Хмарне сховище "lifebox"

Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
artsel, дело не об уведомлениях, а о том что не могут нормально все настроить!
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
marley, турки, которые занимаются рассылкой, даже не догадываются, что кто-то на форуме в Украине бесится по поводу рекламных сообщений.

А если серьезно, то таргетированые пуш уведомления - сложная штука, для которой нужен выделенный пуш сервер и сбор статистики о каждом юзере
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Страшенно повільно аплодить зараз. При чому на скачування швидкість нормальна. В чатіку відповідають завченими фразами - "швидкість залежить від вашого інтернету".
 
Реєстрація
31.10.17
Місто
Киев
Коллеги, на тарифах "Диджитал офис" обещано дополнительные гигабайты для lifebox. Вчера подключил Диджитал офис 60, на который обещано 25Гб хранилища, установил из Google Play'я lifebox, но места лишь 5Гб. Как-то надо этот дополнительный объем активировать отдельным запросом?
Справедливости ради, уже и удалил этот lifebox...
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Коллеги, на тарифах "Диджитал офис" обещано дополнительные гигабайты для lifebox. Вчера подключил Диджитал офис 60, на который обещано 25Гб хранилища, установил из Google Play'я lifebox, но места лишь 5Гб. Как-то надо этот дополнительный объем активировать отдельным запросом?
Справедливости ради, уже и удалил этот lifebox...
Сразу дают. При замене тарифа выше сразу добавили.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Понравилось, что с летним обновлением добавилась возможность отдельно настраивать синхронизацию фото и видео. Раньше писал такое предложение в поддержку приложения, пришёл ответ на турецком, думал стандартная отписка - и вот - свершилось! Очень этого не хватало, поскольку до этого при выборе синхронизации заливались в облако и фото, и видео, занимая при этом кучу места в lifebox. Да и не нужно мне было видео синхронизировать, только фото. Теперь отдельная настройка для фото, и для видео. Не знаю - как кому, а мне удобно - с компа можно зайти, траффик не оплачивается и теперь больше настроек
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Допоможіть, будь ласка, розібратись.

Що буде з даними у лайфбоксі, якщо не оплачена абонка за місяць лайфсел? Номер не деактивується.

Питання не про доступ до лайфбоксу через лайфсел - тут зрозуміло, що доступу не буде. (Але можна зайти в лайфбокс з іншого девайса з інтернетом.) Питання про самі дані.

Як я розумію, якщо я маю лише 5 ГБ, то дані залишаться.

А що буде з 50 чи 500 ГБ, що даються у тарифах Бомба, Хайп чи Гаджет?
 
Реєстрація
24.02.11
Місто
Львов
На "нормальних" сервісах (першим боксом наприклад був dropbox) дані лишаються висіти буквально "вічно", поки акаунт активний. Можна скачувати. Не пробував, чи можна шарити.
Якщо коротко, то відключається тільки функція закачування нових файліів.

Що там на lifebox -- скоро перевіримо...

У будь-якому випадку немає чітких специфікацій сервіса:
- нема макс розміру файлу. Спробую закачати бекап диску одним файлом на 200Гб
- нема програми щоб синхронізувати багато файлів з компа. веб-апка як правило глючить з кількостями файлів більше 10000. відповідно питання, як потім скачати все і зразу
- нема API специфікації. Це не повноцінний storage-сервіс. Ти не можеш сам сторонніми програмами (або своїми) проводити операції. Можеш користуватися тільки mobile apps + web-client

Ну і цікаві відгуки людей, які реально користуються кількасот гігабайт в місяць на мобільному підключенні. Він же не має тарифікуватися? Цікаво, чи оператор не обмежує швидкість самим активним користувачам.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Re: Облачное хранилище "lifebox"

На него бесплатный трафик, если у тебя лайфселл.
Причём не только на фото, но и на видео. + Доп. синхронизация контактов - лишней не бывает. Как говорится - не гуглом единым
 
Реєстрація
26.07.18
Місто
Винница
Re: Облачное хранилище "lifebox"

x-shader, а смысл синхронизировать фото и видео по мобильной сети, если есть wifi. Пришел домой и всё уже в облаке. Включил комп и фото тоже уже там. Просто я не могу понять смысл пользоваться недо приложением с минимум функционала. Вот у меня на google фото уже под 200 Гб информации и за это не нужно платить.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Облачное хранилище "lifebox"

x-shader, а смысл синхронизировать фото и видео по мобильной сети, если есть wifi. Пришел домой и всё уже в облаке. Включил комп и фото тоже уже там. Просто я не могу понять смысл пользоваться недо приложением с минимум функционала. Вот у меня на google фото уже под 200 Гб информации и за это не нужно платить.
Ну якщо не розумієш, значить тобі того не треба У нас в будинку один єдиний представник провідного інету здох і доступу до вайфай не було...Різні поїздки у відрядження також можуть залишити нас без вайфай...Фото синхронізують ся, трафік не їсть...Кожному своє, як то кажуть
 
