Huawei EC315 мобильный Rev B роутер

  • Автор теми vpro
  • Дата створення
Реєстрація
15.03.13
Місто
Рівне
Подскажите, как ec 315 сделать без руимным? http://192.168.1.1/html/switchDebugMode.html в следствии в диспетчере ничего не происходит.
Версия ПО
Hardware version: CE1EC315M
Software version: 11.102.67.01.45
Web UI version: 12.001.10.03.45
Що значить зробити безруїмним? Вам потрібно його підключити на тариф без картки? Так любий досвідчений спеціаліст Вам це зробить.
 

SML

Реєстрація
06.09.10
Місто
Ялта
Подскажите, кто-то с пиплом подключал этот модем с руимкой или нет
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
у меня 315 пашет со всеми руим картами. модем не прошивался, правда учтите один момент - при смене руим необходимо перенастроить профили подкл.
 
Реєстрація
26.05.10
Місто
Харьков
Телефон
Motorola Z2 Force
так как же переключить Huawei EC315 в rev.B, если можно в картинках,заранее благодарен.
 
Реєстрація
12.07.13
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 3720c-2, Nokia e61i, HTC Wildfire S
а мне наоборот надо в рев а принудительно кинуть
Делается это через DFS. И не надо никаких картинок. Там всё прямо, как угол дома.


Юрген сказав(ла):
Подскажите, как ec 315 сделать без руимным? http://192.168.1.1/html/switchDebugMode.html в следствии в диспетчере ничего не происходит.
Учимся пользоваться Telnet. В крайнем случае Putty. Более подробной подсказки вы навряд ли где получите.
 
Реєстрація
18.07.12
Місто
Полтава
Купив собі таку модель модема (ec 315) Місцевість де я проживаю це крайня межа жовтої зони (100% РевА, без варіантів) При покупці попередив оператора сервісного центру де буду його експлуатувати, в результаті мені його "пошаманили" саме під це покриття.
Коли привіз його додому був дуже здивований тим що дана модель на антену майже ніяк не реагує - без антени 1 палка, з антеною одна стабільна (як і раніше) + 1 тимчасова (постійно блимає) Не знаю чи в усіх екземплярів так чи у мене "особливий"


‎З метою побороти цю проблему я його витяг на чердак і ткнув там в розетку через телефонну зарядку без всякої там антени, просто модемчик в зарядку від телефона самсунг (5вольт 550міліампер) а зарядку відповідно в розетку 220В.
Результат - сигнал як з антеною (1 стабільна + 1 тимчасова), Вай фай покрив весь двір + частину сусідського і перехрестя на якому я живу (загалом коло близько 20-25м в радіусі)


От я і думаю, чи не залишити його на чердаку? Питання лише з температурою, вона там строго атмосферна, чи не буде йому ж...па у великі морози? З чим до вас і звертаюсь, може хтось уже робив щось подібне?
 
Реєстрація
18.07.12
Місто
Полтава
Там где на карте покрытие желтого цвета (Rev.A) модемы EC315 интернет не предоставляют.
У мене все працює, потрібно "прошивати" модем під покриття Rev.A і тарифний план брати з Rev.A. В моєму випадку (Край Полтавської області, до найближчої базової 17-18км) я просто звернувся в сервісний центр.
 
Реєстрація
24.12.13
Місто
Донецк
Купив собі таку модель модема (ec 315) Місцевість де я проживаю це крайня межа жовтої зони (100% РевА, без варіантів) При покупці попередив оператора сервісного центру де буду його експлуатувати, в результаті мені його "пошаманили" саме під це покриття.
Коли привіз його додому був дуже здивований тим що дана модель на антену майже ніяк не реагує - без антени 1 палка, з антеною одна стабільна (як і раніше) + 1 тимчасова (постійно блимає) Не знаю чи в усіх екземплярів так чи у мене "особливий"


‎З метою побороти цю проблему я його витяг на чердак і ткнув там в розетку через телефонну зарядку без всякої там антени, просто модемчик в зарядку від телефона самсунг (5вольт 550міліампер) а зарядку відповідно в розетку 220В.
Результат - сигнал як з антеною (1 стабільна + 1 тимчасова), Вай фай покрив весь двір + частину сусідського і перехрестя на якому я живу (загалом коло близько 20-25м в радіусі)


От я і думаю, чи не залишити його на чердаку? Питання лише з температурою, вона там строго атмосферна, чи не буде йому ж...па у великі морози? З чим до вас і звертаюсь, може хтось уже робив щось подібне?

Мне кажется у Вас возможно какая-то проблема либо с кабелем либо с переходником раз он не реагирует на антенну. Либо антенна неправильно настроена.
 
Реєстрація
04.09.13
Місто
Киев
Делается это через DFS. И не надо никаких картинок. Там всё прямо, как угол дома.



Учимся пользоваться Telnet. В крайнем случае Putty. Более подробной подсказки вы навряд ли где получите.

Можно и проще и подробнее, без Telnet:
Берете прошивку EC315_Updater, запускаете программу при подключенном модеме, программа будет искать модем и пошлет ему команду на переключение портов в нужный нам режим. Когда услышим что windows обнаружило новое устройство и начинает ставить драйвера, закрываем программу прошивальщик тем самым не дав ей прошить модем.
Порты будут доступны до первого передергивания модема из USB.
 
Реєстрація
18.10.11
Місто
Киев
Подскажите, а есть ли под него прога типа Мобайл Партнер, чтобы в Пиплонете смс 906, 909 отправлять/получать?
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
ЕС315 с логотипом "Tata Docomo Photonmax" - лучше не покупать, мой вам совет.
 
Останнє редагування:
Зверху