Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
ПриватБанк
privatbank.ua повна, pb.ua скорочена
3700 з мобільного, +380 (73) 716-1131 із-за кордону || ✉ [email protected]
чат-боти Telegram, facebook Messenger, Viber || онлайн-підтримка через веб-чат
iNET-банкінґ next.privat24.ua оновлена | www.privat24.ua повна || ✎ Ексклюзивний каталог Digital-обкладинок

— Ідентифікація та верифікація клієнтів
  • Ідентифікацію та верифікацію фізичної особи — резидента на території України може здійснюватися також на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон (стосується всіх банків). Повідомлення НБУ від 4 вересня 2019 року № Р/25-0006/45577 «Роз'яснення з питань здійснення ідентифікації та верифікації клієнтів».
  • Можливість використання копій цифрових документів у додатку «Дія» (шерінґ документів): е-паспорти (ID-картка чи біометричний закордонний паспорт) та е-РНОКПП. Постанова КМУ від 16 вересня 2020 р. № 885 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2020 р. № 278».
    Новина банку від 5 жовтня 2020 року щодо можливість проходження верифікації чи актуалізації власних даних через служби «Дія».

— Регламенти
  • Зазвичай операційний день із 8:00 по 19:30 (приймання платежів — із 8:30 по 18:00), детально в суміжній темі «Безготівкові розрахунки (платежі за реквізитами) — СЕП Нацбанку». Переказ коштів між своїми рахунками — миттєво, між рахунками в одному банку — до ДВОХ операційних днів, між рахунками різних банків — до ТРЬОХ операційних днів.
  • Підтримка банком СЕП у режимі 23/7: приймає вхідні платежі до 0:00; надсилає вихідні платежі зо 6:00 до 24:00.
  • Безготівкові валютно-обмінні операції проводяться онлайн (міжбанківській валютний ринок працює в робочі дні з 10:00 по 16:00).
  • Оформлення, поповнення депозиту після 22:30 буде проведено наступним днем.

— Платіжні картки: блокування
У разі викрадення чи втрати картки необхідно оперативно заблокувати її чи сам рахунок, до якого вона прив'язана: через мобільний додаток «Privat24» або інтернет-банкінґ «Приват24» чи з фінансового номеру дзвінком на 3700 / +380(56)716-1131 або SMS-повідомленням із текстом BLOCK+xxxx (де xxxx — останні 4 цифри номеру платіжної карти) на номер 10060 / +380(92)000-3700.

— Платіжні картки: тарифні пропозиції
  • Картка для виплат (КдВ, КдВ-GOLD): безкоштовне зняття коштів на території України й оплата через POS-термінали або в Інтернеті. Універсальна (Уні, Уні-GOLD, інтернет-картки/віртуальні): безкоштовне зарахування коштів і оплата через POS-термінали або в Інтернеті. Передплачена (Prp): анонімна платіжна картка (з окремими лімітами), безкоштовне зарахування коштів і оплата через POS-термінали на території України.
  • Платний випуск: миттєві неперсоніфіковані картки з індивідуальним дизайном, персоніфіковані картки (платіжна карта з фото) і персоніфіковані картки з індивідуальним дизайном.
  • При оформленні золотої картки з клієнта списується щомісячна абонентна плата (20 грн) за участь у GOLD-клубі.

