Заміна/відновлення SIM-картки Київстар

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
;)Zak, я жартую.

Добавлено через 1 минуту
Повернув собі таким чином відносно цінний номер з Online 3G.
Не зрозумів, якщо SIM була в наявності, що ти втрачав? Забрав "собі належне" у рідні?:D
 
Останнє редагування:

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
А чому ні? є ж гарантія на сім-картки!
Так то воно так, в мене випадок, аналогічний Darknet, SIM-ка глючить в деяких телефонах, доводити проблему може бути довго.
А
Гарантійна заміна SIM-карти здійснюється на підставі результатів технічної перевірки функціональності SIM-карти у Магазині Київстар протягом зазначеного гарантійного терміну...Гарантійна заміна SIM-карти не здійснюється в таких випадках:
якщо на будь-якій частині SIM-карти виявлені тріщини, відколи, подряпини або інші дефекти, спричинені механічними пошкодженнями або температурним впливом;
В мене на карті є невеличкі сліди від контактів SIM, що можна розцінювати як подряпини.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
EricX, у таких випадках це людський фактор - в одному поміняють без проблем, у иншому - будуть кочевряжитись.
Звісно, у таких умільців як ми, тасуючи сімки туди-сюди між різними апаратами, гарантія пропадає на 2й день:))) ...по правилах
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Kyivstar сказав(ла):
Планируете заменить SIM на новую с 4G? Обязательно сохраните все свои номера со старой SIM! Как это сделать самостоятельно смотрите здесь: kv.st/4Gin. Перенос контактов в магазинах Киевстар от 49 грн.
В том магазине, где раньше был эксперт и бесплатно переносил номера со старой карты на новую, теперь там дилер платно переносит контакты.
Оператор даже минимальную таксу сделал)))
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Сменил я в субботу глючную usim на новую без проблем. Что интересно, в феврале, когда, я делал своп карточек своей семьи писал какие-то заявы(почему меняю сим и всё такое)... Теперь для рабочего припейда получаешь SMS c кодом-вся идентификация...логично.. но, если телефон украден с симкой без PIN и красивым номером...:trollface:
 
  • Like
Реакції: idea

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
То берешь сим холдер/записанный в дневнике,
Товарищ, получивший новый холдер(с активной симкой), сбросивший пароль в my Kyivstar с тобой явно не согласится(если ты себя никак не обозначал ранее).:apl:
 
Реєстрація
18.10.11
Місто
Киев
Добрый день!
После разблокировки симкарты (год+30 дней) попросили пополить счет скретч-картой на 30 грн.
Где можно приобрести сиё чудо? Может кто продает электронные коды?
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Добрый день!
После разблокировки симкарты (год+30 дней) попросили пополить счет скретч-картой на 30 грн.
Где можно приобрести сиё чудо? Может кто продает электронные коды?

Что мешает подойти к любой пополняшке или попросить кого то скинуть деньгу?
 
Реєстрація
18.10.11
Місто
Киев
Что мешает подойти к любой пополняшке или попросить кого то скинуть деньгу?

Поповніть рахунок через 30 хвилин, але не пізніше 7 днів після подання заяви на відновлення номера. Поповнити рахунок можна за допомогою скретч-картки або послуги «Поповнення іншого рахунку зі свого мобільного». Перед поповненням рахунку перереєструйте телефон у мережі (вимкніть та увімкніть знову).

Оператор сказал, что именно со скретч-карты, а где ее купить - не сказал.
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
В дин@мике, думаю то что ни пополняшки ни сбрасывание деньги в данном случае не работает.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Оператор сказал, что именно со скретч-карты, а где ее купить - не сказал.

Оператор прав. В любом ЦОА можно купить скретч на 50 грн. Другие способы пополнения не пройдут, так как счет заблокирован.
 
Реєстрація
18.10.11
Місто
Киев
Всем спасибо, пополнился скретч-картой, вот только не в каждом ЦОА они есть. И то на 100 грн.
Это такая карма-наказание за заблокировку полочной финансовой симки).
 
Зверху