Глюки lifecell

Реєстрація
01.08.18
Місто
Шепетівка
Телефон
Google Pixel XL
Я просто офігіваю з лайфу, на карті покриття автовокзал і залізничний вокзал покриті 4G. По факту LTE працює лише в центрі, тобто фактично 2 вишки не підключені, а на сайті оператор обманює, що там норм. Підтримка вже місяць дуріка включає, що у них все норм.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Так вони зараз "рефармінґ" роблять? при дзвінку на 2ж лишається 1 паличка або нуль покриття. Хоча до цього покриття було стабільним... У тітки у бориспольському районі схожа ситуація - по лайфу вже не може говорити...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
kaev, як би міг - перевів би. Це нокіа, типу найкращий телефон!...:)
Так і в смартфонах же - не основна картка також у 2 жо! І нічого з цим не вдієш :(
 
Останнє редагування:

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
звонок на 5433 и ожидание в течени более чем 17 минут - это нормально?
давно не звонил оператору..
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Alex, да.
Надо было через виртуальный помощник заказать звонок от оператора.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Alex,может быть, операторов в отличии от былых времён заметно меньше. Я глубокой ночью дозванивался почти год назад минут за 7-10.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А що це за акція така у Лайфа?
Подружка скористалась смсами, смс не входять у її новий тариф - Бомба. На момент скористання АП не була сплачена. Скачав витрати - в ікселі позиція по витратам за повідомлення - пуста.
А мій лайф пише наступне:
1 SMS на день «Просто дешевше -1,00 SMS
 
Реєстрація
10.10.17
Місто
Украина
Телефон
Vernee Thor E
заметил такую шнягу неделю назад перестал нормально работать мобильный интернет, в девайсах которые поддерживают HSPA коннектится но ни download ни apload не фурычит. но работает на старых нокиях с поддержкой HSDPA до 3.6Мбит. я так понимаю проблема у лайфа? я тестировал на двух разных лайфовских картах, и на нескольких телефонах включая модем
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Re: life:) и глюки с дозвоном

Глобальных проблем точно нет. В последнюю неделю часов нахожусь в местности, где 3G только от Лайф - регулярно использовали всей семьёй на разных девайсах без проблем
 
Реєстрація
10.10.17
Місто
Украина
Телефон
Vernee Thor E
Re: life:) и глюки с дозвоном

algoal, у меня тоже раньше все нормально работало. а вот перед новым годом лайф как будто подменили
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Re: life:) и глюки с дозвоном

В моєму смт. Чуть не щодня пропадає мережа 2g/3g повністю на 5-6годин. На бс ніхто нічого не робить.
Upd: як виявилось на бс пропадало живлення.
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
В Одессе всё нормально с ЛС? На три номера пытаюсь дозвониться - абонент не абонент. Все три в Приморском районе.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Какой-то глюк целый день - там, где по городу принимает LTE - при входящем звонке не переходит в 3G, спасает только переадресация на БИП, так и дозванивались до меня. У кого 3G/2G - всё нормально.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
у мене теж учора вхідні дзвінки на лайф скидувались і написано було заборонено.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В мої мами дивний глюк відбувається, йде гудок на лайф, інша людина піднімає і мертва тишина, дзвонив 2 рази, подзвонив з свого київстара все ок.
 
Зверху