Відключення стільникових мереж попередніх поколінь (2G, 3G, 4G тощо)

Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Я тут з тапка не можу частково цитувати...Ми навряд чи через 10 років перейдемо на "звонилки" а навіть якщо і перейдемо, то ніхто не знає які звонилки будуть через 10 років і які частоти вони будуть підтримувати. Так само як і теперішні 20 річні навряд чи візьмуть в руки ноклу, якій вже 20 роківі яка без підтримки юмтс...

Добавлено через 1 минуту
Так этой мантре про то, что у лайфа сплошная молодежь уже 10 лет как раз и есть.
Ну так тому і вигрібає за рахунок молоді і 3ж лайф...Тому і така проникність смартів висока...Що не так?!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я тут з тапка не можу частково цитувати...Ми навряд чи через 10 років перейдемо на "звонилки" а навіть якщо і перейдемо, то ніхто не знає які звонилки будуть через 10 років і які частоти вони будуть підтримувати. Так само як і теперішні 20 річні навряд чи візьмуть в руки ноклу, якій вже 20 роківі яка без підтримки юмтс...
Та, все в цьому світі відносно. От, 1 маленький приклад: набридло мені таскати із собою 2 смартфони, і я венувся на дзвонилку. Ношу 1 смартфон і 1 дзвонилку. Тобто, 2 сімки, які були у мене в смартфоні, зараз є в дзвонилці. Я не стверджую, що таке буде масово, але ніхто не знає, яка буде економічна і політична ситуація в країні, що буде із оптимізацією чатот операторів, які бдуть дзвонилки у майбутньому, що буде... тощо...
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Та, все в цьому світі відносно. От, 1 маленький приклад: набридло мені таскати із собою 2 смартфони, і я венувся на дзвонилку. Ношу 1 смартфон і 1 дзвонилку. Тобто, 2 сімки, які були у мене в смартфоні, зараз є в дзвонилці. Я не стверджую, що таке буде масово, але ніхто не знає, яка буде економічна і політична ситуація в країні, що буде із оптимізацією чатот операторів, які бдуть дзвонилки у майбутньому, що буде... тощо...
Ну все йде до того, що народ смартфонізується, а поважаючи себе бренди випускають телефони з двома стандартами...Коротше, технарям любимих наших ОПСОСів видніше що до чого
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Та, все в цьому світі відносно. От, 1 маленький приклад: набридло мені таскати із собою 2 смартфони, і я венувся на дзвонилку. Ношу 1 смартфон і 1 дзвонилку. Тобто, 2 сімки, які були у мене в смартфоні, зараз є в дзвонилці.

Та сама ситуація, переставив другу картку в кнопочний телефон, АЛЕ це Sony Ericsson Z610i, старенька кнопочна розкладушка, яка підтримує 3G. В режимі очікування тримає однаково, трохи менше тримає в режимі розмови (якщо є покриття 3G), але жодного разу це не викликало незручностей. Голос в 3G звучить чудово, а що ще треба?

Якщо оператори захочуть повністю вимкнути друге покоління зв'язку, думаю вони зможуть у китайців замовити кнопочні 3G-телефони і продавати за копійки під своїм брендом і за якийсь час люди оновлять свої апарати і виключення GSM мережі ніхто не помітить.
 
Реєстрація
13.09.10
Місто
Черкассы
С тем с какой скоростью садятся аккамуляторы в смартфоне логично вставить основной номер который используется для звонков в звонилку которую заряжать раз в неделю, и не переживать что если сядет смарт ты останешся без связи.
 

Vladinzp

Заблокирован
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
radioman, а бы вместо звонилки таскал бы павербанк, 500грн в китае стоит хороший от сяоми, за заряд с ним можно не переживать и не економить вырубая 3ж/4ж
 
Реєстрація
19.03.16
Місто
Одесса
Вже 3 країни відключили 2G, я думаю що телефони з підтримкою 2G тех перестануть випускати. https://www.navixy.com/ru/blog/3g-tracking/
В перечисленных странах gsm никогда не был основным стандартом. В Штатах Verison, прежде чем отключать свой cdma-800, развернул ковровый LTE 700 МГц.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Реєстрація
15.07.15
Місто
Киев
Телефон
iPhone 6s, iPhone 12
Разве это не тоже самое "Последняя сеть DCC на территории Украины завершила свою работу к январю 2013 года"? Сыскарь, так сыскарь)) ок)))
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
McFast, тема Дисиси на родном форуме должна быть ближе, чем гугл и википедия.
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Re: Покрытие Киевстар GSM (2G)

Покрытие ужасное стало, раньше тоже не супер было, но теперь вообще кошмар.

Это потому что абоненты пытаются пропихнуть через сеть 90х годов запросы 2019го года.

2G нужно заменять на 3G, тобишь отключать старую сеть.
Конечно же делать это нужно плавно - сначала запустить 3G на низких частотах, отключив попутно передачу данных в 2G, а затем отключить и 2G, децентрализовано для каждой запущенной области по отдельности.

И забить на вой который в любом случае поднимется потому что людям впадлу потратить копеечку на покупку чего-то более современного чем трубы времён Тутанхамона...
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Покрытие Киевстар GSM (2G)

Logshield, в общем согласен, но не забывайте о огромном парке POS-терминалов, сигнализаций и подобного железа, работающего только в 2G-сети.

POSы сейчас очень активно (по крайней мере в Киеве) обновляют на новые, с поддержкой 3G, старые экземпляры по всяким Форам и Сильпохам уже трудятся через Ethernet. Сигнализации... Укажите хоть одну активно продающуюся и популярную сейчас модель, которая не поддерживает 3G, я думаю, новую такую и купить сейчас затруднительно. А у кого лет 10 уже не менялась, так может, пора?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
Re: Покрытие Киевстар GSM (2G)

Такие вещи обычно не меняют часто. Много довольно свежих не поддерживают 3g
Зависит от банка. Приват регулярно звонит, задергивает, предлагает обновить терминалы, ибо чтото там у них появилось нового
 
Реєстрація
17.04.08
Місто
Короп
Телефон
Samsung Galaxy Grand duos
Re: Покрытие Киевстар GSM (2G)

А если выключат 2g , а в место него включат 3ж на низких частотах , как же отдаленные села , останутся без связи?
 
Зверху