Послуга "Заплати за мій дзвінок"

Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Телефонуйте своїм близьким в будь-який момент, навіть коли коштів на рахунку недостатньо!

Скориставшись послугою «Заплати за мій дзвінок», ви можете зателефонувати будь-якому абоненту life:) за його рахунок. Розмова буде оплачена вашим співрозмовником у разі його згоди!

Вартість дзвінка - 59 копійок,сплачується абонентом,що приймає дзвінок,і максимальна тривалість такого дзвінка - 3 хвилини

Як користуватися

Ви можете здійснити дзвінок за рахунок іншого абонента life:) незалежно від суми коштів на вашому рахунку.

Для цього набери номера абонента, якому телефонуєш, у форматі **380XXXXXXXXX, натисни клавішу виклику та зачекай з’єднання.

Якщо при здійсненні звичайного дзвінка абоненту life:) на рахунку виявилося недостатньо коштів, ти почуєш голосове повідомлення з пропозицією скористатися послугою «Заплати за мій дзвінок». Якщо бажаєш, щоб твій співрозмовник оплатив розмову, натисни клавішу «1» під час або після голосового привітання та зачекай з’єднання. У разі відмови скористатися пропозицією просто поклади слухавку.

При надхожденні дзвінка абонент, якому ти телефонуєш, побачить на екрані телефону твій номер або ім’я. Після того, як абонент відповість на дзвінок, голосовий автовідповідач запропонує йому прийняти та оплатити твій дзвінок. Якщо абонент згоден прийняти виклик йому необхідно натиснути клавішу «1» та зачекати з’єднання. Для того, щоб відхилити прийом дзвінка достатньо натиснути клавішу відмови на мобільному телефоні. Якщо протягом декількох секунд жодна клавіша не буде натиснута, з’єднання не встановлюється.

Керування послугою за допомогою «Управління списком номерів»

За допомогою «Управління списком номерів» ти можеш заборонити дзвінки за твій рахунок або сплачувати за дзвінки від обраних абонентів, не підтверджуючи кожен раз свою згоду.

Для керування списком номерів набирай *816*2#

Для того, щоб заборонити дзвінки з проханням оплатити від обраного абонента, додай його номер до «Чорного списку». Також ти можеш заборонити всі дзвінки за твій рахунок. Для цього обери пункт меню «Заборонити всім».
Якщо ти бажаєш оплачувати дзвінки від деяких абонентів, не підтверджуючи кожен раз свою згоду, додай їх номери до «Білого списку». При надходженні дзвінків від таких абонентів плату за дзвінок буде стягнуто одразу після прийому дзвінка.
 
Останнє редагування модератором:

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Re: Заплати за мій дзвінок

А по-моему довольно таки свежо :) Это ж кто-то придумал такую хитроумную схему.
 

Адир Гешем

Украинский израильтянин
Реєстрація
11.02.09
Місто
Хайфа-(ранее Харьков)
Телефон
Iphone 14 PRO
Re: Заплати за мій дзвінок

В роуминге не пройдет? Я так просто спрашиваю... А вдруг? Лайф- возможно все...
 
Реєстрація
22.02.09
Місто
Днепр
Телефон
One+8
Re: Заплати за мій дзвінок

в описании написано набирать **380XXXXXXXXX а надо **+380XXXXXXXXX
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Re: Заплати за мій дзвінок

Еще осталось слово за яйцами
У лайфа когда на счете нет средств при исходящем звонке у набираемого абонента высвечивается пропущенный, у кс при аналогичной ситуации приходит смс что абонент хотел вам позвонить, а у мтс еще ничего из яйца не вылупилось чтоб за ним было последнее слово.
 

Lexim

мобильный странник
Реєстрація
03.05.09
Місто
Сахара :)
Re: Заплати за мій дзвінок

aurowl, Как раз у МТС уже давно есть смс вызов с просьбой перезвонить *104*380********#
Писака :dash1::dash1::dik:
 

Sun

Реєстрація
16.05.13
Місто
Киев
КС 1м запустил подобную услугу. Называется она "Заплати за мене". Тарификация согласно условий тарифа абонента, который получает звонок
 
Реєстрація
30.10.08
Місто
в зоне АТО
Телефон
Meizu M8c
Не пойму, услуга для тех кто не знает об услуге "абонент ПЫТАЛСЯ к вам дозвонится"?
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Re: Заплати за мій дзвінок

:facepalm:
*104*... - ussd это называется
а СМС у кс приходит вызываемому абоненту, когда у инициатора вызова нет денег на балансе. Писака
 

Комедиант

Заблокирован
Реєстрація
14.09.14
Місто
Донецк
КС 1м запустил подобную услугу. Называется она "Заплати за мене". Тарификация согласно условий тарифа абонента, который получает звонок
Это было давно. Потом киевстар решил, что они круто продешевили, и накинул сверху еще +20 коп комиссионных. При этом, максимальная длительность звонка, вроде бы, не устанавливается.

А "всего 59 коп" за 3 минуты это хамство, а не услуга.
 

Адир Гешем

Украинский израильтянин
Реєстрація
11.02.09
Місто
Хайфа-(ранее Харьков)
Телефон
Iphone 14 PRO
Ну чего вы напали на бедного оператора Лайф? Уверен, не будут форумчане этим пользоваться. Но кому то и когда-нибудь это будет нужно... Да и зарабатывать Лайфу хоть на чем то же надо? Да и пиар это, мол время тяжелое а мы мол услуги новые вводим.
 
  • Like
Реакції: kaev

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зверху