— Платіжні картки: ліміти на оформлення/перевипуск
  • Миттєві неперсоніфіковані картки — за рахунком прив'язано не більше однієї активної картки миттєвого випуску (за виключенням неперсоніфікованих карток із індивідуальним дизайном). Відмова в безкоштовному оформленні/перевипуску: для КдВ/КдВ-GOLD, якщо протягом року (365 днів) вже були оформлені/перевипущені шість і більше карток КдВ і Уні (зойкрема, й GOLD); для Уні/Уні-GOLD, якщо за останні 30 днів уже були оформлені шість і більше КдВ і Уні (зойкрема, й GOLD), і строк дії обмеження — 1 рік (365 днів) із моменту останнього оформлення/перевипуску.
    безкоштовний випуск «патріотки» — одна картка на місяць із категорії «Безкоштовні», для замовлення доступні КдВ і Уні.
  • КдВ, КдВ-GOLD — не більше П'ЯТИ карток із окремими рахунками і, скоріше за все, не більше ДВОХ карток із окремими рахунками в одній валюті UAH, USD, EUR і RUB.
  • Гривневі Уні, Уні-GOLD — не більше ДВОХ карток із окремими рахунками у гривні. Один клієнт може мати тільки ОДИН гривневий рахунок Уні чи Уні-GOLD, за яким відкритий кредитний договір (можна встановити кредитний ліміт), — кредитка.
  • Валютні Уні-GOLD: можна мати не більше ОДНІЄЇ валютної картки, відкритій для кожної валюти USD, EUR і RUB (кредитний договір для валютних рахунків не передбачений).
  • Інтернет-картки — не більше ТРИ картки на добу й десять штук загалом, кількість карток в одній валюті обмежена трьома.
  • Інструкції перевипуску/прив'язки карток: банкомат, Приват24 (повна версія).

— Кредитка: пільговий період
  • Пільговий (грейс/grace) період — до 55 днів і діє за умови повернення ВСІХ кредитних коштів, які були використані в періоді. У разі не повернення (крайній строк авторизації операції погашення не пізніше 23:50:00 25 числа) стягуються проценти за КОЖНИЙ ДЕНЬ користування коштами.
  • Для входження в грейс необхідно повністю сплатити заборгованість і, можливо, ВИТРИМАТИ ніч. Потім можна користувати карткою в пільговому періоді.

— Кредитка: послуги на базі розстрочки
  • Зазвичай доступні на картці в разі наявності встановленого кредитного ліміту від 2'000 грн. Для кожного клієнту ліміт за розстрочкою є індивідуальним, але зазвичай дорівнює розміру кредитного ліміту, що присутній на кредитці.
  • Погашення заборгованості за договорами розстрочки: ПЕРШЕ списання з кредитних коштів без комісії, ПОДАЛЬШІ — 4 %; у разі списання зі власних коштів без комісії (відповідно пільговий період зменшується до розрахункової дати розстрочки).

— Платежі за комунальні й інші послуги платіж за реквізитами, через СЕП
  • Клієнт-пенсіонер, який за останні 30 днів на пенсійну КдВ отримав цільові зарахування у вигляді пенсії, через систему «Приват24», дзвінком на 3700 та в ТСО здійснює без комісії комунальні й телекомунікаційні платежі в загальній сумі до 3'000 грн на місяць (уключно) та не більше ніж 10 платежів на місяць.
  • За платежами на адресу комунальних і телекомунікаційних компаній на суму до 10'000 грн на місяць комісія за використання кредитних коштів НЕ СТЯГУЄТЬСЯ, інакше 3 % з картки Уні.
  • Для фізосіб платіж за реквізитами банк відправляє на наступний операційний день (день валютування), окрім податків і для деяких отримувачів.

— Підтвердження операції та актуалізація даних
  • У разі блокування системою операції, підтвердження дій з платіжної картки можна зробити через наданні селфі з цією карткою за адресою pb.ua/photo (висока вірогідність зняття обмежень). Також підтвердити дії можна зробити чере 3700 чи чат, пройшовши «гестапо» (вірогідність прийняття позитивного рішення — 50 % на 50 %.
  • У разі заходження до веб-версії «Приват24», система може запропонувати пройти актуалізацію паспортних і анкетних даних — privat24.privatbank.ua/p24/web/#photo-data, інструкція.

