Погода: морози, спека, атмосферні опади тощо

NRG

Воины света! Воины добра!
Реєстрація
16.01.09
Місто
Аккерман
Телефон
XRN8 4/128
Re: снег

І кожен раз, коли випадає сніг, я не лежу на дивані перед телевізором, а махаю лопатою - чищу територію. Інколи - по кілька годин підряд. Задрала зима. Ненавиджу сніг.
так это хорошо. размяться можно. так же сам убираю.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: снег

raptor, Да ладно, так говоришь вроде ты футбольное поле от снега очищаешь вручную:D Бери лопату побольше - быстрее будет;)

Добавлено через 44 секунды
п.с. я також у власному будинку живу)
Угу, прикинь, і футбольне поле теж. Регулярно ходжу бігати на центральний стадіон. Цього року вже 3 рази чистив доріжку навколо футбольного поля. Довжина 406м, ширина 1,2м, якщо не помиляюсь.

Так, для відома, 13-14 листопада, минулого року, за 2 дні випало приблизно 50 см снігу. В перший день я чистив сніг в дворі протягом 5 годин (а він все падав і падав!!!), а другий день - 8 годин. Пахав, як проклятий, і проклинав зиму. А все тому, що понадувало у мене в дворі снігу приблизно по пояс, а в деяких місцях - по груди. Я прийшов з нічної зміни з роботи, то вхідні двері до хати не міг відкрити, треба було спочатку відкопати їх. Ще й з даху будинку прийшлось скидати сніг. Там теж по пояс намело. А ще заїзд до гаража. А там відкидати нема куда, кожну лопату снігу треба виносити на узбіччя дороги. Візуально, тоді накидав купи, які поміщаються, приблизно на 2-х самосвалах типу Камаз. А це кілька тон!!!
Не порівнюй свій будинок до іншого, бо різна забудова, по-різному намітає, в когось треба скидати сніг з даху, в когось - ні, в когось є довгий заїзд до гаража, а в когось і гаража (і авто) нема, тощо.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: морозы и снег

Слон,
Я зараз трохи не в Ужгороді (Іршавський район). Глянув на термометр - що побачив то і написав.
Зараз Gismeteo пише -10, термометр показує -12. Можливо проблема в ньому, можливо в тому, що він мокрий...
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: снег

Угу, видно, що в квартирі живеш, тому тебе цей сніг не гребе радує. А я живу в приватному будинку. І кожен раз, коли випадає сніг, я не лежу на дивані перед телевізором, а махаю лопатою - чищу територію. Інколи - по кілька годин підряд. Задрала зима. Ненавиджу сніг.
Переезжай в квартиру и втыкай в тв
 

Олежан

Критик-аналитик
Реєстрація
01.03.12
Місто
Івано-Франківська обл.
Телефон
Note10+
Re: снег

raptor, ну не знаю, або на зиму міняй біг на плавання, або бігай там де прокидано, але самотужки тричі чистити бігову доріжку? тану його в баню (ваших комунальників, чи ще когось там):)
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Слон,
raptor,
так это мне даже в удовольствие лопатой снег покидать на свежем воздухе
чем быстрей бросаешь тем теплей :D
это я сейчас в городе ,а до окончания школы жил в селе
чистил снег не только у себя во дворе ,а еще и у бабушки :)
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
снег

В селе проблема с трактором? Не думаю.

В селе центральную трассу чистят иногда и всё. Остальные дороги никому не нужны. В сельсовете нет денег на такие процедуры - уточнял и возмущался месяц назад. По этому все второстепенные дороги = попа. Под двором = попа. Во дворе = попа. Только то и делай по полдня лопатой махай. Такому лентяю как я это занятие не по душе. :eek: В магазин добраться на велике часто почти не реально. Даже на пробежку выбежать за огород на поле тоже попа. Поэтому там снег доставляет кучу проблем.

chelavek, тебе кажется что это кайф. Подзабытый. А так надоедает быстро.
 

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
Re: снег

Угу, видно, що в квартирі живеш, тому тебе цей сніг не гребе радує. А я живу в приватному будинку. І кожен раз, коли випадає сніг, я не лежу на дивані перед телевізором, а махаю лопатою - чищу територію. Інколи - по кілька годин підряд. Задрала зима. Ненавиджу сніг.
а для чего? пусть лежит себе?
 
Реєстрація
08.09.10
Місто
Херсон
Телефон
Samsung note 20.
Re: снег

а для чего? пусть лежит себе?
У меня, к примеру, дом находился слегка в низине относительно дороги. При таянии мог быть реальный потоп. Поэтому приходилось вывозить со двора буквально весь снег.
 
Реєстрація
17.06.09
Місто
Єланець, Миколаївська обл.
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Re: снег

В селе центральную трассу чистят иногда и всё. Остальные дороги никому не нужны. В сельсовете нет денег на такие процедуры - уточнял и возмущался месяц назад.

У нас давно сельсоветы такими делами не занимаются, но местные фермеры, у кого техника есть, чистят дороги регулярно.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: снег

Переезжай в квартиру и втыкай в тв
Хороша порада. Але мілкувато. Я чекав поради міняти країну на теплішу.)))
Але, з іншого боку, як каже народна мудрість, не кажіть мені що робити, і я не скажу, куда вам йти.:D
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: снег

Хороша порада. Але мілкувато. Я чекав поради міняти країну на теплішу.)))....:D
Нунадо с чего-то начинать

Добавлено через 1 минуту
...
Але, з іншого боку, як каже народна мудрість, не кажіть мені що робити, і я не скажу, куда вам йти.:D
Та не надо «скыглыты» тогда. Как говорит другая народная «мудрость» - у природы нет плохохой погоды, вся погода благодать
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.12.10
Місто
Житомир
А как по мне погодка классная. -15 на дворе. Снежок чищу с удовольствием. Дом утеплен нормально, ну термостат на котле слегка крутнул да. Дорогу у нас чистят регулярно как центральную(за счет сельрады), так и перефирию(своими силами) автобус регулярно 5 раз в день еще и чигирями через окружные села ходит. А так дорога до трассы 5км - тоже вычещена достойно. Сама трасса Р-28 оставляет желать лучшего в плане покрытия (кто ездил тот знает).
А вот в городе напрягала часто такая погода: то в автокооперативе гараж замело, то на дорогах мрак, то транспорт не ходит. Но все равно люблю снежную зиму.
PS как там в анекдоте: да, сколько той зимы:)
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Мне хватило прокопати доріжки від дверей до воріт, криниці і коптилки (метрів 15). І то розчищати їх доводиться кілька разів на день... Зараз знову почало подолати, аж неохота входити на двір.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: снег

raptor, ну не знаю, або на зиму міняй біг на плавання, або бігай там де прокидано, але самотужки тричі чистити бігову доріжку? тану його в баню (ваших комунальників, чи ще когось там):)
Ні, не можу поміняти. Біг - це моє. Не хочу міняти. В нас цієї зими торба повна, майже ніде не прочищено було, тільки центральні дороги і трохи тротуари біля них. А таке, як доріжки на стадіонах і в парках, то взагалі ніхто ніколи не чистив. Чистять лише ті, кому найбільше треба. Мало того, що я стадіон прочистив, то ще й 100 м тротуарної доріжки в парку прочистив. Бо наші доблестні жеківські двірники в парку прочистили лише центральну алею. А на бокові підходи до неї, забили. А нафіга? Фігня, що там снігу по коліна. Сотні людей вдень лізли по тих снігах, щоб добратись до почищеної центральної алеї. Але це нікого не хвилювало. Довелось почистити, бо й сам там постійно ходжу.
 
Зверху