Банк Власний рахунок і картка «Власний Рахунок» (Банк Восток)

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Банк
Власний рахунок
ВОСТОК
БАНК
bvr.com.ua БВР, bankvostok.com.ua/private/own-account картка «Власний Рахунок», Банк Восток
0 (800) 302-600 БВР, по Україні та 0 (800) 307-010 Банк Восток, по Україні, +380 (44) 492-2600 БВР, із-за кордону та +380 (44) 393-7010 Банк Восток, із-за кордону || ✉ [email protected] БВР та [email protected] Банк Восток
iNET-банкінґ my.bankvostok.com.ua Банк Восток | тільки мобільні застосунки БВР
— — —
☝️ зо 31 грудня 2020 року prepaid-картку заблоковано.
Карта«Власний Рахунок» з платіжною функцією«Власний Рахунок» Вільний«Власний Рахунок» ПреміумКартка Банку Власний Рахунок
Вартість оформлення картки0.01 грн (і 2 грн, що повертають балами)50 грн200 грнБезкоштовно
Місце оформлення карткиВидача припинена, діє до 31.12.20, раніше в магазині, без документівБанк, з документамиБанк, з документамиВстановити додаток, завантажити документи, отримати картку
у відділенні Justin чи використовувати віртуальну
Балів за покупки в «Сільпо»2%2%3%3% 2%
Балів за покупки в інших магазинах та інтернеті1%1%1%1%
Послуга «Накопилка»-4.95%-10%4.95%-10%7%
Територія діїУкраїна, українські сайтивсюдивсюдивсюди
КартаMastercard Prepaid (магнітна)Mastercard Standard (чіп+PayPass)MasterCard World (чіп+PayPass)Картка міжнародної платіжної системи Masterсard
Ліміти62 000 грн/рік, 14 000 грн залишок, зняття 500 грн на добу/4000 грн в місяць--Кредитний ліміт до 100 000 грн
Щомісячне обслуговуванняБезкоштовноБезкоштовно (якщо розраховуєтесь в місяць на 1000 грн та більше )/15 грн/місБезкоштовно (якщо розраховуєтесь в місяць на 5000 грн та більше)/20 грн/місБезкоштовно
Незнижуваний залишок--100 грн-
Зняття готівки в своїх банкоматах10 грн за операцію3 рази безкоштовно, далі - 0,7% + 2,50 грн.до 10 000 грн/міс безкоштовно, далі - 0,7% + 2,50 грн.Банкомати українських банків: 0,5% за рахунок власних коштів, 4% + 20 грн за рахунок кредитних коштів
Зняття готівки в чужих банкоматах10 грн за операцію3 рази безкоштовно, далі - 1,5% + 5 грн.до 10 000 грн/міс безкоштовно, далі - 1,5% + 5 грн.За межами України: 2% за рахунок власних коштів 4% + 3 дол. США по курсу НБУ за рахунок кредитних коштів
Повна інформаціясайт, тарифисайт, тарифисайт, тарифисайт, тарифи
Тарифи Онлайн-банкінгу
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

kenWood

На світі є одна Країна...
Реєстрація
01.09.13
Місто
Симферополь, Украина
Menwyy, Без проблем через инет банкинг любого банка . Так же через терминалы восток Банка . И через приват терминал тоже .
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Уверен ? Заонил на гарячую линию - сказали тодько в ЛК интернетбанка восток, в кассах Восток и через сильпо
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Уверен ? Заонил на гарячую линию - сказали тодько в ЛК интернетбанка восток, в кассах Восток и через сильпо

Я бы не верил безоговорочно ГЛ, там дауны сидят, которые не знают собственных продуктов.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Я бы не верил безоговорочно ГЛ, там дауны сидят, которые не знают собственных продуктов.
Пытался пополнить свою карту через приват24, выбрал пополнение карты всех банков, а где взять мфо и прочии данные для пополнения ?
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Пытался пополнить свою карту через приват24, выбрал пополнение карты всех банков, а где взять мфо и прочии данные для пополнения ?

