Проблема с гнездом питания.

Реєстрація
08.07.15
Місто
Рига/Москва
Гнездо ломает и нагревает зарядки (уже несколько протестил). Проблема может быть только в гнезде? Или ещё в чём-то? Если в гнезде, то во сколько это может обойтись примерно?
 
Реєстрація
09.11.09
Місто
Киев
Підкажіть в Києві провірений сервіс - треба замінити гніздо живлення ноутбука і зробити чистку. Ноут розбирається дуже і дуже непросто.
 
Реєстрація
13.06.11
Місто
Чернівці
Рассмотри внимательно гнездо. Оно может быть не 2 пина а на 3. Если третий сломан или согнут - вот тебе и нагрев.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Что это за консерва появилась? Или некропостер? Набиватель постов?

sshel, ты действительно уверен, что через полтора года (!!) кому-то интересен твой совет с гнездом зарядки?
 

Helios

Заблокирован
Реєстрація
16.05.17
Місто
Алушта
у меня такая же ерунда, буду менять телефон.
 

IGI

Реєстрація
15.08.15
Місто
Киев
Нужно глянуть на состояние ног разъёма (не коротят между собой и хорошо ли припаяны к плате ? ) Второе что может влиять - это контролер питания
 

LolkaGo

Заблокирован
Реєстрація
07.06.18
Місто
Гостомель
у меня с телефоном такое. Мастер сказал 300 грн будет стоить ремонт...
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Вот как полезно смотреть больше чем 1-2 страницы в подразделе : даже если ответ на вопрос не найдешь, то хотя бы можно будет не создавать новый топик :D

А теперь, по сути дела:

Купили кнопочный телефон. Обычный, без всяких там штучек. Гнездо питания/зарядки у него Тайп-Си.
Почему от некоторых кабелей он заряжается, а от некоторых-нет?
Например: зарядка, (кабель) которая шла в комплекте-заряжает.
Кабель "Хоко" (есть такая фирма) не заряжает. (вставляется в разъем и ничего...)
Но кабель этой же фирмы (только другой модели) -заряжает.
Кабель от "Самсунга"-заряжает.
Вариант "Значит первый не рабочий"-не годится, так как он спокойно заряжает смартфон (даже 2).

Как это все понимать? Я всегда считала, что Тайп-Си это Тайп-Си. Подходит ко всем тайпсишным разъемам, что с ним может быть не так?
А получается, что там могут быть какие-то нюансы? Они разные что-ли бывают или как? :rolleyes:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А подивився уважно, довжина пімпочки, яка безпосередньо встромляється в телефон, в цих кабелях однакова?
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Kseniya, и вдогонку, зарядное одно и то же?

Которое в коробке было-оно с прикрепленным проводом.

Есть еще 2 блока зарядки : одна Юсб на Тайп-Си. Вот если в нее всунуть кабель, то зарядка идет.
Второй блок зарядки: Тайп-Си на Тайп-Си. Если всунуть кабель туда, то с ним не заряжает.

Думаете, это дело в блоке зарядки? (1 на 15 ват, второй на 25, но телефон же кнопочный и он все равно быструю зарядку не поддерживает, даже 15 ватную)

А подивився уважно, довжина пімпочки, яка безпосередньо встромляється в телефон, в цих кабелях однакова?


Мммм...ну, если я все верно посмотрела, то в том, который не работает, вроде бы пимпочка чуть покороче будет. Хотя в разъем вроде входит нормально.

Я хотела бы разобраться, потому что планирую завтра купить кабель Тайп-Си на Тайп-Си, и будет досадно, если он тоже откажется заряжать. :)

