Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Roman_UA, Теж пробував це зробити через кабінет і так і не дочекався паролю. Тоді подзвонив 477*75 і за хвилину сам собі його встановив.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Roman_UA, раньше в описании услуги была ссылка на управление услуги в "Мой Кс" версии 1. По другому никак :(
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
MASolomko, ссылка почему-то не сработала, когда пробовал первый раз, но сегодня все получилось. Установил пароль и восстановил по нему сим (кстати бесплатно, о чем, в принципе, написано на сайте :) ).
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Roman_UA, Уже пару років воно не працює. Писав завжди у чат, вони просили скріни і мені встановлювали його замість мене у чаті.
 
Реєстрація
24.12.15
Місто
Бориcполь
Перестало работать приложение на Андроид 4.4.2. Белый экран. На другом телефоне с 5.0 после ввода СМС снова перекидывает на ввод СМС.
ВЕБ версия с утра глючила, а теперь нормально.
Это только у меня?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.12.15
Місто
Бориcполь
На моем более древнем Андрюше 4.2.2 все норм.

Нашел еще один старый телефон с Андр 4.4.2- тоже не работает. Может обновили?
Удалил приложение и захожу в ВЕБ версию с телефона - чуть медленей, но работает.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
8.1 - всё отлично работает.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Пароль на вхід не приходить.
Мне пароль приходил сегодня мгновенно, но в самом кабинете не показывает остаток денег ни по одному номеру из мультиаккаунта (пишет - ошибка загрузки данных). И перейти к информации о другом номере не пускает. По основному номеру показывает остаток минут/мегабайт, список услуг, доступные тарифы
 
Останнє редагування:
Зверху