Медична тема

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Re: У мамы обнаружен рак...

Русик, ну не неси чушь! Они там даже не спрашивали, почему я приехал именно к ним! И направление было не от онколога, а от терапевта. Еще до того, как я начал искать варианты.
 

Tori

Заблокирован
Реєстрація
29.03.10
Місто
Кременець - Zamość
Телефон
Samsung SGH-i777 америкос
Re: У мамы обнаружен рак...

Андрюх@dp.ua, значит я ошибся, просто сделал вывод по своему случаю. Мне четко было сказано куда ехать и от кого
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Re: У мамы обнаружен рак...

Сфотографировал договор, на тестирование препарата, который предложили маме, сегодня выложу
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Re: У мамы обнаружен рак...


Посоветуйте что это, и реально ли стоит соглашаться
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Re: У мамы обнаружен рак...

Горецкий, батько також брав участь у випробуванні експериментальних препаратів, ефект звичайно був (пухлина в легенях зменшилася більше ніж в два рази), але побічні прояви (зростання тиску до 240-260) це нівелювало. Коли спробували зменшити дозу тої хімії - лікарі тупо викреслили батька з програми, їм такі проблемні пацієнти псували статистику. Я не знаю, чи в тебе той же препарат - тому нічого конкретного порадити не можу
ПС бажаю, щоб в твоєму випадку все було добре, хай мама тримається і не здається
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Підкажіть будь ласка, у людини була довідка МСЕК форми 080 про необхідність постійеого догляду за нею. Оригінал вона кудись дуже давнл віддала (можливо в УСЗН) і вже не пам'ятає. Лишилась лише ксерлкорія цього документв. Як і де можно поновити цю довідку? Чи можливо взгалі поновити без проходження ЛКК? внаявності є оригінал довідки до Акту огляду МСЕК
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Народ а как получить инсулин? У матери Киевстар и смс не приходят , четвертый день психует. Дозвонились доктору ,тот говорит ,что только по смс выдача. Аж не верится что моз не продумало альтернативные варианты на случай форс мажоров.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Змінити номер телефону в медичній системі. Вони дійсно усі тільки на СМС підв'язані
 

Dr.Grey

M.D.
Реєстрація
27.11.09
Місто
Полтавская область
Народ а как получить инсулин? У матери Киевстар и смс не приходят , четвертый день психует. Дозвонились доктору ,тот говорит ,что только по смс выдача. Аж не верится что моз не продумало альтернативные варианты на случай форс мажоров.
Всі системи тимчасово відмінили СМС, виписую рецепт на інсулін, друкую, а на ньому вже вказаний код
 
  • Like
Реакції: rtl
Зверху