Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Видимо, в разных аптеках разные правила. Вооружился рецептом и т.д., но оказалось, не надо, сертификат дали, все дела, плюс самая дешевая цена по Киеву (250 грн). "Закинулся", будем посмотреть..))
 
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
французский Ваксигрипп Тетра
Самая эффективная и легкопереносимая судя по личному опыту. Хуже всего российская-в первый раз поднялась температура и ломало как при простуде, теперь уже переносится нормально. Эфеективность в принципе одинаковая хотя супруга говорит что французская спасала и от орви судя по ее наблюдениям.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.06.18
Місто
Дніпро
Телефон
Lenovo A Plus
По данным ВОЗ в ноябре 2017-октябре 2018 более 50% случаев кори в Европе зафиксировано в Украине: WHO EpiData, No. 11/2018
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Всемирная организация здравоохранения опубликовала свой список глобальных угроз человечеству и нашему здоровью в 2019 году. Помимо новой пандемии гриппа, Эболы, ВИЧ и плохого качества воздуха в него впервые попал отказ от прививок

https://nplus1.ru/news/2019/01/17/antivaxxers-top-threat
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Всемирная организация здравоохранения опубликовала свой список глобальных угроз человечеству и нашему здоровью в 2019 году. Помимо новой пандемии гриппа, Эболы, ВИЧ и плохого качества воздуха в него впервые попал отказ от прививок

https://nplus1.ru/news/2019/01/17/antivaxxers-top-threat
Я рахую це тому, що інтернет для багатьох людей, які не мають логічного мислення, має бути взагалі забороненим! Відмову від щеплень пропагують саме в соцмережах, в першу чергу. Смертність від щеплень була завжди, просто раніше її не публікували і не виносили постами в фейсбук. Все прочитане в мережі треба просіяти через велику кількість фільтрів ...особливо коли це стосується дітей! Кір в нашій країні, як на мене, мав би показати противникам щеплень їх не правоту...але батьки завше виникли медиків і всіх навколо, але тільки не себе і відмову від щеплень.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Доброго дня. Ми вирішили вакцинувати нашу дитинку (2р4м), спочатку КПК, далі АКДП. Виникло питання, чи варто щепити від гепатиту В та гемофільних інфекцій? Наскільки в цьому є потреба? Буду вдячний за експертні поради.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Доброго дня. Ми вирішили вакцинувати нашу дитинку (2р4м), спочатку КПК, далі АКДП. Виникло питання, чи варто щепити від гепатиту В та гемофільних інфекцій? Наскільки в цьому є потреба? Буду вдячний за експертні поради.
Думаю варто і то і інше...Я з точки зору швидкої дивлюся і як тато...У нас тут є сімейник, може відпишіться конкретніше...

Добавлено через 44 секунды
на форумі про мобільний зв"язок... :rolleyes:
Раз є тема, значить є і попит...навіть можливо експерти...Чому би й ні?!

Добавлено через 1 минуту [MENTION=17076]JCole[/MENTION],твоя думка?)))
 
Останнє редагування:

A&S

Реєстрація
20.11.08
Місто
Вінницька обл.
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
так, експертів у нас на форумі багато, собливо у цій області... звісно краще керуватися їх порадами, а ніж консультуватися у професійного педіатра...
А ніхто й не говорить, що форум єдино вірний варіант отримання інформації...Можливо будуть відгуки про ту чи іншу вакцину/серію/інше...Вибір щеплюватися чи ні залежить від батьків, А не форумчан...
 

A&S

Реєстрація
20.11.08
Місто
Вінницька обл.
ще раз...
планується отримати експертну пораду що-до того
чи варто щепити від гепатиту В та гемофільних інфекцій? Наскільки в цьому є потреба?

Матвєй, як будемо перевіряти кваліфікацію самих експертів? та які експертні висновки планується отримати?
розглядати будемо такі?
- ваша дитина, віком 2р4м не потребує щеплення від гепатиту В;
- потрібно щеплювати обовязково;
- х.з. - дитина не моя - що хочеш, те і роби...

