Тариф передплати «Зручний» (2019) (архівний)

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Це архівний тариф, його не можна підключити.

Тариф «Зручний»

Дзвінки на lifecellБезліміт
Вартість140 грн
Підключення та управління послугою «Тарифна підписка»*490#
Управління пакетом послуг на 1 день*103#

Пакет послуг на 1 день
Якщо: сума на рахунку ≥ 20 грн
  • Інтернет: 500 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 50 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 20 грн
Якщо: 10 грн ≤ сума на рахунку < 20 грн
  • Інтернет: 100 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 10 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 10 грн
Якщо: сума на рахунку < 10 грн
  • застосовується стандартна тарифікація

Стандартна тарифікація
Стандартна тарифікація застосовується, якщо:
  • не сплачено вартість пакетів послуг на 4 тижні або на 1 день;
  • здійснюється використання телекомунікаційних послуг не включених до пакетів послуг на 4 тижні або на 1 день.
Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)2 грн/хв
SMS по Україні10 SMS за 5 грн в день користування

Інтернет (МБ надаються до кінця дня):
Якщо на рахунку ≥ 15 грн500 МБ / 15 грн
Якщо на рахунку < 15 грн250 МБ / 7,5 грн
Якщо на рахунку < 7,5 грн1 МБ / 0,50 грн
Після оплати 30 грн впродовж днябезліміт 2.5G

За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,033 грн).

Нараховується пакет з 10 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 11-ої SMS за добу або у випадку, якщо на рахунку менше 5 грн вартість становитиме 2 грн за кожне SMS.

Інші умови тарифного плану
Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1 грн за дзвінок.

Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Умови тарифного плану наведено станом на 21.09.2023 року.

 
Причина: Зміни з 21.09.2023
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
20.11.11
Місто
Дніпро
Re: Тарифний план "Зручний"

Долгое время мне не давала покоя мысль, что этот тариф мне напоминает уже существовавший у лайф... "Свободный лайф эксклюзивный" в момент его ввода. Только там было 35 грн/90дней. Прожил около года без смены условий. Потом давали 2 месяца за пополнение. Потом еще примерно через год вообще прибили...
Сообщение №13 из той темы.
http://red-forum.com/showpost.php?p=617515&postcount=13
http://piccy.info/view3/2700862/31d50405da6b8d93fa034f4a2afe9c9e/orig/
 
Реєстрація
07.12.14
Місто
Луцк
Телефон
Jiayu G3
Re: Тарифний план "Зручний"

Долгое время мне не давала покоя мысль, что этот тариф мне напоминает уже существовавший у лайф... "Свободный лайф эксклюзивный" в момент его ввода. Только там было 35 грн/90дней. Прожил около года без смены условий. Потом давали 2 месяца за пополнение. Потом еще примерно через год вообще прибили...
Сообщение №13 из той темы.
http://red-forum.com/showpost.php?p=617515&postcount=13
http://piccy.info/view3/2700862/31d50405da6b8d93fa034f4a2afe9c9e/orig/
та да по логике осталось менее года до закручивания гаек...
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Тарифний план "Зручний"

А вы не пробовали жить не задумываясь о том что будет потом? Лично я привык решать проблемы по мере их поступления.
Если мыслить по вашему то в какой тогда тариф переходить? Их же все рано или поздно порежут/закроют.
 

mob

Реєстрація
03.05.15
Місто
Запорожье
Re: Тарифний план "Зручний"

На городские номера сколько минута звонка?
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Re: Тарифний план "Зручний"

Пробую добиться перехода на этот тариф, с начала сентября использую номер только для входящих. Подскажите (может, кто знает), как лучше - штормить USSD-запросом, или просто ждать СМСки с приглашением?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Re: Тарифний план "Зручний"

Пробую добиться перехода на этот тариф, с начала сентября использую номер только для входящих. Подскажите (может, кто знает), как лучше - штормить USSD-запросом, или просто ждать СМСки с приглашением?

