Покриття Kyivstar 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от Киевстар?

  • Да, полностью!

  • Рано пока судить

  • Категорически нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 13 Pro
Київстар 4G (LTE)


Карта покриття | Базові станції | Офіційний веб-сайт

Перший запуск мережі LTE-2600: 06.04.2018 | Перший запуск мережі LTE-1800: 01.07.2018 |
Перший запуск мережі LTE-900: 01.08.2020


ks_bs_80x80.jpg15 627 БС ks_map_icon_80x80.jpg 4 687 н.п. ks_clock_icon_80x80.jpg 29.04.2021

Смартфон: Sony Xperia XZ1
Локація: м. Київ, парк ім. Т. Шевченка


2021-05-09 23.01.10.jpg2021-05-09 23.01.15.jpg

Карта покриття 4G на сайті Київстар
Порівняти покриття 4G з іншими операторами
Реєстр базових станцій 4G (LTE)

 

Вкладення

  • Screenshot_20200605-230615.jpg
    Screenshot_20200605-230615.jpg
    321.6 КБ · Перегляди: 17 160
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Morino, они не гавкают о запуске каждого села, на той неделе запустили 2600 в Виннице например( думаю не только там), а прес релиза небыло

Вони пишуть де відбувся запуск LTE, а не про розширення. Так само, як і інші оператори. Реєстрація в реєстрі, не значить, що вони зразу запустили їх, або як варіант вони до цього працювали, просто в реєстр довго додавали. Декілька тижнів назад Київстар зареєстрував пару БС В3 в м. Хмельницькому, я змін ніяких не відчув, де були провали 4G, там залишились, також швидкість залишається та сама.
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Вони пишуть де відбувся запуск LTE, а не про розширення. Так само, як і інші оператори. Реєстрація в реєстрі, не значить, що вони зразу запустили їх, або як варіант вони до цього працювали, просто в реєстр довго додавали. Декілька тижнів назад Київстар зареєстрував пару БС В3 в м. Хмельницькому, я змін ніяких не відчув, де були провали 4G, там залишились, також швидкість залишається та сама.

Але ж ти фізично не міг перевірити всі місця по місту і об'єктивно перевірити чи щось змінилося! Може десь і покращилося в якійсь не великій частині міста.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Але ж ти фізично не міг перевірити всі місця по місту і об'єктивно перевірити чи щось змінилося! Може десь і покращилося в якійсь не великій частині міста.

+10 дозволів В3, думаю це не мало для такого міста, тому помітно було б.
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
Не раз было такое, что БС включали через 3-4 месяца после появление разрешения в реестре. Но все почему-то ждут через две недели
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
clickable
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Дивлюся на Ужгородський район і ржу...Покриття закінчується відразу за Ужгородом і починається під містом Чоп. По факту ~20 км брехні
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів

Львівська обл. Запустили с. Криниця, Рудники, Пісочна, якраз все по трасі як їхати на Львів, чекаю в смт. Меденичах якраз той кусок ще не покрили, в нас одна бс три села обслуговує.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Ви це в режимі 4G only тестували?
Так) Там крайня БС в селі Минай за Ужгородом, а наступна в селі Соломоново(а це троха далі Чопа, на кордоні) От між цими двома об'єктами ~20 км. Наприклад в селі Тийглаш, де я інколи працюю, покриття 4ж навіть не сканиться від Київстар . Там чесно в 4ж працює лиш водафон, бо він єдиний в кожному селі з Ужгорода до Чопа поставив по БС і покрив стратегічну дорогу ковром 4ж. КС лиш по карті це зробив)
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Так) Там крайня БС в селі Минай за Ужгородом, а наступна в селі Соломоново(а це троха далі Чопа, на кордоні) От між цими двома об'єктами ~20 км. Наприклад в селі Тийглаш, де я інколи працюю, покриття 4ж навіть не сканиться від Київстар . Там чесно в 4ж працює лиш водафон, бо він єдиний в кожному селі з Ужгорода до Чопа поставив по БС і покрив стратегічну дорогу ковром 4ж. КС лиш по карті це зробив)

Через 1 мес. 3 дня будет год как запустили band3. Мы все такие быстрые и хотим ковра, а по факту... Давайте просто ждать... Вспомните сколько 3g строили и продолжают строить. Понятное дело, что тогда свопали железо, однако тем не менее...
 
Зверху