В чем же дело: в блоках зарядки или самих кабелях (пимпочках) ?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Есть еще 2 блока зарядки : одна Юсб на Тайп-Си. Вот если в нее всунуть кабель, то зарядка идет.
Второй блок зарядки: Тайп-Си на Тайп-Си. Если всунуть кабель туда, то с ним не заряжает.
Тупий телефон, не може тригернути зарядку type-c - type-c у потрібний режим. У мене таке спостерігається з простими девайсами, де вже type-c: ліхтарики, насос для колес - вони заряджаються тільки USB-A - type-c
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Как это все понимать? Я всегда считала, что Тайп-Си это Тайп-Си. Подходит ко всем тайпсишным разъемам, что с ним может быть не так?
не все так просто, на жаль. Type-C - він дещо різний. На основі власного досвіду прийшов до висновку, що справа у е-маркері. Є два типи кабелів Type-C <-> Type-C: з чіпом е-маркер і без. Існують пристрої (вони зазвичай належать до найпростіших і найдешевших), що не працюють з кабелями, які містять е-маркер. Як вирішити цю проблему для таких пристроїв? Якщо у вас блок живлення з портом Type-A, то просто користуватись ним, проблем бути не повинно з будь-яким кабелем. Якщо ж у вас блок живлення з портом Type-C, то використовувати з ним або простий кабель (без е-маркера, такі зазвичай описують як «до 60 ват»), або взяти кабель Type-A і перехідник Type-C<->Type-A. Таким чином у вас на обох кінцях буде Type-C, але заряд буде йти.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Я снова пришла :D

Во первых, спасибо всем, кто ответил :love:
Во вторых:

Правы оказались Maxxx, и RifleR,
Maxxx, в том, что некоторые простые девайсы "ну тупые" :D
RifleR, в том, что касается непосредственно блоков зарядок.

Пошли в магазин электроники. Провода Тайп-Си на Тайп-Си не работали. Ни один.
А вот когда взяли кабель Юсби на Тайп-Си (с соответствующим блоком зарядки, естественно), то произошло чудо и все заработало. :)

Конечно, если пользоваться оригинальной зарядкой, идущей в комплекте, то вы никогда с этим глюком не столкнетесь.
Но в жизни всякое бывает и под рукой может оказаться "не родная" зарядка.
Так что имейте в виду и будьте готовы. На всякий случай. :)
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Второй блок зарядки: Тайп-Си на Тайп-Си. Если всунуть кабель туда, то с ним не заряжает.
Просто телефон не розуміє мови (тобто протоколу) заряджання, яку йому пропонує ця зарядка і кабель тут ні до чого, він просто поруч лежить. Ось і все. І така фігня буде з доволі багатьма пристроями, що є на руках в користуванні у людей і з пристроями, що є у продажу...."Лучшее враг хорошего" - це як раз про ці штуки :)
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Просто телефон не розуміє мови (тобто протоколу) заряджання, яку йому пропонує ця зарядка і кабель тут ні до чого
кабель теж "до чого". Справа і в девайсі, який треба зарядити, і в кабелі. Стандарт зарядки type-C дещо відрізняється від стандарту type-A, а саме в тому моменті, що девайс, якому потрібен струм, має його "попросити" з допомогою резистора на певному контакті, на відміну від стандарту type-A, де напруга зразу подається на контакти. Але деколи виробники ставлять USB-C порти, не змінюючи логіки за ними. Тут і виникає проблема. З іншої сторони, деякі виробники кабелів type-С <-> type-С теж роблять свої кабелі не зовсім по стандарту, і вони сприймаються зарядником як перехідник на type-A, тому туди подається напруга. Але такий кабель ще потрібно знайти. Про таке не пишуть в характеристиках. Як мінімум, Самсунг раніше так робив (у мене є комплектний кабель від Note 10 і тут також в темі писали).
Провода Тайп-Си на Тайп-Си не работали. Ни один
це навіть добре - виробники роблять кабелі по стандарту.
Я писав раніше про е-маркер, що це є критерієм, зараз думаю, що не зовсім. Краще переформулюю своє твердження так: "кабель з чіпом е-маркер завжди підтримує PD, а значить має бути виконаний по стандарту, проте інші кабелі (без е-маркера) теж можуть бути (і, по-хорошому, мають бути) виконані по стандарту, отже з ними теж може не працювати заряд в даному випадку".

Єдиний 100% варіант: кабель type-A <-> type-C (якщо на зарядному порт type-A), або перехідник type-C <-> type-A і кабель type-A <-> type-C (якщо на зарядному порт type-C).
 
Зверху