Мобільний зв’язок у Польщі

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Интересный модем у них..https://www.nordiskpolska.pl/oferta/internet/promocja
симка с боку вставляется, мини антенка.. интересно сьемная или нет..
Да и стоит не дорого Zakup urządzenia - 1 PLN то есть около 7,10 гре правда при абонентке в 25 PLN / месяц то есть около 210 грн. Для польской зарплаты это просто копейки..
Причем это полный безлимит.. а не как у нас безлимит до.. а потом 64 или 32кб))..а еще и "политика честного кидалова использования" )).

Як це не треба? Це ж контракт. Приходиш підписуєш угоду на 2 роки і отримуєш пристрій за 1зл.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Re: Будущее 3mob

Не знаю звідки взято саме 29 зл. У деяких операторів є пакети виключно для дзвінків в мережі за 5-7 злотих. А схожість з Київстаром у цінах якщо брати нову лінійку тарифів. Всі просто кричать, що у нас зв'язок дуже дешевий. Так от ці ТП не значно відстали від цін польських операторів, а іноді приблизно за ту ж ціну там послуг більше.
 
Реєстрація
13.09.18
Місто
London
Re: Будущее 3mob

play - 25-30 за пакет, orange - 29.99 за якусь кількість гб, смс та безлім в мережі. Є шось за 7 злотих з інтернетом, смс та дзвінками?
 

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Кто в курсе, Play na Kartę odNOWA, его сколько можно не пополнять? Пишет - безтерминово, но это же брехня, думаю :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Через певний час, ніби 3 місяці, жре по 2 злотих, якщо немає руху коштів по рахунку. Якщо недостатньо коштів на рахунку, анульовує мегабайти в роумінгу.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Там йдеться тільки про оплату у випадку неактивності протягом розрахункового циклу. Який період охоплює цей цикл не вказано
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Кто в курсе, Play na Kartę odNOWA, его сколько можно не пополнять? Пишет - безтерминово, но это же брехня, думаю :)
Там написано на стор. 3, передостанній і останній абзаци пункту 1.1.1:
По закінченню 12 розрахункових циклів безперервно без активності з боку Споживача, рахунок споживача підлягає деактивації, і виходячи з цього, подальше користування послугами не є можливим.
У випадку невикористання Пакету Злотувок перед деактивацією рахунку, невикористана вартість Пакету Злотувок, анулюється.

Отже, термін який можна не поповнювати, складає 12 місяців від останнього поповнення.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Хлопці, ну там же все написано унизу :)
https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-odnowa/#offer-content
Цикл - це місяць від активації номеру або день переходу на цей тариф.
Платна активність, будь-яка платна активність по номеру (дзвінки, смс, нет), АБО поповнення, АБО використання тарифних одиниць з пакетів..
Якщо даних активностей не було знімається 2 зл з рахунку (і я так розумію, що ці 2зл не вважаються платною активністю).
12 місяців без платних активностей і номер блокують. Тобто 12 місяців рахуються не лише після поповнення, а по циклам від останньої платної подію, тож розумію, що можна сподіватись на майже 13 місяців.

А чому так дивно сформований тариф, бо на польських припейдах досі існує термін дії грошей на ваучері поповнення. Так, як у нас було років 10 тому і ми вже про це забули.
Тобто поповнюєш на 30 зл, не виговорив ща місяць і вони пропали. А 5 злотих - взагалі на 5 діб. У різних пакетах і операторів різні терміни дії.
А у Однови немає таких термінів, але є штраф за некористання грошима у розмірі 2зл, тобто 15 грн.
 

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Т.е. Я правильно подумал, что уже через 1 месяц начнет подъедать счет при отсутствии активности?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Т.е. Я правильно подумал, что уже через 1 месяц начнет подъедать счет при отсутствии активности?

Да, у меня сняло уже через месяц.
Пополнение 11.09 на 5 PLN, платных активностей нет, соответственно уже 14.10 списание 2 PLN.

При 0 на счету будет каждый месяц высылать уведомления в Play24 о предстоящем списании за несколько дней, но счет в "-" не уходит.
 
  • Like
Реакції: idea

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Значит я все правильно прочел. Кому нужно, нашел решение, чтобы не снимало:
1. Выясняешь, когда у тебя начало цикла, пишется в личном кабинете (см. скрин)
2. В любую дату ДО этого дня делаешь так:
- Устанавливаешь переадресацию на любой польский номер, например **21*+48226956995# устанавливает переадресацию на телефон Варшавского уженда
- Делаешь звонок на свой польский номер длительностью 2 секунды. Я звоню с Водафона, там бесплатные минуты в Европу.
- Снимаешь переадресацию с польского номера, например ##002#
3. В распечатке звонков будет 2 звонка, один входящий бесплатный, другой исходящий, платный. Все, активность состоялась, и за 2-4 гроша номер живет еще месяц.
Делать так или нет за 2 злотых/мес - каждому решать самому, но вариант решения я обрисовал. Плюс еще в том, что номер не пропадет через год по неактивности, и не пропадут заказанные пакеты услуг.
viber image.jpg
П.С. Технология кстати универсальная, думаю работать должна со всеми операторами
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Халяви немає.
Limit GB wynosi 1.57 GB. Limit GB rozliczamy z doplata 1,2327 gr/MB. Jezeli wykorzystasz limit, bedziemy doliczac 3,072 gr/1 MB zgodnie z polityka uczciwego korzystania, naliczanie co 1 kB. Stan limitu GB sprawdzisz kodem *800#

За 200 МБ зжерло 2.56 злотих.
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Що окрім 25 злотих за пакет, в роумінгу за кожен мегабайт стягується додаткова плата.
 
Реєстрація
06.12.16
Місто
Киев
Да цифры 1.75 Гб и у лайки в пакетах мелькают
 

Вкладення

  • IMG_20181020_171036_829.jpg
    IMG_20181020_171036_829.jpg
    8.8 КБ · Перегляди: 18
Реєстрація
06.12.16
Місто
Киев
Внизу описания пакета
 
Зверху