Електричні обігрівачі (інфрачервоні, масляні, конвектори)

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Самый дешёвый конвектор из "Эпицентра". Работает год, греет. Гудит, но еле слышно, не мешает спать, как тепловентилятор. Не пахнет, завоняло слегка разве что в первый запуск после лета.

По сути, жестяной короб со спиралью, регулятором. Если выставлен не максимум, то периодически включается и выключается.

Ножек в комплекте не было, но шли "в подарок" за 1 грн.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
в мене скарлет за 218 грн вже років 8 працює. супер. але я його ніколи на повну не включаю і не накриваю занадто зверху, якщо навіть доводиться сушити щось
 
Реєстрація
27.03.11
Місто
Вінниця
Телефон
Redmi Note 5
Re: Световые обогреватели UFO.

Кочевник, а в чОму саме сумніви?
Маю 15 років масляний. В цьому році придбав два конвектори.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Купил недавно масляный Saturn ST-OH1671

Что могу сказать.

Нравится то, что есть 3 режима мощности - 0,6 0,9 и 1,5 кВт.

Сейчас на такую погоду включаю на минимальной мощности и на термостате выставил 3. Итого - в 12-метровой комнате его хватает. Среднее потребление в час 0,3-0,4 кВт.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Световые обогреватели UFO.

Romka, тому що немає масляних у продажу. А за ті що є, хочуть понад тисячу за кіловатний.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Re: Световые обогреватели UFO.

Кочевник, я за свой отдал почти 500 грн. Брал недели 3 назад.
 
Реєстрація
27.03.11
Місто
Вінниця
Телефон
Redmi Note 5
Re: Световые обогреватели UFO.

Кочевник, я так розумію мове йде про дуже фірмовий масляник, т.я. в принципі від 1000 грн. - в основному 10-12 секцій на 2 кВ - більшого не потрібно.
Якщо технологічний вибір зроблено остаточно (саме масляник), то можу порадити придбати щось з родини термії. Тільки не подумайте нічого комерційного на мене - лише географічне попадання.
А якщо ще вибираете -маю пару думок.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Световые обогреватели UFO.

Romka, Потрібен саме 1-кВт з самим простим управлінням. Модний на пульті вже є. Єдиний його недолік - після вимкнення світла програма скидається і він потребує перезапуску.
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Наверно уже пол года посматриваю на микатермические. Вроде как новые технологии, но чем оно лучше обычного масляного радиатора? Причем цена раза в три выше. У кого оно есть в эксплуатации поделитесь мнением.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Re: Световые обогреватели UFO.

Стоїть вибір між електричним конвектором і масляним обігрівачем.

а у нас уже включили отопление, обогреватели (масляный и конвектор) уже пару лет как стоят без дела
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Re: Световые обогреватели UFO.

а у нас уже включили отопление, обогреватели (масляный и конвектор) уже пару лет как стоят без дела

Продаешь?
зы: у меня локальное газовое уже неделю в работе + лес под боком и топор имеется, но хочу цивилизованно подстраховаться.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Re: Световые обогреватели UFO.

Продаешь?
зы: у меня локальное газовое уже неделю в работе + лес под боком и топор имеется, но хочу цивилизованно подстраховаться.

не, пусть будут, мало ли что :)
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Так кто за микатермические обогреватели подписку кинет? Или это таки развод?
 
Реєстрація
27.03.11
Місто
Вінниця
Телефон
Redmi Note 5
Re: Световые обогреватели UFO.

Кочевник, тоді краще одразу озвучте з якими грошима вирішили розпрощатись і де застосовувати - від цього залежить потужність та секційність\габаритність.
Загалом, різниця між однаковою кількістю секцій, але потужністю 1 та 1,5 кВт - до 50 грн. А враховуючи, що сьогодні прийнято випускати обігрівачі з двома-трьома дискретними ступенями увімкнення потужності (це окрім плавного термостата - той само-собою) - вибір 1 кВт здається не обдуманим.
А так, по термії глянув ціни (старі ціни на 70-100 грн менші, можна знайти на залишках):
1 кВт \ 5 секцій - 574 грн.
3 кВт \ 13 секцій - 1070 грн.
а між ними - 12 позицій\градацій
І все ж не розумію вибір саме масляника :confused:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Световые обогреватели UFO.

Romka, кіловатник - для того, щоби коли я не вдома, він трошки підігрівав кімнату. Або щоби міг нагріти ванну або кухню. Для роботи під час моєї присутності є більш потужний обігрівач.
Чим поганий масляний і що є альтернативного для цих цілей?
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Re: Световые обогреватели UFO.

Кочевник, тоді краще одразу озвучте з якими грошима вирішили розпрощатись і де застосовувати

+ у меня довольно новый дом и квартира жестко на 3,5 кВт ограничена. Стиралка - духовка - электрочайник - утюг приходится включать раздельно.

Добавлено через 2 минуты
Чим поганий масляний і що є альтернативного для цих цілей?

Масляник ідеальний і він спас мене при народженні малого, але зараз начитався про новітні технології і ніхто про них не хоче ніц сказати. Мікатерм хто користує?
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Световые обогреватели UFO.

Refery, напевно ніхто і не використовує :(
 
Реєстрація
27.03.11
Місто
Вінниця
Телефон
Redmi Note 5
Re: Световые обогреватели UFO.

Refery, микатермические обогреватели - это УФО закрытого типа (модные, современные, красивые) со всеми достоинствами и недостатками обычных УФО + мыть\пылесосить решётку почаще - тот ещё пылесборник.
Однажды сталкивался в живую.
В довольно новом доме предполагается нормальная проводка. Если поменять автоматы самому нет возможности (пломбированы), то можно попробовать увеличить договорную мощность законным путём (или ещё как). А вообще: 3500 Вт / 220 В = 16 А - даже в старых домах с алюминиевой проводкой - два по 16 А...
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Re: Световые обогреватели UFO.

микатермические обогреватели - это УФО закрытого типа (модные, современные, красивые)

Огромное спасибо за ответ, видимо оно мне таки не надо и стоит обычный масляный смотреть.
 
Зверху