Допоможіть знайти записи?

Друзі, у мене проблема. Зараз налаштовую онлайн радіостанцію. Після оформлення ліцензії будемо виходити в ФМ ефір.
Мені необхідно вставити в ефір відбивки часу, для цього необхідні записи часу голосом типу "вісім годин двадцять хвилин".
Озвучку часу буду реалізовувати на софті "Радіобосс". там необхідно 24 файли з начиткою годин та 60 із начиткою хвилин.
Здавалося б в час коли майже кожна праска вміє людською мовою сказати час, я не зміг знайти файли начитки голосом часу на просторах мережі.
Люди добрі, допоможіть!
Киньте посилання де можна завантажити начитку часу, бажано українською.

Дякую!!!
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Тракторист, в гугль транслейті "робо-тьолочка" досить приємним голосом вимовляє, може записати у файли і вставляти? :) Ну або реальну тьолочку попросити начитати. :rolleyes:
 
  • Like
Реакції: Tsa
Гарний рецепт)

Добавлено через 21 минуту
Спробував. Страшний гемор. Потрібно робити захоплення потоку, а потім обрізати кожен запис
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Гарний рецепт)

Добавлено через 21 минуту
Спробував. Страшний гемор. Потрібно робити захоплення потоку, а потім обрізати кожен запис
Колись на кастомах Моторола е398/е1 були плагіни айтюнс і один з них вмів промовляти час...Так от, начитка часу копіювалася на флешку файликами в форматі .wav Спробуй пошукай на сайтах типу мотофан.ру якщо це те що тобі треба...

Добавлено через 2 минуты
А взагалі, знайди собі чувака/дівку з приємним голосом і нехай запишуть...Все одно, на майбутнє, для озвучки рекламок така людина буде необхідна...Сам колись так підробляв по студенству)))
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Tsa

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Тракторист, https://play.google.com/store/apps/developer?id=DimonVideo&hl=ru
Столько хватит?
Распаковать & наклеить джинглов, ну и не забыть обфуксировать неким ревербом и т.п.
А то за жопу когда-нибудь могут взять.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Tsa
Зверху