Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Re: Інтернет "Київстар"

Смайлик, а не надо звонить. По телефону все-равно не подключат. Бери номер договора и топай в ЦОА. Меня подключили вообще без вопросов. Паспорт показал только.
 

Смайлик

Sapienti sat
Реєстрація
22.08.10
Місто
Житомир
Телефон
Nexus 4 (Лайф 2коп.) + Nokia 1616 (Супер МТС Укр) + Redmi 3S (Свободная сеть + КС Онлайн 3G)
Re: Інтернет "Київстар"

А какой у тебя стаж услуги? А пасспорт им зачем? Ксерили его или просто посмтрели или ты это?
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Re: Інтернет "Київстар"

Смайлик, года два назад подключал себе и-нет. Еще Билайном он тогда назывался.
Паспорт посмотрели чтоб ФИО было как в договоре на и-нет. Это чтоб сосед тебе такую "пакость" не сделал :)
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Re: Інтернет "Київстар"

Хохму зачем-то привесили в Инет-помощник:

Тип подключения: без VPN Как настроить подключение без VPN?
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Re: Інтернет "Київстар"

Lawyer, та хохма разве что в том, что ТОЛЬКО СЕЙЧАС это повесили,
а раньше настроек подключения не было как таковых. Только на форумах искать надо было.
А так нормально - есть настройки на сайте, кто их знает - хорошо. Думаешь мало народу, кто начинал настраивать VPN где надо и где не надо, начитавшись полуофициальных форумов :)
 
Реєстрація
22.05.12
Місто
Алчевск
Re: Інтернет "Київстар"

а раньше настроек подключения не было как таковых. Только на форумах искать надо было.
Настройки на оф. сайте как минимум уже 2 года есть. Я еще удивлялся при подключении, зачем там настройки VPN, если подключают по DHCP.
 
Реєстрація
22.05.12
Місто
Алчевск
Re: Інтернет "Київстар"

Блефов, было. :) Сейчас спорить уже бессмысленно, т.к. не могу предоставить доказательств, но точно помню, как я сверял настройки с оф. сайтом после того, как монтажники ушли. Вот тогда и удивился, зачем там разделение на DHCP и VPN.
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Re: Інтернет "Київстар"

NETuser, ты не понял, не было конкретно для тебя настроек. Было "выбирай сам", узнавай что именно тебе нужно. Не все же продвинутые пользователи.
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Re: Інтернет "Київстар"

Вот Киевстар и отказывается от ВПН,
пришло письмо

Шановний абоненте!

Дякуємо Вам за вибір послуги «Домашній Інтернет» та радо повідомляємо, що з лютого цього року користування послугою стане для Вас ще зручнішим! З цією метою ПрАТ «Київстар» запроваджує на фіксованій мережі Інтернет спосіб з’єднання, що не потребує налаштування VPN*.

Переваги з’єднання без використання VPN-технології


Відтепер Вам не знадобиться щоразу при підключенні персонального комп’ютера або роутера налаштовувати VPN-з’єднання. Вам достатньо буде відкрити браузер та розпочати роботу!
Підключенню VPN властиві, зокрема, такі помилки, як раптове припинення або призупинення Інтернет-сесій. Новий спосіб доступу до Інтернету, без використання VPN-технології, гарантує Вам відсутність таких збоїв у роботі.
При Інтернет-з’єднанні без VPN значно спрощується налаштування роутерів, а їх пропускна здатність підвищується.
Усе це збільшує для Вас якість, надійність та стабільність роботи послуги «Домашній Інтернет».

Як відбуватимуться зміни за Вашим підключенням

Перехід на новий тип доступу до Інтернету (без використання VPN-технології) розпочнеться 30-го січня та триватиме до 17-го лютого 2013 року включно. Ви дізнаєтесь, що Вас переведено на новий тип доступу, з інформаційної сторінки **, що з’явиться на екрані Вашого комп’ютера при спробі ввійти до Інтернету. При цьому, доступ до мережі Інтернет у Вас буде тимчасово призупинений, оскільки з переходом на новий тип доступу зміняться налаштування мережі.

Для подальшого користування Інтернетом виконайте, будь ласка, наступні дії:


Відключіть L2TP-з’єднання в налаштуваннях Вашого персонального комп’ютера або роутера. Покрокову інструкцію знайдете на інформаційній сторінці.
Перейдіть за посиланням activate.kyivstar.ua і введіть свої логін (номер Вашого договору) та пароль доступу до системи «Мій Київстар»***.
Після успішного входу до системи «Мій Київстар» робота послуги «Домашній Інтернет» відновиться у Вас протягом однієї години. Надалі доступ до Інтернету здійснюватиметься автоматично, без запуску програми з’єднання.

Додаткова інформація


* VPN (віртуальна приватна мережа) – технологія, що дозволяє створювати окремі мережеві з’єднання між комп’ютерами поверх інших мереж.

** Якщо Ви користуєтеся роутером, та інформаційна сторінка не з’явилася на екрані, радимо підключити Інтернет-кабель напряму до Вашого комп’ютера.

*** У разі якщо Ви забули пароль доступу до системи, рекомендуємо скористатися розділом «Відновлення пароля» на сторінці входу до системи «Мій Київстар».
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Re: Інтернет "Київстар"

Блефов, класс! Какой район?
 

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
Re: Інтернет "Київстар"

Я правильно понимаю, что у тех, у кого был VPN и скорость, например 10 МБит/с, то попав на абона КС он мог качать с него со скоростью до 100 Мбит/с (так было у меня когда-то), а теперь, без VPN, даже если попасть на абона КС, то будет по тарифу?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: Інтернет "Київстар"

Я правильно понимаю, что у тех, у кого был VPN и скорость, например 10 МБит/с, то попав на абона КС он мог качать с него со скоростью до 100 Мбит/с (так было у меня когда-то), а теперь, без VPN, даже если попасть на абона КС, то будет по тарифу?
ДА
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Re: Інтернет "Київстар"

Tsarsky, у меня Оболонь,
но я так понимаю, что это общая тенденция.
 
  • Like
Реакції: Dfg

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи

simscaner

отрицаю
Реєстрація
06.01.11
Місто
Винница
Телефон
Google Pixel
Re: Інтернет "Київстар"

Tsarsky, дело не в районе, продлили всем.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Re: Інтернет "Київстар"

simscaner, я спрашивал насчет VPN, а не насчет Дружественного!!
 
Зверху