— Розрахунок платіжною карткою за кордоном: конвертація
  • Якщо валюта операції за гривневою платіжною карткою USD, EUR або RUB, то конвертація у валюту рахунку платіжної картки проводиться за курсом ПриватБанку: USD → UAH, EUR → UAH, RUB → UAH («валюта операції» → «валюту рахунку»). Конвертація не відбувається, якщо валюта операції (USD, EUR або RUB) відповідає валюті рахунку картки: USD = USD, EUR = EUR, RUB = RUB.
  • Якщо валюта операції за платіжною карткою відрізняється від валют USD, EUR або RUB, то конвертація — за курсами міжнародних платіжних систем Visa/mastercard через розрахункову валюту USD, наприклад: PLN → USD → UAH, GBP → USD → EUR, CZK → USD = USD («валюта операції» → «розрахункова валюта» → «валюту рахунку»). Розрахункова валюта = валюта BIN чи білінґова валюта.
  • Подвійна/потрійна конвертація чи конвертація за системою DCC (Dynamic Currency Conversion, миттєва конвертація валюти) — проведення за кордоном операції у гривневій валюті: UAH → «місцева валюта» → USD → «валюту рахунку». Детальніше на pb.ua та 1001idea.info.
  • Visa робить конвертацію через USD (окрім EUR), mastercard — також через USD (окрім EUR), але за бажанням банку емітента може конвертувати через EUR (окрім USD). Якщо банк приймає участь у Multi-Currency Settlement, то банк може обирати свою розрахункову валюту.
BIN'ы карт и архив шапки
 
Причина: Журнал «24mm» замінений на Ексклюзивний каталог Digital-обкладинок
Останнє редагування:

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
RifleR, если тебе прием, содержание и инкассация монет обходится в лишнюю копейку ты бы принимал монеты? Вот у кассирши примерное такое распоряжение - не брать в день монет выше чем на ХХ грн суму.
Тут приходит деловой Вася с мешком монет и начинает качать права что обязаны принять.
Как то Потапчик писал что продажа сигарет с оплатой картой ему обходится в убыток, он же может в день пропустить пару клиентов но если придет клиент захочет купить ящик сигарет и оплатить картой то найдется 100 их не продать - терминал не работает, нет такого объема, или типа внутренне распоряжение не продавать более 3 пачек в руки. Вот так и тут дали культурно понять - или 100 грн или иди дальше.
У меня были моменты - прихожу в банк купить баксы, говорит есть только 100уе но достает пачку, говорю продайте мне 1к - не можем, распоряжение свыше не больше сотки в руки. Так что мне скандал закатывать и вызывать ментов, зная что я все равно не получу своего? Молча вышел и через дорогу купил нужный мне объем по той же цене или даже дешевле.
Чел просто решил самоутвердится за счет этого да еще поныть на форуме что б его пожалели.

Добавлено через 2 минуты
а якщо й там не захочуть приймати? Що тоді, викинути гроші в смітник?
тогда больше не копить мелочь, а эти просто тратить в магазах.
Я ребенку тож скидываю всю мелочь в копилку, и пару раз в год меняем, последний раз зашел через дорогу в атб - кассирша попросила охранника персчитать (работала одна касса и люди были) и потом отлистала мне бумажки. Перед тем сдавали в ларьках возле дома - всегда забирали с радостью.
 
Останнє редагування:

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Тут приходит деловой Вася с мешком монет и начинает качать права что обязаны принять.
ну таки дійсно зобов'язані прийняти.
Я можу в цьому питанні зрозуміти продавців на ринку, або в кіосках - їм дійсно прийняти мішок монет буде незручно (хоча по закону вони також зобов'язані це зробити), але коли БАНК, до якого особливі вимоги в цьому плані - в тій же постанові:
11. Банк (філія, відділення) зобов'язаний протягом операційного часу (у післяопераційний час) без будь-яких обмежень безкоштовно обмінювати фізичним та юридичним особам не придатні до обігу платіжні банкноти та монети національної валюти на придатні. Також підлягають безкоштовному обміну на придатні до обігу платіжні банкноти та монети національної валюти без будь-яких обмежень банкноти і монети, що вилучаються Національним банком з обігу, а також банкноти, прийняті від правоохоронних органів, що оброблені спеціальними хімічними реактивами під час проведення слідчо-оперативних заходів. Банк (філія, відділення) зобов'язаний також здійснювати на вимогу клієнта обмін банкнот на монети, монет на банкноти, банкнот (монет) одних номіналів на банкноти (монети) інших номіналів. Такий обмін, якщо справжність та платіжність банкнот (монет) не викликає сумніву, банк (філія, відділення) здійснює безпосередньо під час приймання готівки без відображення в бухгалтерському обліку.
відмовляється це виконувати - ось цього я зрозуміти не можу. Тут залишається тільки скаржитись.

Добавлено через 2 минуты
Чел просто решил самоутвердится за счет этого да еще поныть на форуме что б его пожалели.
не знаю істинних мотивів. В будь-якому випадку, якщо це "ниття" призведе до відміни "секретного" наказу в Приваті - я буду тільки за.

Добавлено через 6 минут
тогда больше не копить мелочь, а эти просто тратить в магазах.
чому? Це заборонено законом? А якщо мені накопичувати дріб'язок зручніше?

последний раз зашел через дорогу в атб - кассирша попросила охранника персчитать (работала одна касса и люди были) и потом отлистала мне бумажки.
так дійсно краще робити, але проблема в тому, що якщо закони будуть ігнорити всі, а не лише Приват - чи вийде в наступний раз обміняти хоч де-небудь? А враховуючи, що зараз дрібні номінали монет вилучаються з обігу, цілком реально, що колись в АТБ не захочуть їх міняти, тоді залишаться тільки банки (згідно інструкції НБУ).
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А Кредобанк за перерахування монет бере комісію ) І ніхто не має права заборонити брати за це комісію.
Дивно, що Приват не дійшов до цього.
 
Реєстрація
15.04.10
Місто
Рубіжне
Хотелось бы ответить на комментарии более индивидуально, но с телефона не очень удобно, поэтому будет одним постом.

Мне не 15 лет и проблема с желанием самоутвердиться вполне решена.

Я описал возникшую проблему как раз для того, чтобы понять для себя - не пропустил ли я чего в законодательстве и уж не для "нытья" точно. Я поднял этот вопрос для того, чтобы сказать, что банк создает свои личные правила, нарушая при этом действующую нормативно-правовую базу, что недопустимо. Что еще завтра придумает этот банк, а нам всем это смиренно выполнять?..

Я доведу возникший конфликт до логического конца, благо сейчас есть все доступные методы в виде электронных сервисов и т.п. В том числе для того, чтобы в следующий раз ВОЗМОЖНО эта ситуация не повторилась. Да, ВОЗМОЖНО, в следующий раз она повторится, но только по одной простой причине: слишком много "у*ебанов" считают таких, как я "задротами", а свой "по*уизм" - наиболее правильным способом жизни.

Так у меня сложилось по жизни, что у меня очень завышенные требования к любому органу, в названии котрого есть слово "государственный". Причины лежат на поверхности - мы все живем в этом государстве, я думаю, что и так все понятно.

Конкретно в этом случае я потратил время на пересчет монет. Хотя, это было даже интересно - сыну 5 лет и мы вместе раскладывали горки, выравнивали их, считали. Я потратил время на то, чтобы прийти в государственный банк, я потратил время на ожидание конца очереди. И в итоге уебанская контора мне говорит: "иди на*уй". У*баны, как описано выше, в этом случае выполняют это требование и идут в указанном направлении. Задроты - нет. Такая противоположная логика и у первых и у вторых.

