Підбір комплектуючих для настільного ПК

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Т.е Убунту может влиять на биос? А если в Убунту установить флажок время "вручную"?
Это не влияние на биос, это просто выставление системного времени.
Вкратце: Linux выставляет время в UTC и суммирует к этому времени временную зону и уже затем отображает. А Windows выставляет и отображает локальное время (с учетом временной зоны).

Что будет если в убунту выставить время "вручную" я не знаю, т.к выставляю во всех ОС всегда "по-правильному". Т.е страну "украина", город "киев". А остальное на себя берет уже ОС, синхронизируясь с инетом.. :)
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Это не влияние на биос, это просто выставление системного времени.
Вкратце: Linux выставляет время в UTC и суммирует к этому времени временную зону и уже затем отображает. А Windows выставляет и отображает локальное время (с учетом временной зоны).

Что будет если в убунту выставить время "вручную" я не знаю, т.к выставляю во всех ОС всегда "по-правильному". Т.е страну "украина", город "киев". А остальное на себя берет уже ОС, синхронизируясь с инетом.. :)
Так и у меня так было до новой версии. А сейчас маемо, то що маемо.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
народ...Маю стару і допотопну материнку asus a7n8x-x.Десь читав, що в ній інтегрована відеокарта радеон 9700 про, а в мене є стороння 9250/td/128/m/ яка з них буде ліпшою на ПК під управлінням крайньої м"яти і взагалі...Дякую
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
матвей, радеон точно не интегрирован, плата на чипсете от NVidia. Встроенное видео на фото вот тут я вообще не вижу. Вообще, насколько я помню, любое дискретное видео во времена Socket 462 не дотягивало до уровня Radeon 9250.

Добавлено через 57 секунд
під управлінням крайньої м"яти
Не понял сленга
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Kritik, linux mint)))) Я вже зрозумів, там навіть виходу стандартного під монітор немає!
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чи є на сучасних материнках роз'єм PS/2 для підключення улюбленої миши?
 
Реєстрація
15.05.16
Місто
Home
Телефон
Samsung A53 & A52
Кочевник, є материнки з PS/2, а є перехідник PS/2-to-USB - коштує від 20грн.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Чи є на сучасних материнках роз'єм PS/2 для підключення улюбленої миши?

Не на всіх. В найсучасніших дорогих - тільки USB. Там де залишився (офіс, бюджет) - він двохкольоровий - можна ввімкнути або мишку, або клаву PS/2.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Напи5у в цій темі, ма, материнку gigabyte ga m61pme s2p з 2ма гігами оперативки і проц DualCore AMD Athlon 64 X2, 2300 MHz (11.5 x 200) 4400+ Чи потяне така комбінація він 10? Чи все таки далі він 7 ліпше не йти))) Я розумію що це утопія, але що маю те маю)))
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Николаев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Прошу совета у специалистов. Хочу сыну приобрести персональный ПК чтобы тянул современные игры типа танки, контр страйк и т.п. Посоветуете пожалуйста конфигурацию с заделом на будущее до 20 тыс грн. Спасибо
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
volf, Core i5 (7th gen)/ 16 ram ddr4 / 240 gb ssd / 1tb hdd / nvidia gtx 1060 / 600w - это конечно без монтора, меньше нет смысла.
 
  • Like
Реакції: volf
Зверху