Підприємці-спрощенці (за спрощеною системою оподаткування)

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ФОП-єдиноподатківці (спрощена система оподаткування)

tax.gov.ua сайт ДПС || ✎ ЗІР Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
0 (800) 501-007 по Україні, ✆ +380 (44) 454-1613 із-за кордону || ✉ [email protected]
Електронні кабінети cabinet.tax.gov.ua платника податків, portal.pfu.gov.ua портал е-послуг ПФУ (перевірка сплати ЄСВ)
— — —
☝️ Податковий календар: taxer.ua, СОТА
 
Причина: виправлена е-адреса
Останнє редагування модератором:

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Получил письмо счастья из налоговой, что я им должен 2754.18 за ЕСВ.
В колонке "Штрафы" и "Пеня" - нули.
Но в тексте - пишут, что за несвоевременную оплату ЕСВ начисляется 20% штрафы и пеня.
Пугают или правда ?

Начисляются ли сейчас штрафы за несвоевременную оплату ЕСВ ?

Всегда плачу ЕСВ в феврале, за весь прошлый год.
Да, это не совсем правильно, но раньше штрафов не начисляли.
А как сейчас ?
может я не совсем в теме, но когда-то, года 2 назад получил админ штраф (в районе 800 грн.) за несвоевременную оплату именно ЕСВ
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
avkiev, ну так, потрібно по завершенню кварталів оплачувати, а в тебе прострочені 3 платежі на 3, 6 та 9 місяців. Штраф по кожному + пеня.
Я двічі поспіль декларацію подав з затримкою в 1 день та 3 місяці. Отримав штраф 300+ 1000 грн. (суми приблизні, а порядок вірний) та 65 грн. пені.
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
avkiev, ну так, потрібно по завершенню кварталів оплачувати, а в тебе прострочені 3 платежі на 3, 6 та 9 місяців. Штраф по кожному + пеня.
У меня - просто недоимка по ЕСВ за 3 месяца.

Я двічі поспіль декларацію подав з затримкою в 1 день та 3 місяці. Отримав штраф 300+ 1000 грн. (суми приблизні, а порядок вірний) та 65 грн. пені.
Речь именно про ЕСВ ? Не про ЕН ? Когда это было ?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
avkiev, мова взагалі про звіт, а не про сплату податків. ЕП. У 2014 році було.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я открыл СПД в 2013 и через месяц звонят мне тогда еще из пенсфонда и говорят "айяйяй, что ж вы не платите". Я в панике, проконсультировался с юристом, еду к ним, говорю - шо таке, я ж должен раз в квартал платить, не реже. А они такие "ну да, имеете право. Но нам так деньги нужны, платите пожалуйста ежемесячно, а?". Конечно же, не платил, делал раз в квартал, все ок.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
opex, Это ты говоришь о временах Янука. Тогда многих просили заплатить налоги пораньше. Мне тоже звонили из местной налоговой. Ибо такая стабильность была, что денег в бюджете вообще не было...
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
З 3 червня 2019 року НБУ зобов'язав банки посилити контроль за зняттям готівки з підприємницького розрахункового рахунку через касу банку. При знятті з такого рахунку будь-якої суми готівки, банк повинен забезпечити отримання від клієнта (підприємця) підтверджуючих документів, на підставі яких ним будуть проводиться розрахунки готівкою в своїй господарській діяльності.

Посилення такого нагляду пов’язане з виявленням НБУ численних фактів проведення ризикових (схемних) операцій з використанням готівкових коштів.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Я этого прикола вообще не понял. А если я с предпринимательского счета снимаю наличку не для хоз. деятельности, а на свои расходы? Мне её не дадут? ;)
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Priser, там дурнувате трактування - з кас банку, а що до карткогвого рахунку та зняття в банкоматі? Чи по картам ФОПів заблокують зняття в банкоматах? Технічно можливо. А якщо по такій карті я зроблю оплату через термінал і вид діяльності мерчанта термінала не співпаде з моїм КВЕДом, що тоді?
 

JohnGalt

Заблокирован
Реєстрація
24.05.19
Місто
Dnipro
це не стосується зняття коштів фізособами з їх непідприємницьких рахунків. Або якщо ФОПи зніматимуть з підприємницьких рахунків готівку на особисті потреби (не пов'язані з господарською діяльністю).
ПОСТАНОВА 18.04.2019 № 62, Інструкція №103.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
При знятті з такого рахунку будь-якої суми готівки
Смешно, давно снимается(безналичные платежи никто не отменял!) всё в банкоматах. Даже болшие суммы, заблаговременнно снявши лимит. Налоги оплачены, задержек нет, какие проблемы?
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Tsa

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Або якщо ФОПи зніматимуть з підприємницьких рахунків готівку на особисті потреби (не пов'язані з господарською діяльністю).
Не думаю, що все так просто. Інакше, всі підприємці будуть казати, що знімають готівку для особистих потреб. Хто буде перейматися підтверджуючими документами?
 

JohnGalt

Заблокирован
Реєстрація
24.05.19
Місто
Dnipro
3) розділ після пункту 111 доповнити новим пунктом 111-1 такого змісту:

“111-1. Банк (філія, відділення) на виконання вимог законодавства України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, з урахуванням ризик-орієнтованого підходу має забезпечити вжиття заходів, спрямованих на вивчення клієнтів - суб’єктів господарювання, які здійснюють касові операції для подальшого здійснення готівкових розрахунків, з метою спростування або підтвердження підозр щодо здійснення клієнтом фінансових операцій, які містять ознаки фіктивності.

Банк (філія, відділення), застосовуючи ризик-орієнтований підхід, має забезпечити отримання від клієнта - суб’єкта господарювання підтвердних документів [такими документами можуть бути: закупівельний акт; закупівельна відомість; податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, кредитний договір; договір поставки; договір транспортування; договір зберігання)], на підставі яких здійснюються готівкові розрахунки.”;
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0062500-19

Добавлено через 5 минут
Блефов, неудачный запостил заголовок.
 
Останнє редагування:

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
"Особисті потреби" підпадають під "подальше здійснення готівкових розрахунків". Чи я не вірно розумію?
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Priser,всё очень просто, конвертационные операции и так вычислялись в два счёта.
Ко мне не раз подъезжали "прокладки" местных властей с предложениями "отмыва". Даже не думал на такое соглашаться, так как ФОПу в отличие от ТОВ-ки есть что терять при разборках.
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Посмотрим, как банки это трактовать будут. Или как Нацбанк заставит их трактовать.
Здесь конечно каждый крутой, трактуя формулировку в свою сторону, а по факту может выйти иначе.
 
Зверху