Переказ грошових коштів із-за кордону в Україну

Реєстрація
16.09.14
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64
Підскажіть, будь-ласка, як вигідніше (з мінімальними затратами) перевести 5к доларів з ОАЕ до України?!
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
Компанія TransferGo відмовилася від комісійних за обслуговування грошових переказів в Україну, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Дана ініціатива компанії дозволяє українським мігрантам відправляти гроші з Європи до дому абсолютно безкоштовно, тобто без комісій за послуги. Відправлені кошти надходять на картковий рахунок одержувача в Україні протягом 2-3 днів», – пояснюється в повідомленні.

За даними TransferGo, в І кварталі 2018 року українські мігранти в країнах Європи здійснили понад 45 тис. транзакцій в Україну на суму понад 8 млн євро, що в 10 разів перевищує показники за аналогічний період минулого року.

Зазначається, що розширення діяльності TransferGo на українському та інших ринках стало можливим завдяки залученню міжнародних інвестицій на суму близько 10 млн євро.

«Ми очікуємо, що протягом наступних 7 років ринок цифрових грошових переказів в світі зросте в 5 разів. Це не випадково, адже все більше споживачів воліють уникати традиційно високих комісій при здійсненні транзакцій. Наше завдання – відповідати очікуванням користувачів і тенденціям ринку. Нульова комісія при грошових переказах в Україну, яка стала можливою завдяки міжнародним інвестиціям, є яскравим прикладом вирішення поставленого завдання», – зазначив співзасновник і генеральний директор компанії TransferGo Даумантас Двілінскас.
©Звідси
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Qwertивый, Виходить зароблятимуть лише на конвертації або на швидких переказах. Хоч у них курс непоганий.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: Ищу практичный способ перевода денег из России в Украину? (делимся своими имхо-ми

Міжнародний онлайн-сервіс TransferGo відминив комісію за переказ грошей до України

"Міжнародний онлайн-сервіс TransferGo оголосив про запуск безкоштовних грошових переказів в Україну

Згідно з даними сервісу TransferGo, в першому кварталі 2018 року українські громадяни в країнах Європи здійснили понад 45 тисяч транзакцій в Україну на суму понад 8 мільйонів євро. Кошти зараховуються на картковий рахунок одержувача в Україні протягом 2-3 днів.

Компанія працює в Україні з початку 2017 року. Користувачі сервісу можуть перераховувати, використовуючи модель аккаунт-аккаунт і принцип local-in, local-out, який означає, що переклади здійснюються з карти на карту, але при цьому кошти не зобов’язані залишати країну відправника.

TransferGo це онлайн сервіс міжнародних грошових переказів в режимі реального часу. Компанія була заснована в 2012 році у Великобританії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогоднішній день компанія обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі та Варшаві."
http://uprom.info/news/ekonomika/fi...iniv-komisiyu-za-perekaz-groshey-do-ukrayini/
 

QuadroTony

Заблокирован
Реєстрація
03.05.12
Місто
Запорожье
ЛЮДИ ПОДСКАЖИТЕ ПЛИЗ В ОТДЕЛЕНИИ БАНКА МНЕ НЕ СМОГЛИ ДАТЬ ОТВЕТ
кароче получаю переводы western union в ПБ24
но если сумма выше 2к в иностранной валюте то надо идти в отделение, онлайн получить не получится
это такое ограничение во всех банках?
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
QuadroTony, а в других банках можно получать вестерн онлайн?
 

QuadroTony

Заблокирован
Реєстрація
03.05.12
Місто
Запорожье
QuadroTony, а в других банках можно получать вестерн онлайн?

в А-Банк можно, те же ограничения
я ушел из а-банка, мошенники они, но это другая история

насчет других банков не в курсе

Добавлено через 4 минуты
насчет Western Union
в течении пары лет получал нормально переводы USA to Ukraine
моментально, как только отправляли сразу приходили
все были до 2к
один был 2к+, пришлось ждать 4 дня

но последние три месяца хз что у них происходит, любые размеры перевода - неважно, сначала идет проверка, в ходе которой они звонят отправителю и проверяют его инфу всю, и только потом апрувают перевод
и он не моментальный а Всегда 4 дня
бесит, почему так? никто сказать не может, у них там бюрократический бардак

в свете этих проблем занялся поиском систем перевода где бы я мог получать переводы моментально, или хотя бы за 1 день?
 
Останнє редагування:

QuadroTony

Заблокирован
Реєстрація
03.05.12
Місто
Запорожье
какие системы переводов хороши для USA to Ukraine?
кроме вестерна
TransferGo я так понял не поддерживает это направление
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
пользуетесь? можно получать переводы онлайн в интернет банкинге?

Да, постоянно. Знаю, что такой перевод можно получать только в кассе. По крайне мере, с их стороны был отказ в онлайн получении.
 

QuadroTony

Заблокирован
Реєстрація
03.05.12
Місто
Запорожье
вопрос выходит за рамки темы но не знаю где еще спросить
а так он косвенно связан с переводами денег мне в украину

подскажите какой нибудь популярный финансовый форум американский где можно задать вопрос который я задал здесь:
https://productforums.google.com/forum/#!topic/play/vQli_thgBLM;context-place=forum/play
 

igor.cv

Eh?!
Реєстрація
06.07.09
Місто
Ottawa, ON, Canada
Re: Ищу практичный способ перевода денег из России в Украину? (делимся своими имхо-ми

Они заподозрили тебя в отмывании денег и/или в уклонении от налогов.
Спроси на reddit
 

QuadroTony

Заблокирован
Реєстрація
03.05.12
Місто
Запорожье
Re: Ищу практичный способ перевода денег из России в Украину? (делимся своими имхо-ми

Они заподозрили тебя в отмывании денег и/или в уклонении от налогов.
Спроси на reddit

насколько я знаю гугл пей не репортит в налоговую и все переводы внутри считаются как дружественные и не облагаются комиссиями
 
Зверху