Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Re: Смартфоны Xiaomi

А на кой в часах(хоть и смарт) нфс?
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Re: Смартфоны Xiaomi

Расплачиваться за покупки и в транспорте ж

 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Re: Смартфоны Xiaomi

Бэнд 3, как я понимаю, без сим-карты. Т.е. телефон обменивается данными с часами, чтобы часы обменялись данными с нфс-устройством?
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
В новом Mi Band 3 экран уже сенсорный (OLED) и крупнее – 0,78 дюйма против 0,4 дюйма у Xiaomi Mi Band 2. Из остального можно отметить защиту от воды согласно классу 5 ATM (бассейн), функцию вибрации и модуль Bluetooth 4.2. Само собой, встроенный датчик ЧСС, счетчик калорий и шагов и прочие сенсоры никуда не делись. Версия без нфс 26 доллярив, с нфс - 31 доллир

 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Re: Смартфоны Xiaomi

Расплачиваться за покупки и в транспорте ж

Не зрозумів як там з безпекою. Як він буде ідентифікувати, що це я хочу оплатити, а не хтось, хто поряд, вкрав його. Але читав, що поки нфс тільки для китайських сервісів, тож чекаємо.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Он скорее всего не будет работать с гугл пей
А если будет - то как и смартфон. То есть до 100 грн оплата прикасанием, выше - подтверждение пинкодом
 
Реєстрація
21.10.15
Місто
Васильков
На гагаджете написали, что нфс будет на МиПэй завязан, если так, печаль.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
У новому Xiaomi Mi Band 4 буде чіп NFC
Зараз на ринку спортивних браслетів є близько десятка сучасних моделей від різних виробників, що відрізняються один від одного технічним оснащенням, зовнішнім виглядом і багатьма іншими речами. Коли трекер Xiaomi Mi Band 3 тільки поступив в продаж, він був кращим на ринку щодо своєї вартості, однак зараз щонайменше дві моделі значно краще за нього, пропонуючи кольоровий екран і інші особливості. Саме тому в даний час виробник вже працює над моделлю Xiaomi Mi Band 4, до релізу якої залишилося менше часу, ніж планувалося спочатку.
Новий спортивний браслет буде представлений публіці не в 2020 році, як передбачалося, а вже в середині 2019 року, тобто до його появи залишилося трохи більше півроку, а цей часовий період пройде дуже швидко. Новинка отримає масу особливостей, серед яких виявляться кольоровий AMOLED-екран і підтримка магнітної зарядки. При цьому, як виявилося, Xiaomi Mi Band 4 отримає довгоочікувану особливість, про появу якої мріяли багато покупців з України.
Повідомляється, що компанія Xiaomi переглянула своє ставлення до міжнародного ринку, в результаті чого тепер при створенні своїх нових електронних пристроїв вона буде враховувати не тільки потреби і бажання громадян Китаю, але ще й такі від проживають в Україні, Європі, Індії та інших регіонах. Саме тому новий фітнес-браслет отримає чіп NFC, а завдяки спеціальному ПЗ його можна буде використовувати для оплати покупок через платіжну систему Google Pay.
Система Google Pay сьогодні працює в більш ніж ста країнах світу, в тому числі в Україні. З її допомогою можна здійснювати оплату покупок в магазинах і будь-яких закладах, які приймають банківські картки з безконтактною системою оплати. Система працює з більшістю українських банків, серед яких ПриватБанк і Ощадбанк. Нинішній Mi Band 3має чіп NFC, але при цьому він сумісний лише з платіжною системою Mi Pay, а їй користуватися можливо виключно в Китаї. Новинка в особі Xiaomi Mi Band 4 виправить цей недолік, завдяки чому за допомогою цього браслета мільйони людей зможуть розплачуватися за допомогою міжнародної платіжної системи.
Спеціально ПЗ, призначене для включення підтримки Google Pay, буде вбудовано в прошивку міжнародної версії трекера Xiaomi Mi Band 4, а вона надійде в продаж через 1 – 2 місяці після появи на полицях магазинів моделі для Китаю.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Думаю, что не сложнее, чем подставить ладошку под струю воды.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Интересно насколько удобно будет пользоваться - прикладывать руку с часами к терминалу

Неудобно только в аптеках, где у девочек маленькие окошки-бойницы, а терминал отставлен хз куда вглубь, и выносного пин-пада к нему нет, таких аптек процентов 50. Реально со стороны выглядит, будто ты лезешь в кассу вглубь рукой скоммуниздить оттуда бабла :D В общем, все улыбаются, всем смешно, транзакция проходит, все счастливы :)
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Re: Смартфоны Xiaomi

А ви уявляєте як це буде реалізовано в МіБенді, в якому екрану толком нема? Типу якщо - є зв'язок зі смартфоном, то плати де і скільки хочеш? Значить в будья-кому випадку смартфон повинен бути в кишені і просто так на пробіжку без нього не вийдеш.
Не зрозумів як там з безпекою. Як він буде ідентифікувати, що це я хочу оплатити, а не хтось, хто поряд, вкрав його. Але читав, що поки нфс тільки для китайських сервісів, тож чекаємо.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Водичку взяти після бігу чи просто хліба по дорозі додому. В цьому напевно і зручність. В інших випадках смартфоном все ж зручніше платити, особливо якщо показуєш на ньому дисконтну картку. Хоча у кожного свої сценарії.
 
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
Re: Смартфоны Xiaomi

Значить в будья-кому випадку смартфон повинен бути в кишені і просто так на пробіжку без нього не вийдеш.

Apple Watch без смартфона и без вводов чего либо оплату производит, я думаю будет так же
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зверху