3G Дуэт

Статус
Закрита.

n25

Реєстрація
24.09.09
Місто
Киев
Кто нибудь подключался на новый тариф?

За 30 грн/мес обещают 1000 Мб/мес и модем за 1 грн при ДУ на 12 мес.

Из ограничений:***Тариф доступен только для дополнительных подключений существующих абонентов. Переход в тариф невозможен.
 
Реєстрація
03.09.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy S21
Я бы подключился, если б Харькове покрытие 3Г было, а так :(

ЗЫ А так буду в ЦОКе на следующей неделе - порасспрашиваю что к чему
 
Реєстрація
21.05.10
Місто
Львов
Телефон
Novatel U720 - CDMA-UA 3G 2 коп., ZTE Mf622 - U'try, LG KP108
Из ограничений:***Тариф доступен только для дополнительных подключений существующих абонентов. Переход в тариф невозможен.
И как ето понимать? Если у меня уже есть какой-то тариф, то я могу подключить дополнительно на другой модем еще етот 3G Дуэт, так?
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Из ограничений:***Тариф доступен только для дополнительных подключений существующих абонентов. Переход в тариф невозможен.
А экстрапакет такой сделать не ? :)
 
Реєстрація
03.09.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy S21
И как ето понимать? Если у меня уже есть какой-то тариф, то я могу подключить дополнительно на другой модем еще етот 3G Дуэт, так?

Да - так и понимать. Если есть контрактное подключение, то есть возможность на этот же лицевой счет подключить еще одни номер.
Так перед новым годом раздавали "Дуэт" за 30 грн еще один номер городской и 1000 минут по городу.
 

khboris

Заблудился
Реєстрація
30.04.10
Місто
Винница
и модем за 1 грн при ДУ на 12 мес.
ДОДАТКОВА УГОДА N0_____
про участь в акційній пропозиції при підключенні до телекомунікаційної мережіСП ТОВ "Інтернешенел Телеком'юнікешен Компані"
у період її проведення
до Договору про надання телекомунікаційних послуг
в мережі СП ТОВ "Інтернешенел Телеком'юнікешен Компані" N0 ххххххх від 13.04.2010р.
м.ххххххххх 13/04/2010 р.
У зв'язку з тим, що Абонент на номері(-ах):
хххххххххх приймає участь в акційній пропозиції від телекомунікаційної мережі СП ТОВ "Інтернешенел Телеком'юнікешен Компані" у період її проведення,Сторони Договору про надання телекомунікаційних послуг в мережі СП ТОВ "Інтернешенел Телеком'юнікешен Компані" , уклали цю Додаткову угоду про наступне:
1.1. Цю Додаткову угоду укладено терміном на 365 (триста шістдесят п'ять) днів, починаючи здати її підписання Сторонами, протягом яких Абонент не має права відмовитись від Договору та/або від цієї Додаткової угоди, а надання послуг, передбачених Договором, відбувається з урахуванням умов, встановлених цією Додатковою угодою. У випадку тимчасового обмеження (призупинення) надання послуг за Договором, включаючи обмеження послуг голосової телефонії, за ініціативою Оператора на підставах, обумовлених Договором, або за заявою Абонента в період строку, встановленого цим пунктом, період дії цієї Додаткової угоди продовжується на весь строк, протягом якого надання послуг було призупинено.
1.2. Забезпеченням виконання зобов'язання Абонента перед Оператором не відмовлятись від Договору та/або від цієї Додаткової угоди є договірна санкція, встановлена на підставі ст. 546 Цивільного кодексу України. В разі, якщо Абонент відмовляється від Договору та/або від цієї Додаткової угоди, в тому числі від обраного тарифного плану, визначеного у Додатку до Договору до закінчення строку, встановленого пунктом 1.1. цієї Додаткової угоди (за винятком, коли причиною відмови є невиконання Оператором своїх зобов'язань згідно з Договором або перехід Абонента до тарифного плану з вищою щомісячною абонентською платою за згодою з Оператором), або коли дія Договору достроково припиняється на підставі положень Договору в зв'язку з несплатою Абонентом наданих йому телекомунікаційних послуг, Абонент несе відповідальність у вигляді сплати на користь Оператора договірної санкції в розмірі 2 (дві) гривні за кожен день, що залишився до закінчення терміну дії цієї Додаткової угоди, починаючи з дня відмови або припинення дії. На підставі ст. 259 Цивільного Кодексу України строк позовної давності до вимоги про стягнення договірної санкції встановлюється у три роки. Початок перебігу позовної давності визначається згідно з цивільним законодавством України.
1.3. Після закінчення строку дії цієї Додаткової угоди, встановленого пунктом 1.1 цієї Додаткової угоди, Договір вважається продовженим на невизначений строк.
1.4. Припинення дії Договору та/або Додаткової угоди не звільняє Сторони від належного виконання своїх зобов'язань, що виникли до такого припинення.
1.5. Умови акції, що застосовується до обраного Абонентом акційного тарифного плану, є невід'ємною частиною цієї Додаткової угоди. Своїм підписом Абонент стверджує, що він ознайомлений з умовами акції.
1.6. Ця Додаткова угода набуває чинності з дати її підписання Сторонами та тимчасово призупиняє дію тих положень Договору, які суперечать цій Додатковій угоді.
Прикольная эта ДУ. Если поле 14 (по закону) дней вас что либо не устраивает и Вы пойдете отключатся то штрафные санкции превысят вашу абонку если бы Вы продолжали им пользоваться.
 
