fan

Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава, Киев
Телефон
всякий антиквариат

Українська залізниця ¤ Укрзалізниця

uz.gov.ua | стаття у Вікіпедії
Придбання проїзних документів (online):
👉 Вартість квитків через мобільний застосунок і чат-боти трохи дешевше вартості квитків на сайті.
❗ На період дії воєнного стану попередній продаж квитків відкривається з 8:00 за 20-ть діб до відправлення потяга.

Замовлення послуг онлайн: групові квитків (для організованих груп), UZ Lounge (Київ), пошук забутих речей, вагон-автомобілевіз (для подорожей зі власним авто), вокзальний помічник (для маломобільних пасажирів)
Служба відстеження квитків на поїзди: Tickets Waiter може не відкриватися без VPN
Коефіцієнти індексації до тарифів (квитка та плацкарти) на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні за календарними періодами
Період відправлення поїзда​
Кількість днів​
Коефіцієнт індексації​
01–20 січня
20​
1,02​
21–31 січня
11​
0,86​
лютий
28–29​
0,95​
березень
31​
1,01​
01–27 квітня
27​
1,02​
28 квітня — 8 травня
11​
1,03​
9 травня
1​
0,8​
10–31 травня
22​
1,01​
1 червня — 31 серпня
92​
1,07​
вересень
30​
1,02​
1 жовтня — 24 грудня
85​
0,93​
25 грудня — 30 грудня
6​
1,1​
31 грудня
1​
0,7​
Зазвичай продаж відкривається за 45-ть діб о 8-ої ранку. Але є й нюанси.
Увесь поїзд на певну дату ніколи відразу в продаж не вивалюють на сайт, а вільні місця порційно трохи щодня відкривають до продажу, аж до дня відправлення. Плюс усілякі бронювання. Нереалізовану бронь зазвичай знімають і решту вільних місць відправляють у продаж за добу до відправлення.

Довідково-інформаційна служба (доставка квитків по м. Київ): 0 (44) 309-7005, 7:00–21:00
Платна довідка: 0 (900) 908-005, цілодобово
Якість та сервіс: 0 (800) 503-111, [email protected]
Стоп-корупція: 0 (800) 503-222, [email protected]
Послуги вагона-автомобілевоза (правила перевезення автомобілів)

Рік​
Кількість проданих квитків​
2021​
26 853 292​
2020​
19 524 973​
2019​
53 355 715​
2018​
55 885 651​
2017​
53 669 618​
2016​
48 784 030​
2015​
43 624 429​
 
Причина: попередній продаж квитків
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
Может кто сталкивался или слышал. Дети купили ранее билеты Вроцлав-Лвов но из за французов самолет задержали и короче на поезд в Краков они точно не успеют. Вопрос -можно ли вернуть как то билеты на поезд находясь в Польше? Билеты покупались через кассу Львова так как инет не торгует пока(((. Может кто сталкивался. Нужно срочно)))) Поезд уезжает сегодня-денег жалко)) Забыл сказать что вернуть нужно в Варшаве.
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
А на сколько задержали? Может проще поиметь авиакомпанию чем с билетами возиться?
 
  • Like
Реакції: rvsw

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
можно ли вернуть как то билеты на поезд находясь в Польше? Билеты покупались через кассу Львова так как инет не торгует пока

Оффлайновые билеты онлайн не возвращаются.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я так попал на 2000+ грн год назад - эти сволочи же на новый год выключали инет продажу, пришлось купить обычный, так поезд на пересадку опоздал, как обычно сломался локомотив. В кассе сказали - гуляй, ничего не вернем. Пришлось самолётом лететь чтоб на работу попасть.
Второй год стараюсь поездами с тех пор не ездить. Они горят и ездят как попало. И еще туда вернулись тараканы, причем в новые купе, которых с 90х не видел в поездах.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
rvsw, у вас один туман в сообщении...
В любом случае во Вроцлаве если за билеты деньги не вернут, то нужно поставить штамп, что билетами не воспользовались и вернуть во Львове, там где и брали.
А вообще обычно на польских билетах можна и дату поезда и сам поезд менять пусть уточнят в кассе.
 
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
idea, написал все что знал на тот момент. Сейчас уже не актуально так как едут в поезде на другое время. Разъясни на будущее пожалуйста. Штамп можно поставить и на билеты купленные в Украине? Поставить можно до отправления поезда или и после? Можно ли поставить такой штамп находясь в поезде? Если после отправления то на сколько так как УЗ пишет что за час до отправления поезда возвращает 10%?
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
stryzhko, Во-во именно из за визарда))) дети из Франции едут уже вторые сутки))) Не все то золото что блестит.
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
stryzhko, Во-во именно из за визарда))) дети из Франции едут уже вторые сутки))) Не все то золото что блестит.
Так за таку ціну без форсмажорів ніяк)), то ж не Air Arabia з 100% пунктуальністю. Особливо якщо ще й рейс не прямий і стиковка з іншим транспортом. Вони ж як маршрутки літають по 4-6 рейсів за добу одним бортом. В мене проблем не було і друг тепер регулярно літає без затримок півроку, і повертатися до автобусного 36-годинного маршруту поки бажання немає.
 