Можно попробовать так:

Для погашення
заборгованості по
овердрафту у гривні, Вам
необхідно знати наступні
реквізити:
 - номер рахунку (14 цифр)
 - МФО ПАТ «Банк
Восток» - 307123,
 - ЄДРПОУ ПАТ «Банк
Восток» - 26237202,
 а також в призначенні
платежу указати ПІБ,
перерахування на
власний поточний
рахунок (вказати №
рахунку), ІПН (бажано)
 
Реєстрація
02.06.13
Місто
Каменец-Подольский
Телефон
Nokia 3310i
Шо вы пишете?
какое мфо?
какой транзитник?
Это Электронный кошелек! Токо п2п по номеру карты!

П.С. зашлете на транзитник востока - и уже не отберете. Есть печальный опыт по платежу с терминала!
 
Реєстрація
20.10.16
Місто
Одесса
Карту которая выдаётся в Сильпо можно пополнить на кассе сильпо, в кассе востока, в пткс востока и в интернет банке востока(р2р с карты любого банка бесплатно) . Вильный и Премиум можно пополнять как угодно и через любой банк по реквизитам или сервис p2p по номеру карты. Обратите внимание, что с 1 апреля тарифы Вильный и Премиум меняются тут есть новые тарифы, в разделе "партнерские" https://bankvostok.com.ua/retail/payment_cards/172-platezhnye-karty.html

Добавлено через 3 минуты
Старая карта с брелоками блокируется, к новой карте в комплекте новые брелоки.
Уже нет, с 15 марта в конверте только 1 карта без брелоков, старая карта и брелоки не блокируются.
 
Останнє редагування:

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Set, вказати №рахунку = № карты ?

Добавлено через 51 секунду
карта ведь "знеособлена"

Значит, таки не пройдет этот вариант для "Припейда".

Две другие карты персонифицированы и именно для них работает "Накопилка", их можно будет таким способом пополнить.
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)

kenWood

На світі є одна Країна...
Реєстрація
01.09.13
Місто
Симферополь, Украина
utwer, Уверен .

Как пополнять с приват 24 карты других банков я не в курсе . Но мне постоянно пополняют и эту карту тоже и через приват 24 и через терминалы . Я даю только номер карты и ФИО.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
utwer, Уверен .

Как пополнять с приват 24 карты других банков я не в курсе . Но мне постоянно пополняют и эту карту тоже и через приват 24 и через терминалы . Я даю только номер карты и ФИО.
Какое фио, если карта неперсонофицирована ? Уточни у тех, кто попоняют - как они это делают (какое мфо, какой № р/р и пр.)
 
Реєстрація
20.10.16
Місто
Одесса
Вы про разные карты. Есть припейд, там электронные деньги, его можно через сильпо или восток, в т.ч. ИБ востока. А есть вильный, премиум, там где с банком договор подписывается. Вот во втором случае можно хоть через приват, хоть через банк оф нью йорк
 
Реєстрація
09.11.09
Місто
Киев
Уже нет, с 15 марта в конверте только 1 карта без брелоков, старая карта и брелоки не блокируются.
[MENTION=17630]Dryushka[/MENTION] підкажи друже як тепер карту прив'язати до власного рахунку
сільпо. Раніше то код активації був на третьому брелку. А тепер де його шукати? :dash1: :apl:


А де взяти код активації :rolleyes:
 
Останнє редагування:

kenWood

На світі є одна Країна...
Реєстрація
01.09.13
Місто
Симферополь, Украина
utwer, Та до фени какое там имя хоть Вася Пупкин.. Пополнение по номеру карты а не по имени . Не нужно никаких МФО.

Ты с приват 24 хоть раз пополнял карту другого банка ?!

Мне когда с привата 24 пополняли карту VAB то в привате вообще левое имя подтягивало и отчество а фамилию мою .
 
Реєстрація
09.11.09
Місто
Киев
Лежить у конверті разом з картою - на цій же інструкції що на фото.. :)
Дістав бамажку з корзини. :feel:
Там штрих код: номер карти + ще сім цифр. Раніше код активації був з 4 цифр і самому можна було прив'язати через особистий каб. Завтра попробую на гарячій лінії.
 
Останнє редагування:

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Порадовало, что можно наткассе пополнить и сразу этой же картой оплатить покупку. То есть зачисление мгновенное.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Не знаю кого как а меня банк Восток смущает.
 
Зверху