Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

R.Tagore

Заблокирован
Реєстрація
26.03.17
Місто
Боярка
Телефон
LG G4
Не совсем понял как считается, спрашивал в отделении - объяснили одно, по горячей линии - наоборот.
Пример: у меня дата получения карты 23 февраля, своих денег 0, лимит кредитный - 30 000,
24 февраля я потратил 20 000грн, 27.02 положил своих 10 000грн, 10 марта потратил еще 15 тыс, 22 марта положил своих 11 тыс. Т.е. на сегодня я имею долг 14тыс.
Вопрос - льготный период у меня начинается с какой даты? С 24.02, когда я впервые залез минус и больше не вылазил?
Или с 10 марта, когда я потратил 15тыс и которые не погасил(все предыдущие долги по МОЕМУ мнению погашены)?
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
R.Tagore, 23-го марта - расчетная дата. Вот та сумма долга, которая будет на эту дату (+- 1 день в зависимости от выходных и т.д.), должна быть погашена приблизительно до 14-го апреля (в выписке и МАБ будет указана точная дата).

Также, как подсказывают товарищи, снимется 60 грн, если на расчетную дату (23.03) был какой-либо долг по карте, кроме долга по моментальной рассрочке.
 

R.Tagore

Заблокирован
Реєстрація
26.03.17
Місто
Боярка
Телефон
LG G4
Priser, понятно. Т.е. в моем случае 14 тыс, которые были долгом на 23 марта, я должен вернуть банку до середины апреля. А все то, что и тратил и пополнял весь месяц с 24.02 до 23.03 - вообще не имеет никакого значения
А если я в этот период потрачу еще 16тыс и залезу в еще больший долг(максимальный), но зато положу вовремя эти 14 тыс, то будет ли мне зачтено, что я погасил долг вовремя?
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
А если я в этот период потрачу еще 16тыс и залезу в еще больший долг(максимальный), но зато положу вовремя эти 14 тыс, то будет ли мне зачтено, что я погасил долг вовремя?
Будет. Гасишь долг, который был на расчетную дату и процентов нет.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Alfa Jazz Fest не мінятиме назви та не відмовлятиметься від спонсора

Ближче до банку, ніж до відпочинку
Організатори Alfa Jazz Fest намагалися домовитись «про ненапад» з активістами Економічного бойкотного руху, які останні роки намагалися перешкодити проведенню фестивалю. Проте дійти згоди обом сторонам так і не вдалося.

Нагадаємо, головним спонсором Alfa Jazz Fest є «Альфа-банк» з російським капіталом. Цього року він також профінансує фестиваль. Директорка фестивалю Наталія Горбачевська розповіла, що цьогоріч спонсори неохоче виділяють кошти на фінансування фестивалю через складну економічну ситуацію в країні.

«Практично у всіх наших партнерів скорочуються бюджети. Але вони поділяють нашу позицію: Україну слід інтегрувати у Європу. А від банку, яким є нашим спонсором, ми вже отримали підтвердження фінансової підтримки. Ми дуже хочемо, аби проект розвивався і надалі», – каже Наталя Горбачевська.

Вона також повідомила, що змінювати назву та забирати з неї слово Alfa фестиваль не планує. Як додав один з співорганізаторів фестивалю Олексій Коган, зміна назви може вплинути й на закордонних музикантів, які можуть відмовитись від участі у фестивалі.

Натомість активісти Економічного бойкотного руху оголосили про створення «штабу протидії Alfa Jazz Fest» у Львові.

«Ми не можемо переконувати тих, хто не відчуває війни. Альфаджазфест – не лише культуральний захід. Це спроба показати світу, що Росія з нами дружить і допомагає. Як житель, наприклад, Німеччини може сприймати санкції проти окупанта Криму, коли російські бізнесмени разом з українськими нуворишами та колаборантами веселяться під час російсько-української війни», – написав на своїй сторінці у Facebook активіст руху Олег Радик.

Він також заявив, що відбулась зустріч з організаторами фестивалю, але «до спільної думки ми не дійшли. Ми лише відстоювали свої позиції». Економічний бойкотний рух закликатиме усіх не йти на фестиваль. Активісти також обіцяють акції протесту під час фестивалю.

Тим не менше організатори Alfa Jazz Fest наголошують, що фестиваль відбудеться за будь-яких умов. «Цьогорічний фестиваль триватиме п’ять днів: з 23 по 27 червня. Ми вже маємо програму, запросили іменитих артистів. Ми думали про те, щоби на один рік скасувати проведення Alfa Jazz Fest, але дійшли висновку, що це неможливо, бо це може вбити фестиваль», - наголосила Наталя Горбачевська.
 
Реєстрація
07.08.14
Місто
Николаев
пытался пополнить карту привата на https://sendmoney.privatbank.ua/ru с карты альфа банка, платеж не проходит.
У кого-нибудь получилось, сегодня, отправить с карты альфы на приват деньги?
Поддержка привата говорит, что проблема со стороны альфы, альфа кивает на приват.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Алла не пускает переводить на сторонних ресурсах. У меня везде идет отлуп и приходит смс от аллы картка заблокована.
 
Реєстрація
07.08.14
Місто
Николаев
да, аналогично в смс пишет, что карта заблокирована, пару дней назад все работало.
Это что новая политика у Альфа банка?
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Это уже недели 2-3 как, тогда блочило на выборочных ресурсах а сейчас на всех.
 
Реєстрація
07.08.14
Місто
Николаев
в понедельник еще переводил с карты альфы на карту привата, все работало.
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Комфорт от Аллы добавлен в п24 как внешняя карта.
Пополнял сегодня (31.03) свою виртуалку в Привате с Комфорта от Аллы.
Не было ни единого разрыва = без проблем
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Алла в "поляне" предлагает карты макси .
Кажется "предоплаченные карты" вместо их старых скидочных .
сам заменить не смог в моей поляне, что то там не работало (попросили зайти через день два)
 
Реєстрація
28.07.13
Місто
Харків
Одесса

 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Таке дилетантське питання: з чим пов'язана необхідність постійно тримати мінус на кредитці? Тільки для кешбеку чи за свої кошти на картці теж якась абонка?
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
stryzhko, сытому голодного не понять:D
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Есть карта Платинум-блек. Свою кредитку "Максимум" иногда гашу с неё. Получается без комиссии и очень оперативно. Теперь понадобилось закрыть чужую карту (также "Максимум"). Подскажите, с Платинум-блек это можно сделать без комиссии? Если да, то как?

Сенкс.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
По номеру карты - деньги доступны сразу но проводка на третий день, по номеру счета - в рабочее время согласно регламента 10/14/17 будут и деньги доступны и проводка.
 
Зверху