  • Like
Реакції: rvsw
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
idea, написал все что знал на тот момент. Сейчас уже не актуально так как едут в поезде на другое время. Разъясни на будущее пожалуйста. Штамп можно поставить и на билеты купленные в Украине? Поставить можно до отправления поезда или и после? Можно ли поставить такой штамп находясь в поезде? Если после отправления то на сколько так как УЗ пишет что за час до отправления поезда возвращает 10%?
Не володію актуальною інформацією. Думаю, ці питання регулюють правила міжнародного залізничного союзу, вони могли змінитись від того часу, коли я користавсь такими послугами.
Отже, у 1999 я три ночі підряд запізнювався на поїзд Вроцлав-Перемишль:))) і мені начальник вокзалу ставила штамп із продовженням терміну дії квитка ще на добу. Йдеться про сам квиток, плацкарта була не обов'язкова (як у наших електричках). Тож гадаю продовження стосується лише квитка, а не плацкарти, тобто викупленого місця. Квиток тоді був польським як і поїзд.
У 2007 році запізнився на 3хв на поїзд Москва-Київ через корок у метро. Начальник станції була дуже милою і пояснила, що повернути кошти не зможе, бо квиток був куплений у Києві, але зможе поставити штамп, що я не не скористався квитком, а кошти я зможу повернути у Києві. Так і сталось. От лиш не пам'ятаю яку суму з мене утримали... Уточнити це можна на гарячій лінії УЗ.
Гадаю, начальник вокзалу посвідчує проїхав пасажир поїздом чи ні, і це не залежить від каналу продажу. Щодо процедури повернення квитка до відправки поїзда на іншій залізниці або у кондуктора - не знаю... Через місяць буду в Польщі, якщо буду на вокзалі і не забуду, то спитаю.
stryzhko, не всі можуть літати, не всі купляють квитки заздалегідь, не всім пасує дата відправлення літака. Але так, чудова альтернатива. Крім візза ще є раянер. НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ОПЛАТУ БАГАЖУ, яка входить у вартість поїзда.
rockwinds, https://uz.gov.ua/passengers/timetable/?ntrain=62034&by_id=1
 
  • Like
Реакції: rvsw
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
stryzhko, не всі можуть літати, не всі купляють квитки заздалегідь, не всім пасує дата відправлення літака. Але так, чудова альтернатива. Крім візза ще є раянер. НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ОПЛАТУ БАГАЖУ, яка входить у вартість поїзда.
То тільки перший раз)) Навіть не заздалегідь, на завтра, п'ятниця (підходить багатьом) зі Вроцлава до Львова, 1200-2000грн квиток на літак з БАГАЖЕМ, в залежності від габаритів. Звичайно для "бізнесменів" з баулами буде дорожче. Поїзд 051 коштує 1700грн. Для львів'ян різниця в часі 10 годин не така суттєва, а от харків'янам економія більше 24 годин, при відсутності прямого залізничного сполучення, досить актуальна альтернатива від лоукостерів.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
"Укрзализныця" планирует полностью обновить столичный ж/д узел

В Киеве появится аналог немецкого S-Bahn.

АО "Укрзализныця" планирует провести качественное и полное обновление Киевского железнодорожного узла.

Об этом сообщил руководитель компании Евгений Кравцов, передает "Центр транспортных стратегий".

По словам Кравцова, проект запуска ж/д сообщения между Киевом и аэропортом "Борисполь" полностью себя оправдал, и поступило поручение от правительства применить полученный опыт для улучшения всего пригородного сообщения.

В УЗ, по его словам, планируют полностью обновить весь подвижной состав киевской электрички, а также на направлениях до ближайших пригородов таких как Фастов, Бровары и т. д.

Основной акцент будет сделан на перевозки пассажиров в пиковые часы. "Мы не сможем обеспечить такой интервал, как метро. Но попробуем сделать интервал 10-15 минут", - отметил Кравцов.

"Хотим сделать киевский S- Bahn. Самая дорогая часть -это инфраструктура. Это рельсы, которые уже есть", - добавил он, отметив, что стоимость проекта может составить несколько миллиардов гривен, что по силам столичному бюджету.

S-Bahn - железная дорога городской метрополии (в отличие от U-Bahn, подземной железной дороги) - используемая как городской, пригородный и ближний междугородный транспорт, один из видов рельсовых систем в Германии, Австрии и Швейцарии.
 
  • Like
Реакції: idea

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
попробуем сделать интервал 10-15 минут

А как же куча ночных пассажирских поездов с западного направления, которые как раз утром и вечером (в час пик) прибывают-отправляются по той же ветке, на Фастов?
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Сегодня наблюдал электровоз ВЛ80 в раскраске РЖД по станции Дарница.
У нас своих не хватает уже?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
golova, жартуєш? Вони тягають вантажні потяги напряму в Росію. Часто спостерігаю не тількі ВЛ-80, але й ЧС-и на станції Дарниця-Депо. Там само на сортувальних шляхах стоять вагони російських перевізників і компаній.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Это при том что переменнотоковое плечо у ржд совсем куцое на этом направлении, от Сухиничей до границы всего пара тройка сотен км. Лет 10 назад они понагоняли в Брянск бушных локомотивов с СевероКавказской дороги, а туда уже свежее.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
golova, жартуєш? Вони тягають вантажні потяги напряму в Росію. Часто спостерігаю не тількі ВЛ-80, але й ЧС-и на станції Дарниця-Депо. Там само на сортувальних шляхах стоять вагони російських перевізників і компаній.

В Днепре практически каждый день вижу в составах российские вагоны. Уже давно перестал удивляться данному факту. Все как обычно - тут мы воюем, тут мы торгуем:dash1:
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Не про вагоны идет речь, а про локомотивы!
 
Зверху