а може варто голосування прикріпити (пункти я попереднь вже підготував вище) - як експерти проголосують - так і зробить knedlyk... :rolleyes: :dash1:
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
ще раз...
планується отримати експертну пораду що-до того


Матвєй, як будемо перевіряти кваліфікацію самих експертів? та які експертні висновки планується отримати?
розглядати будемо такі?
- ваша дитина, віком 2р4м не потребує щеплення від гепатиту В;
- потрібно щеплювати обовязково;
- х.з. - дитина не моя - що хочеш, те і роби...

а може варто голосування прикріпити (пункти я попереднь вже підготував вище) - як експерти проголосують - так і зробить knedlyk... :rolleyes: :dash1:
Я рахую, що щеплення з календаря щеплень треба робити, навіть не роздумуючи! Всі інші залежить від побажань батьків і регіональних умовностей. Я всього лише фельдшер швидкої допомоги, який працює близько 10 років у медицині і без лікаря, тому звичайно мене можна не слухати...На рахунок консультацій...Я швидше звернуся до лікарів своєї підстанції, де мене проконсультують і призначать адекватне лікування, ніж піду в поліклініку, де мені можуть намагатися всучити БАДи з під столу....Це тема просто для спілкування...кожен сам відповідає за своє здоров'я і здоров'я власних дітей...
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Попалась на глаза интересная статья, о медицинской науке и о том, когда она ею наконец-то стала.
Ну и, само собой, эти прививки - маст с точки зрения современной медицины, несмотря на все существующие недостатки института прививок, насколько я понимаю.
 

A&S

Реєстрація
20.11.08
Місто
Вінницька обл.
Матвєй, тут згоден, тому і написав
так, експертів у нас на форумі багато, собливо у цій області... звісно краще керуватися їх порадами, а ніж консультуватися у професійного педіатра...
акцент треба робити саме на професійному (іншими словами - кваліфіковоному) педіатрі, котрих (навіть в поліклініці, із твоїх-же слів) - знайти важко... а тут шукають кваліфікованої поради просто на форумі... на мобільному...
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
На форуме достаточный уровень экспертизы, чтобы предложить почитать сайт МОЗ или WHO
 
  • Like
Реакції: A&S
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
так, експертів у нас на форумі багато, собливо у цій області... звісно краще керуватися їх порадами, а ніж консультуватися у професійного педіатра...
Імунолога, по-перше. Прохання було цілком конкретним, а не для флейму.

Добавлено через 5 минут
Попалась на глаза интересная статья, о медицинской науке и о том, когда она ею наконец-то стала.
Ну и, само собой, эти прививки - маст с точки зрения современной медицины, несмотря на все сущесвующие недостатки института прививок. Нечего думать.
Тут така річ, що можливо перехворіти краще, ніж вакцинувати від певних вірусів, особливо зважаючи на те, що статистики ефективности вакцини не знайти, крім того вірус прикріплюється до клітини тварини і зовсім незрозуміло, як себе поведе ця клітина в організмі дитини, врешті це може призвести до онкології.

Щодо календаря, то ми його не дотримувалися, тому виникли питання, які ми разом з дружиною обговорюємо як з імунологами, так й з тими, хто має відповідні знання. Побачив назву форуму й запостив тут наше питання.
 
Останнє редагування:

A&S

Реєстрація
20.11.08
Місто
Вінницька обл.
Імунолога, по-перше
ну от, рівень одного експерта ти для себе вже виявив ;)
залишилося виявити рівень інших експертів на нашому професійному форумі... і обрати для своєї дитини його експертний висновок...
скоро повинні імунулоги сюди підтягнутися, як тільки у них прийом закінчиться - вони зразу на ред-форум у цю тему... і одразу тобі дадуть відповідь
як себе поведе ця клітина в організмі дитини
 
Реєстрація
15.05.16
Місто
Home
Телефон
Samsung A53 & A52
[MENTION=20110]knedlyk[/MENTION], [MENTION=14454]Матвєй[/MENTION], гепатит В - однозначно ДА, Hib - однозначно НЕТ. От гепатита и взрослые периодически ревакцинируются (например, инфекционисты - жена и её коллеги раз в 5-6 лет, причём в обязательном порядке три раза с интервалами от 1 до 2 месяцев). А гемофилка детям после 1 года не делается, потому как дети старше одного года переносят её не хуже остальных ОРВИ.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
JCole, а что ты скажешь про вызывающие рак клетки животных, к которым прикрепляются вирусы?:rolleyes:
 
Зверху