Я не создавал очередь в отделении банка, а терпеливо дождался, пока она иссякнет, поэтому не мешал никому из клиентов банка. Помешал кто-то исключительно кассиру отделения банка, начальнику отделения банка, охране банка и полиции. Видимо, этот "кто-то" - тот, кто дал указание этому кассиру. Согласно постановления НБУ кассир обязана знать указанную выше инструкцию и быть ознакомлена с ней под подпись. Но, нарушила.

Кассир вызвала охрану, которая спросила у кассира: "а нахера ты вообще нас вызвала?"

Работа кассира - считать деньги, какого бы вида, качества и количества они не были.

Все монеты были абсолютно одного номинала и вида (1 грн. "старого" образца), поэтому их пересчет не вызвал бы особых временных затрат.

Обязанность банка - выполнять упомянутое выше постановление НБУ и не заниматься самодеятельностью, создавая свои "личные" правила. Место этих "личных" правил - в туалете организаций, создавшей их.

Брать плату за пересчет монет при инкассации выручки юрлица - это может быть услугой банка, наверное. Брать дополнительно деньги у физлица при пополнении депозитного вклада - мертворожденная идея.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
VanZam, отставивать свои права на прием монет в банке - это твое личное дело, и конкретно от меня не в этом была претензия. А вот что полиция должна была этим заниматься - есть сомнения, ну не нарушил банк или кассир те твои права и свободы, которыми они должны заниматься... Юристы бы подсказали наверняка.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Poison2029, з цього напишіть у чат представників Прихвату або лист до НБУ, або користуйтесь сайтом НБУ.

Добавлено через 2 минуты
VanZam, в додаток до скарги в НБУ варто було додати скаргу на дії касира на ім'я голови правління з вимогою швидко розв'язати і зобов'язати касира прийняти вказану суму коштів.

Добавлено через 6 минут
административные правонарушения
це не адміністративне правопорушення, оскільки банк не є державним органом, а касир не є державним службовцем.
 
Останнє редагування:

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Re: Приватбанк і Приват24

Сейчас неправильно ввел последнюю цифру из 8и значного кода подтверждения платежа. Увидел после подтверждения. Платеж ушел, квитанция получена...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
13. Банк (філія, відділення) під час здійснення касових операцій має забезпечувати:
...обов'язкове приймання на вимогу клієнта банкнот і монет не придатних до обігу та таких, що вилучаються з обігу Національним банком
Дана цитата не стосується справи, а от вище є:
"Банк (філія, відділення) зобов'язаний також здійснювати на вимогу клієнта обмін банкнот на монети, монет на банкноти, банкнот (монет) одних номіналів на банкноти (монети) інших номіналів. Такий обмін, якщо справжність та платіжність банкнот (монет) не викликає сумніву, банк (філія, відділення) здійснює безпосередньо під час приймання готівки без відображення в бухгалтерському обліку."
Єдине що, як правило банки, беруть комісію за обмін готівки.

Добавлено через 6 минут
А Кредобанк за перерахування монет бере комісію ) І ніхто не має права заборонити брати за це комісію.
Дивно, що Приват не дійшов до цього.
Це ж окрема послуга. Коли приходиш із пачкою грошей (чи мішком;) і просиш перерахувати. Якщо йдеться про поповнення картки чи депозиту, то це вже не послуга перерахунку, а послуга внесення готівки на рахунок.
 
Останнє редагування:

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Дана цитата не стосується справи
дана цитата говорить, що банки зобов´язані приймати монети, що вилучаються з обігу, отже монети, що не вилучаються з обігу також повинні приймати. В попередній версії постанови (поточна діє лише місяць) цей момент був прописаний більш ясно:
9. Банк під час здійснення касових операцій має забезпечувати:
...обов'язкове приймання банкнот і монет на вимогу клієнта, у тому числі таких, що вилучаються з обігу Національним банком
 