Реєстрація
03.01.16
Місто
Киев
Re: Облачное хранилище "lifebox"

x-shader, а смысл синхронизировать фото и видео по мобильной сети, если есть wifi. Пришел домой и всё уже в облаке. Включил комп и фото тоже уже там. Просто я не могу понять смысл пользоваться недо приложением с минимум функционала. Вот у меня на google фото уже под 200 Гб информации и за это не нужно платить.
У меня у примеру дома Вайфая отродясь не было, а вот например я когда как турист ехал в Европу и делал кучу Фоток за день в 16 ГБайтный смартфон, так как поездки были формата виден и все галопом, то некогда искать Вай фай проще во время перемещения с локации на локацию происходила синхронізація через мою сеть(лейка за границей, Лайф в Украине) поэтому у каждой услуги есть потребитель и не все такие как вы или как я
 
Реєстрація
26.07.18
Місто
Винница
Это понятно что у каждого свой профиль использования. Но что мешает синхронизировать google фото через мобильный интернет. Тут же дело не только в синхронизации, а в возможностях сервиса. По сравнению с google foto, lifebox - дно. Поставил и удалил сразу.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Это понятно что у каждого свой профиль использования. Но что мешает синхронизировать google фото через мобильный интернет. Тут же дело не только в синхронизации, а в возможностях сервиса. По сравнению с google foto, lifebox - дно. Поставил и удалил сразу.
Ну...все залежить від доступних тобі гігабайт в тарифі...Хтось сидить на старих тарифах, де є 3-6гіг на місяць...Чи багато фото/відео можна залити в Гугл з таким трафіком?) Я в Києві просто фоткаючи архітектуру і своїх малих, спалив 10 гіг за день трафіку..і це в часи 3ж...А так, і фоточки на сервері, і інтернет трафік на місці
 
Реєстрація
26.07.18
Місто
Винница
Матвєй, а сколько места в хранилище дают на старых тарифах?

Добавлено через 3 минуты
Если 5 Гб то кому оно надо.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.02.11
Місто
Львов
Різниця:

По-перше на відміну від безкоштовного Google Photo тут фото не пережимаються, а зберігаються в оригінальній якості.
Якщо ж порівнювати з платним Google Photo (де теж фото не пережимаються), то різниця в 10 раз в ціні і в безкоштовному трафіку в мобільній мережі.
Ще різниця в локації датацентру (Туреччина), на диво мені вдалося менше як за добу закачати 130 Гб (не через мобільну мережу) музики. Це ще одна різниця, по-ідеї можна спробувати слухати музику звідти... Принаймі на web-версії є категорія Музика.

Ну і ще одна різниця, але це вже мінус -- неможливо вибрати директорії для синхронізації в мобільній апці на Андроїді. Мені закачало тупо всі відео які знайшло на телефоні, в тому числі ті які я скачував з Youtube. Добре що відяхи скачані uTorrent-ом не знайшло ))

Ну і ще один мінус -- оскільки немає апки для комп'ютера для синхронізації, передбачаю, що викачати це все добро з їх cloud-а буде проблематично (хоч там і є кнопка на веб-версії Download All, але уявляю собі як воно буде глючити коли ти спробуєш її використати на директорії на кількасот Гб і десятки тисяч файлів... на Google Cloud / Dropbox / Box.net такі сценарії не працюють через веб-версію в браузері нормально )

У мене якби з'явилися "лишні" бонуси від "Клонування Спілкування", от вирішив 500-Гб пакет за них купити і попробувати, чого воно варте.
 
Реєстрація
26.07.18
Місто
Винница
Саньог, фото пережимаються тільки тоді коли розширення фото більше 12 мп. Сам користуюсь уже років 5 і проблем з якістю немає взагалі. Тільки тоді коли з дзеркалки - включаю оригінал. Просто треба розібратися. Кожний вибирає той сервіс який йому краще, але безкоштовний трафік це саме останнє на що я звертаю увагу, так як в мене безлім. Я не прив'язаний до абонплат на Лайф, викинув сімку, поставив кс, і користуюсь далі.
 
Зверху