Никто не знает. Как повезёт. Можешь год ждать смс с приглашением.
Лучше купи в маркете.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Тарифний план "Зручний"

Пробую добиться перехода на этот тариф, с начала сентября использую номер только для входящих. Подскажите (может, кто знает), как лучше - штормить USSD-запросом, или просто ждать СМСки с приглашением?
В мене сімка Лайф лежить на полиці (в телефоні) вже близько 5 місяців, без вхідних і вихідних дзвінків, без використання інтернету, без поповнення, лише по кільк разів на місяць включав телефон із нею (радіо слухав), а смс із запрошенням все нема, і перевести по запросу не хоче. Таке от...

Добавлено через 58 секунд
Я около месяца жмакал по несколько раз в день *444* но так перехода и не добился в итоге забросил это дело.

Аналогічно.
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Re: Тарифний план "Зручний"

Никто не знает. Как повезёт. Можешь год ждать смс с приглашением.
Лучше купи в маркете.

Номеру 10 лет, не хочу менять. А брать ещё одну симку - так вставлять некуда.

Я около месяца жмакал по несколько раз в день *444* но так перехода и не добился в итоге забросил это дело.

В мене сімка Лайф лежить на полиці (в телефоні) вже близько 5 місяців, без вхідних і вихідних дзвінків, без використання інтернету, без поповнення, лише по кільк разів на місяць включав телефон із нею (радіо слухав), а смс із запрошенням все нема, і перевести по запросу не хоче. Таке от...

Мдаа, расстроили вы меня... :(
 
Реєстрація
29.03.11
Місто
Киев
Телефон
Alcatel D920, Huawei U8110
Re: Тарифний план "Зручний"

Подскажите (может, кто знает), как лучше - штормить USSD-запросом, или просто ждать СМСки с приглашением?

Только на половину переведенных номеров пришла смс. На другую половину смс не пришла но переход открыли. Так что я все равно, хоть раз в сутки но отправляю *444#. :)
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Re: Тарифний план "Зручний"

Никто не знает. Как повезёт. Можешь год ждать смс с приглашением.
Лучше купи в маркете.
Купил в маркете Зручний, таки не дождашись приглашения, На следующий день после получения на мой Единый приходит смс с предложением перейти в этот тариф, а через час еще одно приглашение в другой акционный тариф. Перед этим выговорил с него почти 100 бонусов.
Как говорится: то пусто, то густо.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Re: Тарифний план "Зручний"

На следующий день после получения на мой Единый приходит смс с предложением перейти в этот тариф, а через час еще одно приглашение в другой акционный тариф.

astap, номера, на которые пришли смс, полочные или всегда на связи?
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Re: Тарифний план "Зручний"

astap, Единый как жил, пополнения/звонки?
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Re: Тарифний план "Зручний"

astap, Единый как жил, пополнения/звонки?
1 грн. видел за все время. Валяется в телефоне, звонков не было, пока не подарили 100 грн.(вызвонил).

Добавлено через 2 минуты
astap, номера, на которые пришли смс, полочные или всегда на связи?

На полке в телефоне, иногда подаренным инетом пользовался.
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Re: Тарифний план "Зручний"

Какая-то недружелюбная Илона попалась... Даже "До свидания" не сказала.

Добрый вечер! У меня вопрос по тарифу "Удобный" - можно ли как-то перейти в этот тариф, если СМС-приглашение я не получал?

[9:24 PM] Артём has joined the room
[9:24 PM] Ilona has joined the room
[9:24 PM] Ilona: Добрый вечер, Артём! Вас приветствует оператор lifecell.
[9:25 PM] Ilona: К сожалению, такая возможность не предусмотрена.
[9:25 PM] Артём: Никак?
[9:25 PM] Артём: Заявку оставить, пожелание...
[9:25 PM] Ilona: Правильно.
[9:26 PM] Артём: А не подскажете, каким образом выбираются номера для приглашения?
[9:26 PM] Ilona: Случайный образом происходит рассылка системой.
[9:27 PM] Артём: Насколько я понял, приглашение приходит тем, кто мало пользуется, или вообще не пользуется номером, не пополняет и т. п., это так?
[9:28 PM] Ilona: У нас отсутствует информация каким абонентам поступает предложение.
[9:28 PM] Артём: Жаль. Что ж, и на том спасибо, приятного рабочего вечера
[9:30 PM] Артём has left the room
 
Зверху