Отключение аналогового ТВ в Украине

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
http://infogr.am/tsifrovoe_tv_versus_analogovoe_tv_v_ukraine
Цифровое ТВ versus аналоговое ТВ в Украине: 17.5% vs 82,5%.

как такое может быть если в Украине 4 миллиона домохозяйств имеют спутниковое ТВ , то есть уже 10 миллионов человек имеют доступ к цифровому ТВ и это никак не 17%.
или там имелось ввиду т2 и аналог.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Там отдельно по эфирному тв соотношение аналог/цифра, отдельно по кабелю, по спутнику и iptv. Цифры абсолютные (кол-во домохозяйств).
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
В Украине, аналоговым телевидением, согласно исследованию группы Expert&Consulting, сейчас пользуется 33% домохозяйств, преимущественно в селах и поселках городского типа.
c
 

zZz

Заблокирован
Реєстрація
28.07.08
Місто
Житомир
но говорят, что со спутником бывают проблемы то настройки меняют, то погодные условия
Открою тайну, в большинство регионов для ретрансляции аналога сигнал как раз и доставляют все по тому же спутнику :))
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Открою тайну, в большинство регионов для ретрансляции аналога сигнал как раз и доставляют все по тому же спутнику
Скорее всего, зависит от принимающего оборудования. По личным наблюдениям, в случае грозы чаще всего "валится" домашняя тарелка 90 см, чуть реже - у оператора кабельного тв и только один раз во время самой-самой лютой грозы в эфирном тв вместо большинства каналов был чёрный фон :)
 

zZz

Заблокирован
Реєстрація
28.07.08
Місто
Житомир

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
kaev, в профиле написано Днепропетровск.
я говорю об эфирном ТВ.
Т2 у меня нет и не было.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Alex, Дома на Северном - кабель. У родителей Игрень Т2. Т2 показывает просто отлично. На взгляд лучше моего кабельного. Антенна внешня без усилителей простая. Покупалась 15 лет назад за 50 гр. Если попробуешь Т2, обычный эфирник не захочешь.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Kladoff, да мне тот телек сто лет в обед не нужен.
есть то что есть, сделано лет 15 назад - включил, бубонит..
если отключат - не буду совсем включать.
я отношусь к этим вещам философски :)
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Эфирник на Игрени всегда показывал отвратно. Приходилось все время крутить. Проподание сигнала? Так это есть и на кабельном

Добавлено через 10 минут
Перед отключением не мешало бы сделать эти приставки более качественными. Ломаются и греются.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
kaev, в профиле написано Днепропетровск.
я говорю об эфирном ТВ.
Т2 у меня нет и не было.

А мій допис, взагалі-то стосувався Т2 і був відповіддю на допис Дюрі-бачі. А про аналог, я взагалі, мовчу, тут навіть нема що порадити, ще та біда...

Добавлено через 3 минуты
Перед отключением не мешало бы сделать эти приставки более качественными. Ломаются и греются.
Не знаю, в кого що там ламається і гріється, а у мене, у всіх моїх знайомих і родичів, які користуються Т2, приставки не ламаються і не гріються (легке нагрівання не рахується). У всіх Стронги, ну ті, "сертифіковані"...
 
Останнє редагування:

mob

Реєстрація
03.05.15
Місто
Запорожье
Завершення цифрової реформи хочуть перенести на 2017 рік. ничего удивительного, потом на 2018 перенесут.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
"Цифрова реформа" може завершитися хоч завтра. Все, що потрібно — це добровільна відмова телеканалів від аналогових ліцензій. Це я до того, що навіть при пасивності держави в цьому питанні, телеканали самі здадуть ліцензії як тільки їм стане нецікаво платити за розповсюдження сигналу в аналогових мережах.
Стосовно провалу термінів переходу на цифру то тут причин кілька:
1) повністю провалена інформаційна кампанія і як результат купа народу досі думає, що Зеонбуд - це такий собі аналог Viasat чи покійної Екстра ТВ, і навіть не в курсі на яку антену його ловити, а головне навіщо.
2) Наявність Зеонбуду як прокладки між телеканалами і вежами КРРТ. Не тому, що він поганий і не зможе забезпечити телебаченням, а тому, що значною мірою непередбачуваний і не підконтрольний. Ігри з кодуванням сигналу в 2014-му чітко показали, що провайдер слухатися не хоче. Після відключення аналогу все ефірне телемовлення в країні залежатиме від компанії з незрозумілою структурою власності і непрогнозованою поведінкою.
3) Можу припустити, що хтось зацікавлений підім’яти цей бізнес під себе. В будь-якому випадку зараз не важко помітити дії спрямовані на усунення Зеонбуду з ринку в якості приватної структури. Не виключено, що провайдер обанкротиться, буде націоналізований або розпроданий по частинах між медіа-групами. Питання якості покриття теж відпаде після того, як вирішиться подальша доля Зеонбуду. Тим більше практика часто показувала, що воно значно краще ніж це хоче бачити Нацрада. Мій прогноз (якщо можна так висловитися) - відключення аналогу не буде поки цифра повністю контролюється Зеонбудом. Доб’ють Зеон і "реформа" піде. А поки сьогодні-завтра є ризик, що відключиться сам Зеонбуд і його мережа за компанію - ніхто в чергу на відключення аналогових передавачів не поспішить ставати.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Антена має бути зовнішня, а не кімнатна, тоді буде все ок. Кімнатна працює лише тоді, коли є пряма видимість телевишки.
Ну не знаю: аналог показує із середньою якістю, антена ще з СРСР "ріжки" залишилась. А купувати і монтувати зовнішню (хіба за вікно, на даху будівництво) щоб подивитись 1 год/тиждень мені влом. І не думаю що вона буде набагато краща за кімнатну...
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ну не знаю: аналог показує із середньою якістю, антена ще з СРСР "ріжки" залишилась. А купувати і монтувати зовнішню (хіба за вікно, на даху будівництво) щоб подивитись 1 год/тиждень мені влом. І не думаю що вона буде набагато краща за кімнатну...
Буде. Повір. Я вже не одну переніс на дах, бо на кімнатну майже не показувало.
 
Зверху