedlyk, де зібрані відповідно імуноглобуліни M та G до найспецифічніших збудників кашлю, так ось - хто має бажання обстежуватись детально, а не списувати 10-кратні бронхіти протягом року чи трьохтижневий кашель - з палінням, кондиціонерами чи "глистами" - здають такі аналізи, і отримують, наприклад, М-ки до кашлюка, що свідчать про недавнє інфікування. І замість літрів сиропу і пачок антибіотиків призначається протикашльове центральної дії, зволоження повітря і прохолода в кімнаті на ніч - і все.
нічого не зрозумів зарозумно як для мене :eek: маю кілька родичів що кашляють місяцями які аналізи їх відправити здати ?
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Навіщо щеплюватися від 3-4 якихось вірусів грипу ? якщо залишиться ще 300 інших вірусів ?

Хтось з температурою 38 хтось без але всі перехворіли Гострим распіраторним вірусним захворюванням з виходом з ладу мінімум на 3 дня постільного режиму

нічого не зрозумів зарозумно як для мене

Доки ви плутаєте ГРВІ із грипом, дійсно, краще жувати, аніж говорити.
 

Linkoln

Заблокирован
Реєстрація
18.09.18
Місто
Львов
Телефон
Meizu m5 note + Lg frog
Доки ви плутаєте ГРВІ із грипом, дійсно, краще жувати, аніж говорити.
тут два варіанти, або я вже років 17 не хворів грипом ( що малойомірно) ,
бо останній раз температуру 38 на своїй памяті я не пригадую ... може ще в шкільні роки , і по всіх описах симптомів грипу навіть при 38 в мене всі симптоми починались одразу і кашель і нежить, скажімо так без нежитю і кашлю жодного разу не пригадую грипу , і ломата в тілі була остнього разу давним давно , або я грип переношу так само як і ГОСТРЕ РАСПІРАТОРНЕ ВІРУСНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ( ІНФЕКЦІЮ) яким по суті і являється грип ? виділили кілька вірусів із ГРВІ і назвали їх грипом ?
Розтовкмачте в чому різниця між вашим ГРВІ і грипом ? і те і те вірус ...
тяжкість перенесення це вже індивідуальне ... Дайте якесь наукове визначення ? чим грип не Гостра Респіраторна Вірусна Інфекція ?
ОРВИ – определение любой вирусной инфекции, грипп – это одна из разновидностей ОРВИ, которая вызывается вирусом гриппа.
ОРВИ отличается среднетяжёлым течением, грипп – тяжёлым течением с осложнениями.
взято из интернета . Тяжестью течения ? Осложнениями ? по обоим пунктам у меня противоречие у меня были осложнения при относительно легком течении заболевания и 99% всех Респираторных вирусных у меня проходят при температуре - до 37,4 , а 38 и более не припомню, может 15-20 лет назад ? в школе по моему еще хз ...

вот таблицу нашел
https://diagnos-med.ru/otlichie-orv...stvennaya-raznitsa-mezhdu-zabolevaniyami/#i-6
практически всегда смешанные столбики
последний пример : болел 15+ дней, слабость до сих пор, сухой кашель и слабость возникли через 4 часа после контакта с больным ( так получилось что контактов в тот день было мало и больной только 1) без повышения температуры , Насморк и сухой кашель сразу и на протяжении 15 дней, без температуры
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Розтовкмачте в чому різниця між вашим ГРВІ і грипом ? і те і те вірус ...

Ну звісно і те, і те вірус, ГРВІ це загальна назва групи гострих запальних процесів у органах дихання, але грип протікає набагато складніше для організму, крім того, звичайний ГРВІ летальним не буває майже ніколи (хіба для осіб, в яких імунітет відсутній повністю), а от грип цілком може бути. Головна між ними різниця радше в тому, що імунітет звичайної людини здатен подолати звичайний ГРВІ самостійно, без "важкої артилерії", ну і сама хвороба протікає до 5-7 днів, іноді людина взагалі не втрачає працездатності, ібупрофенчик, чайок і ти як цукерочка.

З грипом організм самостійно впоратись не може, тому що велика кількість одночасних ускладнень не дає можливості імунітету "вивозити" ситуацію, і яке саме з ускладнень стане фатальним, ніхто не знає. Власне, тому від грипу і щепляться. Як і в принципі від будь-якої хвороби, де імунітет банально заслабкий, аби впоратись самостійно. Плюс, щеплення статистично дає більші шанси або взагалі не підхопити ГРВІ, або перенести його набагато легше. Я після того, як почав щепитись, вилізаю з симптоматики за 2-3 дні, а раніше мене розмазувало на тиждень.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Интересно, а что тут является фактом ненадлежащего исполнения?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Интересно, а что тут является фактом ненадлежащего исполнения?
Скорше всього у дитини була алергія на якісь компоненти, але це єдина стаття за яку можна притянути медиків, тому її приписують всім...
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Может быть все что угодно, что не указали в статье. Прививали сразу после/ во время болезни - один из популярных примеров
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Прививали сразу после/ во время болезни - один из популярных примеров
Прививаться во время болезни можно.
http://articles.komarovskiy.net/privivki.html сказав(ла):
Если любая, пусть даже инфекционная болезнь, протекает с нормальной температурой и с ненарушенным общим состоянием - понятно, что такая болезнь не несет в себе существенной нагрузки на иммунитет и не является противопоказанием к вакцинации.
 
Зверху