Тариф «Смартфон ЗЕРО» (закритий)

Статус
Закрита.
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE
Re: Тариф "Смартфон ZERO"

подскажите как понять zero* или zero** ? Доступа к телефону нет.
Хочу подключить ГБА,там ведь не только мегабайты?Инет вообще не нужен.Есть желание сэкономить на абонплате
Сделал скрин кабинета
 

Вкладення

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    11.7 КБ · Перегляди: 64
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Re: Тариф "Смартфон ZERO"

powe,
хотите - подключайте... достаточно иметь на счету 92 грн и набрать *365# ☎
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Re: Тариф "Смартфон ZERO"

... и после этого на счёту должно остаться не менее 4 коп. - для совершения исходящих звонков .
 
  • Like
Реакції: powe
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Сергій Укр, поки що ні , але я чомусь думаю що після введення 4ж його закриють , а абонентів переведуть у покращений захід
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Сергій Укр, поки що ні , але я чомусь думаю що після введення 4ж його закриють , а абонентів переведуть у покращений захід
І скільки ж після цього сімок зразу піде на полицю, а в перспективі - в смітник! Лише в мене і найближчих родичів їх піде 7 штук. Так як є зараз, МТС має хоть щось, а після покращення - буде мати 0.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
ВФ как бы не сильно заморачивается потерей абонов от предыдущих улучшений ! :)
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
А толку с вас? Сеть грузите, дохода с вас 0. Это не потеря а разгрузка сети будет.
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Львов приобщали к мтсу, а все остальные: халявщики. Пользуются и помалкивают. Остаётся вопрос, как называть тех, кто вспоминает о тарифе время от времени.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А толку с вас? Сеть грузите, дохода с вас 0. Это не потеря а разгрузка сети будет.
Це толку 0 з тих, в кого шарова внутрішня мережа. А ми платимо щоденну абонку + міжнародні розмови (інтернет беремо всі від КС\Інтера, МТС - лише для розмов). Це у збиток Київстару, якиє є номером 1, і в якого ці послуги на даний момент дорожчі. Після покращення, всі вернемось на КС, бо толку від другої сімки, яка не є основною, вже не буде. От тоді, МТС отримає 0, і розвантаження мережі від наших розмов, бо сімки підуть спочатку на полицю, а потім - в смітник. МТС по кількості абонентів в нас і так на задвірках, а буде - в повній задниці (бо регіон абсолютно синій).
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
alex_b, підтримую , в деяких місцях Львова при 3-4 поділках швидкість 0.2-0.3 мбіт , а голос шипить і пропадають фрази
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
людей зараз на мтс не так і багато , серед моїх понад 350 контактів лише 2 мтс , десь 70% на лайфі
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Я был во Львове, пользоваться мтс там невозможно даже даром. В квартире только возле окна кое как ловит но инет тугой до ужаса, на метр отошёл - нет сети. Так что во Львове он мало кому интересен даже бесплатно.

Добавлено через 4 минуты
raptor, я про общедоступные тарифы с месячной абонкой.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В сабжевому тарифі 1 гігабайт за бонуси "Водафон бонус" можна замовити?
 

Котик

Заблокирован
Реєстрація
11.04.18
Місто
Львов
Статус
Закрита.
Зверху