Акційні пропозиції lifecell

Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Re: Акции life:)

Все обладатели новенького Samsung Galaxy Star, которые купят смартфон в период со 2 октября 2013 года по 31 декабря 2013 года, получат бонус 2 месяца безлимитного мобильного интернета!
Бонус начисляется с момента регистрации телефона в сети life:) только один раз для одного телефона и одной сим-карты. Сим-карту нужно поместить в sim1.

то-то я думаю, с какого хрена, млядь, в моем, сегодня забранном из сервисного гарантийного ремонта, Samsung Galaxy Star, левые СМС от Лайфа оказались

тестили на работоспособность, говорят...
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Re: Акции life:)

Свободный Лайф Эксклюзивный:при пополнении счёта через сайт получаете 25 бонусов.Пополнился,получил бонус,купил пакет 200 минут на другие сети... :)
 
  • Like
Реакції: volf
Реєстрація
20.11.12
Місто
Киев
Телефон
Iphone 5
Re: Акции life:)

life:) дарит iPhone 5 ЕЖЕДНЕВНО!Это к тем уже выиграным ранее Ipad....
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Re: Акции life:)

osot056, на 40? или 35?
 
Реєстрація
23.12.10
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6120 classik - лайф оптимальный, 6700 TVmobile - МТС оптимальный-2 + диджус-5+0
Re: Акции life:)

drmz, на 40 грн. Таковы условия на сайте и тут в первом посту/шапке episode, указал.
 
  • Like
Реакції: drmz

newmentos

Заблокирован
Реєстрація
30.01.08
Місто
Луганск
Телефон
LG GX300
Re: Акции life:)

Акция «У ритмі life:)»
Дайте відповіді на 7 (сім) питань відео-квізу, та поділіться отриманим результатом зі своїми друзями у соціальних мережах (Facebook або Vk). Приймайте участь у розіграші подарунків.
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
Re: Акции life:)

Пришло СМС на мой эксклюзивный "100СМС щодня в мережi Лайф. Пiдключисьь до 18.12 та отримуй кожен день 100СМС сплачуючи 1грн лише в днi коли надсилаете СМС. Щоб замовити вiдправте 1 на на 4531"
Я так понял акция?
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Re: Акции life:)

Прийшла така смс:
Дякуємо вам за користування послугами Life:) Отримайте 1000 МБ мобільного інтернету, просто наберіть *440*1#. Пропозиція діє лише до 21.12.2013, термін дії бонусу 30 днів. Для перевірки рахунку *121#.
Такий гарний подарунок до Дня Святого Миколая. І до всіх різдвяно-новорічних свят.:cool:
 
  • Like
Реакції: Howl
Реєстрація
27.03.12
Місто
Харьков
Re: Акции life:)

Мне на лайф пришло сообщение.
Новогодний подарок от лайф.
Получите 15Гб бесплатного интернета на 30 дней при пополнении счета на 40 гр.или выше. Предложение действительно до 31.12.2013 включительно.
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Николаев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Re: Акции life:)

Мне на лайф пришло сообщение.
Новогодний подарок от лайф.
Получите 15Гб бесплатного интернета на 30 дней при пополнении счета на 40 гр.или выше. Предложение действительно до 31.12.2013 включительно.

аналогично, пакет СЛ30
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Re: Акции life:)

может тему переименовать в "Акции и подарки life:)"
по контенту уже подходит :)
 

fix

Реєстрація
17.11.09
Місто
Симферополь
Телефон
Samsung GT-i9000

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Re: Акции life:)

Став фаном спільноти life:)?
Отримай ексклюзивну можливість — безкоштовний доступ до facebook.com зі свого мобільного протягом місяця без плати за трафік!
Тільки для фанів спільноти. Замовити: http://on.fb.me/1iMnIrS
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: Акции life:)

Став фаном спільноти life:)?
Отримай ексклюзивну можливість — безкоштовний доступ до facebook.com зі свого мобільного протягом місяця без плати за трафік!
Тільки для фанів спільноти. Замовити: http://on.fb.me/1iMnIrS

Користуйся Facebook з мобільного впродовж 30 днів без обмежень і оплат за трафік. За цією пропозицією ви можете отримати 30 днів користування послугою безкоштовно! По закінченню терміну дії послуга буде автоматично подовжена на наступні 30 днів за 10 грн (з ПДВ, без ПФ). У разі недостатньої суми на рахунку, послуга буде подовжена на 1 день, плата становитиме 0,50 грн (з ПДВ, без ПФ).
В разі необхідності відключити послугу використовуйте USSD команду *123*80#.
 
Зверху