  • Like
Реакції: rir
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
RifleR, от як раз це й не означає. Рекомендую Вам на курс логіки.
"зобов´язані приймати монети, що вилучаються з обігу..." Протилежного ніхто не обіцяв.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Я одного не понимаю, в Рубежном в наличии только Приватбанк? Других банков нет? Нет, я понимаю, очередь, все дела... Но почему сама ситуация не доведена до логического завершения?!? Пока, для себя, воспринимаю все произошедшее, как говновброс!
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Re: Приватбанк і Приват24

Именно. На Привате свет клином сошелся? Я в 2005 году, когда знакомая кассир из Привата отказалась принять 1000 гривен пропахших плесенью и черт-те чем десяток первого образца 1996 года, без вопросов сдал их в Авале...
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Stas567, назови статью уголовного кодекса, по которой полиция должна наказывать бабушек, занимающейся несанкционированной торговлей.
а еще интересует статья уголовного кодекса за проституцию, с которой они борятся.
нет, ну правда, по вашему мнению полиция должна заниматься исключительно уголовным кодексом?
Про бабушек-торгашек и работниц сферы услуг: это админ.ответственность. Могу назвать статьи, но не буду, ибо мы речь ведём не об этом.
Полиция занимается не только уголовными правонарушениями.
Ответил на все вопросы?
Только я не пойму, почему ко мне вопросы. Автор поста конкретно написал, что было совершено "преступление". Отвественность за преступления согласно УК устанавливается толького Уголовным кодексом. Я и спросил у автора поста, какой есть состав преступления, какая статья УК. Я не обсуждал полномочия полиции, а только интересовался, какое совершено преступление, о чём написал автор поста.

Добавлено через 1 минуту
они только уголовкой занимаются? Админка и пр. это не по их части?
По их, но смотри выше мой ответ: автор поста написал, что совершено преступление. Мы не обсуждали, чем ещё занимается полиция.
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
... А вот что полиция должна была этим заниматься - есть сомнения, ну не нарушил банк или кассир те твои права и свободы, которыми они должны заниматься... Юристы бы подсказали наверняка.
возможно они и не должны заниматьмя, но зафиксировать обязаны, а без факта фиксации данной ситуации попробуй потом иди доказуй, что вообще ты приходил в это отделение и тебе у чем-то кто-то отказал
 
  • Like
Реакції: drmz

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
RifleR, от як раз це й не означає. Рекомендую Вам на курс логіки
спасибі за рекомендацію, проте з логікою я проблем не маю.
По суті - приведена конкретна цитата дійсно не говорить про монети, що не вийшли з обігу, але давайте не займатись казуїстикою, і так зрозуміло, що прийом таких монет також вимагається, тому що завжди можна придатну до обігу монету зробити непридатною (пошкодивши її).
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
VanZam, банк имеет право отказать принимать деньги и так как ты захотел получить такую услугу совершенно бесплатно - банковский сотрудник поступил на своё усмотрение. Примерно точно так же поступил бы и ты, вдруг водитель маршрутки дал бы тебе сдачу с 200 грн двумя пакетами мелочи. А вот если бы ты дал водителю в тролейбусе/маршрутке 500 грн на оплату проезда - мог бы прокатиться бесплатно, не будь у него сдачи.
Банк предоставляет услуги покупки/продажи иностранной валюты и обмену повреждённых купюр. В обоих случаях - услуга платная и банк не откажет. Приём мелочи и размен купюр - на усмотрение кассира. И по факту необходимо было спросить и даже попросить касмира в этом.
Но раз дело обернулось "так" - нужно было написать заявление и потребовать его принять и получить копию с печатью, с подальшей отправкой в Нацбанк. И вот если бы его отказалить принять - только в таком случае вызывать полицию для зафиксирования отказа принять заявление. Это на случай наличия свободного времени. С другой стороны для чего иметь дело с банком, который так с тобой поступил?
Я сам любитель оборонятся законами и писать письма, но отказ банка выглядит как отказ поделиться сигареткой.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
RifleR, я так розумію ви сиділи перед Приватбанком і 450 монет робили непридатними сокирою? цікава казуїстика...
Гудзак, ага, згадав ситуацію, коли в Прихваті мені видали долари і в той же день у Альфі їх відмовились приймати аргументуючи тим, що на них сліди чорнил... :( Довелось обмінник шукати...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
без факта фиксации данной ситуации попробуй потом иди доказуй, что вообще ты приходил в это отделение и тебе у чем-то кто-то отказал

