Технические вопросы Интертелеком

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Разве gobi2000 понимает руимки? Ее-ж только прошивать под cdma, не?
Еще как понимает. Мало того, можно прошить номер и пользоваться им без руимки, а вставив руимку - будет номер с нее.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Д.в., может кто из знающих подскажет, есть ли на Інтертелекоме такая услуга дополнительная симкарта, как у КС, какая стоимость, рассматриваю возможность после приобретения смартфона с поддержкой Інтера, вторую симку в смарт для юзания, а первую в звонилку. Мой Тп Єдина краіна баз.условия (не город. номерация). Возможно такое?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Д.в., может кто из знающих подскажет, есть ли на Інтертелекоме такая услуга дополнительная симкарта, как у КС, какая стоимость, рассматриваю возможность после приобретения смартфона с поддержкой Інтера, вторую симку в смарт для юзания, а первую в звонилку. Мой Тп Єдина краіна баз.условия (не город. номерация). Возможно такое?
Нема такого.
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Д.в., может кто из знающих подскажет, есть ли на Інтертелекоме такая услуга дополнительная симкарта, как у КС, какая стоимость, рассматриваю возможность после приобретения смартфона с поддержкой Інтера, вторую симку в смарт для юзания, а первую в звонилку. Мой Тп Єдина краіна баз.условия (не город. номерация). Возможно такое?
Зможете реалізувати лише через сіп, найпростіше - встановіть ІТФон, але з будь-яким номером не з тарифу ІТФонСтарт будете платити за послугу: 1 грн./день у разі вхідної чи вихідної сесії або 20 грн./міс.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
raptor, как раз таки и будет. СИП это же только голос, дата остается на руим, при чем со смартфона можно будет исходящие даже делать.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, как раз таки и будет. СИП это же только голос, дата остается на руим, при чем со смартфона можно будет исходящие даже делать.
Не буде. Він хоче інтернет з руімки Інтера задіяти в смартфоні. Для дзвонилки, в такому випадку, залишиться дирка від бублика, бо вона сіп не вміє і другої руімки з тим самим номером, не може бути.
Я так зрозумів, що платити окремо за інтернет на смартфоні комусь із слонів, або використовувати інший номер Інтера з інтернетом, він не хоче.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Уточніть, будь ласка, чому в Інтертелекому відсутня можливість встановлення тристоронніх конференцій без замовлення послуги багатоканальности (аналогічно до инших операторів - ВФ,КС,УТК...)? Стикнувся з цим під час аналізу поведінки ІТФону на конференц-зв'язок.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Уточніть, будь ласка, чому в Інтертелекому відсутня можливість встановлення тристоронніх конференцій без замовлення послуги багатоканальности (аналогічно до инших операторів - ВФ,КС,УТК...)? Стикнувся з цим під час аналізу поведінки ІТФону на конференц-зв'язок.
Бо така політика компанії. Бачу в асса, що конференція доступна тільки на міському номері, який зареєстрований у мене на паспорт. На номерах, які у мене не зареєстровані, конференція недоступна.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Бо така політика компанії. Бачу в асса, що конференція доступна тільки на міському номері, який зареєстрований у мене на паспорт. На номерах, які у мене не зареєстровані, конференція недоступна.
У мене міський номер, приєднано послугу Компліт, яка включає в себе конференц-зв'язок. Але по факту його немає.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
У мене міський номер, приєднано послугу Компліт, яка включає в себе конференц-зв'язок. Але по факту його немає.
А галочка в асса встанвлена?
В себе конференцію я не перевіряв.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro

Вкладення

  • комплит.png
    комплит.png
    11.4 КБ · Перегляди: 31
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
И вот так тоже рояли никакой не играет в работе конференции...
Так а яка різниця? В Компліт все включено, а так ви можете вимкнути окремі послуги собі... Помилка на стороні Інтертелекому.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
knedlyk, raptor про галочки спрашивал. Это ему адресовалось...
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Ось що отримав стосовно конференц-зв'язку від ІТ на сіпі. Виходить, що не працює на вручну прив'язаних номерах в ІТФоні, тоді як має працювати на автоматично. Чи може хтось перевірити?

UPD фахівці впевнені, що проблема саме в ІТФоні.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.08.10
Місто
Киев
Подскажите, работает ли Интертелеком на Meizu M8 ? Кто-то уже пользуется данным девайсом? Какие нюансы подключения?
 
Зверху