Найкраще/найгірше місто для життя в Україні

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
А где не сбивает? Может оно не бухое, а просто соощение посылало, но где такого нет? И при чем тут это к этому "рейтингу"?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Янус, везде есть, но не в таких масштабах. На 1 посылающего сообщение - 10 наших бухих, потому что ничего им за это не будет.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Maxxx, это у тебя такое ощущение :)
"Там" кстати тоже бухают и садятся за руль
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
У пріоритеті українців традиційно столиця, а також Київська область. Якщо в регіон із січня по листопад минулого року переїхало 53 074 особи, то до самого Києва — 44 773 особи.


Третій напрямок у списку найпопулярніших для життя — Харківська область. Туди за рік перебралися 39 441 людина. Четвертою ж у списку стала Одеська область — населення туристичного регіону поповнилося на 27 891 особу.


Замикає ж п'ятірку лідерів Дніпропетровська область, яка лише трохи поступилася Одеській області — туди переїхали 27 722 українці.
 
Останнє редагування:

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Шановне панство, з вашого особистого досвіду та почуттів, яке місто в Україні є найкращим для життя (інфраструктура, транспорт, житловий фонд тощо), а яке є еталонною дупою?
Цей топік не для того, щоб когось образити, просто цікава ваша думка.
PS. З того, що я бачив, до задуп'я можу віднести Запоріжжя та Кривий ріг (обидва сірі, мрачні індустріальні міста, з ушатаним міським транспортом та забитими вщент маршрутками, але у КР є хоч якесь типа метро, з огляду на його довжину це хоч якийсь плюс).
З іншого боку, в Запоріжжі є Дніпро і Хортиця - багато місця для відпочинку, в Кривому розі майже немає місць для відпочинку біля води...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Шановне панство, з вашого особистого досвіду та почуттів, яке місто в Україні є найкращим для життя
Дуже багато факторів впливають на вибір. Перше і головне - вік: молодь любителі шуму/гаму, великих міст, натовпу, постійного двіжу; після 40 хочеться перебувати в спокійнішому оточенні. Робота: є можливість працювати віддаленно, чи нове місце має бути достатньо індустріалізоване? Клімат: готові на півночі до 40 см. снігу зимою? Ціна житла: західні області рекордсмени за ціною квадратного метра через війну.
Свого часу вибрав Івано-Франківськ та переїхав зі Львову. Неймовірне місто, компактне, комфортне, зелене...
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Riznychenko, це де в Україні стільки снігу буває? Хіба у горах...
Цікавить суб'єктивна думка з огляду на все - житло, робота, транспорт, місця для відпочинку як активного, так і спокійного для сім'ї, дітей - парки, пляжи тощо.
Якщо місто велике, але з одного кінця в інший можна без проблем та корків доїхати на міському транспорті (краще не на вбитих маршрутках, а на нових автобусах/тролейбусах/трамваях, та бажано по рівним дорогам), то це теж великий плюс.
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Шановне панство, з вашого особистого досвіду та почуттів, яке місто в Україні є найкращим для життя (інфраструктура, транспорт, житловий фонд тощо)
Багато з чим погоджуюсь в рейтингах Фокуса.

Франківськ, Луцьк, Чернівці, - невеличкі гарні міста.
З трішки більших - Вінниця.
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Ціни на квартири зараз значно зросли у Вінниці
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Якщо все піде дуже хєрово

то будь-яке місто поза межами України
Как-то так.

А пока идёт война, и выбор только в пределах контролируемых территорий - я за Черновцы. По многим причинам.

Лично для меня у города только один существенный минус - нет моря.
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Ціни на квартири зараз значно зросли у Вінниці
Практично по всій Україні якесь неймовірне зростання цін.
Піднялась вартість на будматеріали - зросла ціна на первинку, за неї підтягнулася вторинка.
 

Space Cat

💙💛
Реєстрація
07.05.21
Місто
Полтава
Телефон
Redmi Note 11
Мені Полтава зайшла. Місто, де усе поруч. Місто, де місто - це люди, а не місто - це будівлі, вулиці, парки.
Був тут востаннє у 2005-му, думав, непогано було би тут жити.
І ось, скоро 2 роки як я тут)
Думки матеріалізуються.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Мені Полтава зайшла. Місто, де усе поруч. Місто, де місто - це люди, а не місто - це будівлі, вулиці, парки.
Був тут востаннє у 2005-му, думав, непогано було би тут жити.
І ось, скоро 2 роки як я тут)
Думки матеріалізуються.
О, у мене схоже було з Франківськом. Думав чи не зняти на місяць-два готель чи квартиру і пожити. Пожив, коли маму і сестру 24 лютого 22 року з Бучі вивіз :( Потім у травні повернув назад. Місто приємне, але менталітет людей мені трохи незвичний (я не кажу що то їх вина, це я гість у них).
А взагалі останні два місця де я ловив себе на думці "гарно тут було б поселитися на старості" - в горах, одне у Вижниці на Буковині, інше в районі Сколе. Але - перед рішучими діями треба спробувати.
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
але менталітет людей мені трохи незвичний
Я також звикав. Ще досі потрібні послуги перекладача, при спілкуванні з поколінням 65+. Думаю, пошукати в неті "гуцульсько-український словник". )))
 
Зверху