В любом отделении есть видеокамеры наблюдения. Никто не запрещает тебе снимать на телефон. Может, полицию вызывать еще и для фиксации факта неисполнения мужем/женой супружеских обязанностей - а фигле, попробуй потом в суде, при разводе доказать, что обязанности не исполнялись? :D Блин, смешные..
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
банк имеет право отказать принимать деньги и так как ты захотел получить такую услугу совершенно бесплатно - банковский сотрудник поступил на своё усмотрение.
Смотрю в книгу - вижу манго.
Он хотел обиходными деньгами пополнить свой счет в банке.

Добавлено через 1 минуту
Stas567, преступление!=правонарушение? :eek:

Добавлено через 3 минуты
Интересно как чех чехвостит подопечных. При бене не чехвостили, но дарили бесплатное членство в бомжеголдклубе.
 
Останнє редагування:

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
Maxxx, оффтоп, но удержаться не могу
вижу, что ты еще близко с нашим государством не сталкивался)) но жить в параллельном измерении вечно нельзя.
Тут, как бы, понимаешь, ситуация двоякая. С одной стороны - да, смешно, что из-за такой мелочи как размен монет на банкноты раздувается проблема. Но из таких мелочей и состоит наша жизнь в этом государстве. Мелочей таких вокруг много, тебе нахамит водитель маршрутки, тебе продаст уже закомпостированный талон кондуктор, и ты не пойдешь с ними судиться или вызывать полицию по этому поводу. А они прекрасно будут чувствовать свою безнаказанность. Если в ответ предлагаешь применять силу против них или обложить матом в ответ - это превращается в твою безнаказанность, которая также переходит на окружающих и тебе вернется. Чем больше позволяешь беспредела, тем больше он тебя касается, аналогично теории разбитых окон. И ты это поймёшь совершенно внезапно, когда такие "мелочи" будут играть уже ключевую роль - в больнице, в военкомате, в пенсионном фонде. Когда будешь им говорить "да вы не имеете права", а они будут смеяться в ответ, потому что им будет безразлично, как было ранее безразлично тебе по поводу всего остального вокруг.
В Берлине я еще ни разу не видел, чтобы контролеры, словив зайца в общественном транспорте, вынуждены были с ним ругаться, выслушивать оскорбления, или даже драться (случаи в Украине были). Максимум - минутная дискуссия, после чего безбилетник достает свой паспорт, чтобы контролер оформил штраф, который нужно оплатить в течение двух недель банковским платежем. И платят. Потому что нет цепной реакции эффекта безнаказанности, когда безбилетник думает, что может ложить на всех вокруг. Я пять лет назад в Киеве наблюдал, как девушка (не студентка) с дорогим телефоном устраивала истерику контролерам в трамвае, отказываясь платить штраф, несмотря на то, что была без билета. Просто потому что ей не хотелось платить. Деньги при себе были. И самое интересное, что такие как вы в этой ситуации будете осуждать контролёра, мол, ну чего ты к человеку прицепился? Отстаньте от человека. И уж тем более не вызывайте полицию из-за этой чепухи.
На попытку VanZam защитить свои законные права каким-либо способом - здесь гора насмешек и осуждений, мол, зачем? Забей. Попробуй в другом месте. Плоди безнаказанность. Не трать своё время.
Потом не удивительно, что мы получаем Украину. Так тогда не возмущайтесь позже, в какой плохой стране живем.
 
Зверху