Про АЗС та пальне (бензин/дизель/газ)

  • Автор теми GAS
  • Дата створення

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Статистика цен на автогаз в Украине. Добавить свою цену можно здесь

Мониторинг цен на топливо, топливный калькулятор - здесь

Банка с кишмышем
 
Причина: новая шапка
Останнє редагування:
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Город-герой Киев
Телефон
Xiaomi Note 8 Pro, Lenovo Tab 4 8 plus
Очень похоже на заказуху и загон на официальные сети АЗС. Прямо несколько раз примитивно в уши вкладывают где выгодно.
Сам заправляюсь на одной из приведенных в статье сетей. Не скажу за недолив, но по дисконтной программе получается дешевле плюс кэшбек по платежным картам. Хотя все, кроме одной полулегалки, принимают пластик. Нехотя, но принимают.
 
Останнє редагування:

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Очень похоже на заказуху и загон на официальные сети АЗС. Прямо несколько раз примитивно в уши вкладывают где выгодно.
Сам заправляюсь на одной из приведенных в статье сетей. Не скажу за недолив, но по дисконтной программе получается дешевле плюс кэшбек по платежным картам. Хотя все, кроме одной полулегалки, принимают пластик. Не хотя, но принимают.

Поддерживаю, ну не может быть октановое число выше именно у ВБРС и КЛО, когда по сути 99% газа импорт из Мозыря.........И импортный газ везде одинаковый.

БРСМ уже закрыли большинство, где они замеры производили?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На трасі від Львова до Сарн працює лише одна, і тількі пропонує газ.
 

Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
на багатьох азк брсм залишився лише газ на продаж
 
Реєстрація
19.11.16
Місто
Броды
Tabarik, Это же какого то регионала, он сбежал, а бизнес то тут ))
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
интересно, сколько должен стоить бенз, чтоб в Киеве офисный планктон пересел с поповозок на метро? Я б наверно после 35_40 грн за литр :) И то я езжу нечасто.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
згоден, у старшого заступника молодшого менеджера впаде корона. Після чого він вмре з голодухи.
Це як у анекдоті: зустрілись у пеклі автолюбителі. Спілкуються, як потрапили сюди. Француз: ну я займався коханням на ходу у своєму Рено, і підчас оргазму втратив керування... Американець: ну я вмазав коксу під класний рок і вирішив на Мустангу дрифтануть і розбився... Українець: та не питайте, мені соромно. Довго вмовляли... Українець: ну добре. Ну шо, купив Джилі у кредит. Та й вмер з голоду.

Я дуже люблю їздити машиною. Але рухатись, а не стояти у корках. Це тупе викидання палива і нервів. Краще я у метро.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зверху