Останнє редагування:

Juniorik

Заблокирован
Реєстрація
25.05.10
Місто
Львов
Условия контрактного подключения, абоненту предложено 14 дней пользования для личного тестирования, не нравится - отключается. все устраивает - работает дальше.
это условие акционного подключения, если приобретает модем по скидке, если по полной цене оборудование то Дополнительное Соглашение не подписывается, просто аванс 50 грн :) Думаю все просто и рационально :)
 

khboris

Заблудился
Реєстрація
30.04.10
Місто
Винница
Думаю все просто и рационально
Просто в течении 14 дней проблем с пользованием не возникало , а как только они прошли начался такой гемморой что врагу не пожелаешь.
Давно бы зарыл этот модем очень глубоко но платить то всеравно надо так что впихнул его в свой старенький комп на чердаке и качаю то что не к спеху.
 

Juniorik

Заблокирован
Реєстрація
25.05.10
Місто
Львов
От форс-мажорных ситуаций еще ни один оператор не был застрахован на 100%, лично по моему опыту я замечал их редко со стороны СДМА :)
 

khboris

Заблудился
Реєстрація
30.04.10
Місто
Винница
От форс-мажорных ситуаций еще ни один оператор не был застрахован на 100%, лично по моему опыту я замечал их редко со стороны СДМА :)

Насчет форс-мажора:
Мой модем комплектовался диском с VZAccess Manager (Украинский оператор с американским уклоном?) так вот там есть пунктик update который убрал из модема "національний" номер и забил свой(я так понял американский) создал подключение к "VERIZON" и настроил мой WI-FI как открытую точку доступа к сети.
Хорошо что есть AxesstelPst EvDO.
 

Juniorik

Заблокирован
Реєстрація
25.05.10
Місто
Львов
Ну в общем если я правильно тебя понял, то ты подключаешь модем под WI-FI роутер, единственное что СДМА делает убирает пункт update, а все остальные настройки открытую или ограниченную точку доступа к сети делается на самом роутере, так как открытая точка является стандартной настройкой производителя а не компании СДМА
 

khboris

Заблудился
Реєстрація
30.04.10
Місто
Винница
если я правильно тебя понял
Не совсем. Менеджер меняет привязку сети с CDMAUA на VERIZON и модем тупо перестет работать (откуда в Украине VERIZON). Прикольную утилиту мне впаяли в комплекте. Кстати в ЦОА мне не верили что такое возможно, пришлось угробить им прошивку на двух модемах, поверили.
С WI-FI все прще ,его всегда можно перенастроить.
 

Juniorik

Заблокирован
Реєстрація
25.05.10
Місто
Львов
Прошивку компания не меняет, а активирует оборудование под СДМА стандарты, если оборудование сбрасывает настройки сети, то это не корректная робота ПО оборудования, а не робота программистов компании или дилера :)
 
Реєстрація
21.05.10
Місто
Львов
Телефон
Novatel U720 - CDMA-UA 3G 2 коп., ZTE Mf622 - U'try, LG KP108
А можливий такий варіант: в мене є зараз тариф 45 ,я його перевожу на 0 (нульовий), і підключаю цей дует. Можливий такий варіант?
 

Juniorik

Заблокирован
Реєстрація
25.05.10
Місто
Львов
Взагалі для існуючих абонентів можливо лише якщо маєш ТП з абонплатою не меньше 30 грн
 
Реєстрація
03.09.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy S21
В Харькове подключиться к данному тарифу невозможно :(
Покрытия 3G в этом году не ожидается :(
 

Juniorik

Заблокирован
Реєстрація
25.05.10
Місто
Львов
Kolyuchy, Ожидается до конца 2010 :) Будем наедятся что так и будет :)
 
Статус
Закрита.
Зверху